Powiązane leki
(opisy)

Acenocumarol WZF (Acenocoumarolum)

Acard (Acidum acetylsalicylicum)

Fraxiparine (Nadroparinum calcicum)

Ticlid (Ticlopidini hydrochloridum)

Warfin (Warfarinum natricum)

Arcalen (Arnica montana, Calendula officinalis, Esculosidum)

Arnigel

Hemorigen (Erigeroni canadensis herbae extractum spissum)

Heparin-Hasco forte (Heparinum natricum)

Vessel Due F (Sulodexidum)

Tagi

nabic zakrzep siniak wciaz nadmierny miriam arcalen krzepliwosc pozbyc jakowys

Fora dyskusyjne

zobacz jak usunąć siniaki? (2)

zobacz Fioletowe siniaki na nogach (15)

zobacz Siniaki, krew z nosa (2)

zobacz ból łydki (0)

zobacz siniaki (7)

zobacz sińce na udach i rękach (6)

zobacz Skręcenie kostki-nieustający ból (1)

zobacz Nadmierne, uciążliwe ślinienie i dławienie w gardle (0)

zobacz siniaki po operacji (0)

zobacz Siniak (2)

zobacz Nadmierne owłosienie (1)

zobacz czerwone kropki (1)

zobacz Nadmierne ślinienie się u dorosłych (1)

zobacz Nadmierne pocenie stóp. (0)

zobacz Nadmierna potliwość (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jak się pozbyć siniaka?

Jak się pozbyć siniaka?

Ola Miriam, 20-06-2007, 17:55

Ponad rok temu spadłam ze schodów i nabiłam sobie siniaka z przodu na dole nogi. Bolało mnie, ale nic wtedy z nim nie robiłam. Już minął rok od tego zdarzenia a w tym miejscu jest stwardnienie i sina plama. Czy można się teraz tego pozbyć. Może jakieś maści, może jakieś inne zabiegi? Proszę o polecenie czegoś i nie pytanie dlaczego nic z tym od razu nie robiłam

Ola

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Jak się pozbyć siniaka? | Animka, 20-06-2007, 21:31

W dniu 2007-06-20 17:55 Ola Miriam pięknie wystukał/a:
Ponad rok temu spadłam ze schodów i nabiłam sobie siniaka z przodu na dole nogi. Bolało mnie, ale nic wtedy z nim nie robiłam. Już minął rok od tego zdarzenia a w tym miejscu jest stwardnienie i sina plama. Czy można się teraz tego pozbyć. Może jakieś maści, może jakieś inne zabiegi? Proszę o polecenie czegoś i nie pytanie dlaczego nic z tym od razu nie robiłam
Trochę późno, ale spróbuj maścią Arcalen.

animka

Re: Jak się pozbyć siniaka? | Hania, 21-06-2007, 23:52

Użytkownik "Ola Miriam" napisał w wiadomości news:f5bil8$go7$1 [at] inews.gazeta.pl...
się nie znam, ale niepokoilyby mnie objawy niewchlaniania sie krwi. Zakrzep jakowys masz. Czemu nie udasz sie do lekarza? Moze nadmierna krzepliwosc? A swoja droga, jak Animka podala, arcalen nie zaszkodzi.

pozdr.h.

Re: Jak się pozbyć siniaka? | cherokee, 22-06-2007, 05:47

Ola Miriam wrote:
Ponad rok temu spadłam ze schodów i nabiłam sobie siniaka z przodu na dole nogi.
Wiesz co, to chyba takie nieszczesliwe miejsce, mi wciaz jeszcze zostaly slady siniaków, choc ja nabilam je sobie jakies 4 lata temu.Stopniowo zanikaja coraz bardziej, ale wciaz widac uderzone miejsce.

pozdr

cherokee

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

101 metod oczyszczania organizmu 101 metod oczyszczania organizmu

Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów

Alergie. Pytania i odpowiedzi Alergie. Pytania i odpowiedzi

Co jeść podczas ciąży? Co jeść podczas ciąży?

Dieta kształtująca sylwetkę Dieta kształtująca sylwetkę