Powiązane leki
(opisy)

Euphyllin (Theophyllinum)

Vilcacora

Xolair (Omalizumab)

Astmirex (Montelukastum natricum)

Clemastinum (Clemastinum)

Cortare (Beclometasoni dipropionas)

Drimon (Montelukastum natricum)

Eonic (Montelukastum natricum)

Hardic (Montelukastum natricum)

Ketotifen (Ketotifenum)

Tagi

alergik dieta cancer optymalny grupa renta astma jurek inwalidzki alergia

Fora dyskusyjne

zobacz grupa inwalidzka (5)

zobacz Pomoc dla Alergików i Astmatyków . (0)

zobacz alergia (3)

zobacz gwozdz w nodze (6)

zobacz Skolioza kręgosłup (4)

zobacz Zasiłek pielęgnacyjny (1)

zobacz Grupa Inwalidzka (1)

zobacz Grupa inwalidzka (2)

zobacz 8 miesięczne dziecko z alergią! (13)

zobacz Wykład "Dieta a choroby nowotworowe" 17 maja 2008 Warszawa (0)

zobacz Wykład "Dieta a choroby nowotworowe" 17.05.08 Warszawa (0)

zobacz Złamana ręka (1)

zobacz Długo utrzymujący się kaszel (4)

zobacz Wyniki badania krwi poza normą (1)

zobacz Montest 5mg (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » alergia - grupa inwalidzka ?

alergia - grupa inwalidzka ?

clk, 25-07-2007, 14:58

Witam, czy alegrik moze dostac grupe inwalidzka - dotychaczasowa praca niestety ale wszedzie staje sie uciazliwa dla tej osoby. Pozdrawiam

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Jurek, 25-07-2007, 15:20

Użytkownik "clk" napisał w wiadomości news:46a72cfc$1 [at] news.home.net.pl...
Witam, czy alegrik moze dostac grupe inwalidzka - dotychaczasowa praca niestety ale wszedzie staje sie uciazliwa dla tej osoby. Pozdrawiam
95% alergików może wyleczyć się przyczynowo z alergii, a więc niby dlaczego inni zdrowi mają się "składać" na tego niby "inwalidę"...tylko dlatego, że ma nieodpowiednią dietę... Pozdrawiam Jurek M.

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Krystyna*Opty*, 25-07-2007, 17:32

Użytkownik "Jurek" napisał w wiadomości news:f87bpu$ig7$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Użytkownik "clk" napisał w wiadomości news:46a72cfc$1 [at] news.home.net.pl... 95% alergików może wyleczyć się przyczynowo z alergii, a więc niby dlaczego inni zdrowi mają się "składać" na tego niby "inwalidę"...tylko dlatego, że ma nieodpowiednią dietę...
Sorry za komentarz, ale zauważ, że clk nie pytał jak wyleczyć alergię. Jego to nie interesuje, więc Twoja odpowiedź może być rzeczywiście odebrana jak nachalność.

Krystyna

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Cancer, 25-07-2007, 18:34

Użytkownik "Krystyna*Opty*"

Sorry za komentarz, ale zauważ, że clk nie pytał jak wyleczyć alergię. Jego to nie interesuje, więc Twoja odpowiedź może być rzeczywiście odebrana jak nachalność.
I tak dokładnie jest ta odpowiedz odbierana, Krystyno. Jurek nawet sobie nie zdaje z tego sprawy, ze jakby mniej był nachalny i żałosny to może by cos wreszcie wskórał_))) A tak to większość ludzi ma go za oszołoma i nie dziwota.

Cancer

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Cancer, 25-07-2007, 19:48

Użytkownik "Leonard B."

I tak dokładnie jest ta odpowiedz odbierana, Krystyno. Jurek nawet sobie nie zdaje z tego sprawy, ze jakby mniej był nachalny i żałosny to może by cos wreszcie wskórał_))) A tak to większość ludzi ma go za oszołoma i nie dziwota.
....i nie dziwota. Przypadek Jurka, jest bardzo pouczający. Po kilku latach stosowania DO zacząłem się kontolować, bo zauważyłem, że ta dieta rzeczywiście kreuje takie zachowania.

Witaj

To bardzo ciekawe co tu napisałeś. Możesz to jakoś rozwinąć? Obserwując tutaj Jurka M ale i innych jak sie zwą optymalnych od dłuższego czasu, wysnułem teorie, ze dieta "optymalna" działa na nich jak swojego rodzaju płachta na byka.

Pozdrawiam Cancer

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Cancer, 25-07-2007, 20:28

Użytkownik "Jurek"
Kiedyś pomagałem jednej kobiecie (przy pośrednim kontakcie z lekarzem
Chyba rodzic _))

optymalnym) wyleczyć się przyczynowo z ciężkiej postaci migreny i choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Jak do tej kobiety doszło, że może się "pozbyć" na zawsze tych chorób, to bardzo szybko zrezygnowała z naszych usług, ponieważ była już "o krok" od otrzymania renty inwalidzkiej z ZUS. Dla niej renta była po stokroć ważniejsza od wyzdrowienia. Miała wówczas 42 lata. Komentarz zbyteczny, prawda?
Tak Jurku komentarz zbyteczny_))))))) Zobaczyła dwóch szarlatanów w akcji to zwiała wcale sie jej nie dziwie.

Cancer

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Leonard B., 25-07-2007, 20:38

Cancer napisał(a):

...i nie dziwota. Przypadek Jurka, jest bardzo pouczający. Po kilku latach stosowania DO zacząłem się kontolować, bo zauważyłem, że ta dieta rzeczywiście kreuje takie zachowania.

Pozdrawiam, Leonard B.

"Człowiek jest produktem swojego trybu życia"

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Jurek, 25-07-2007, 20:43

Użytkownik "Krystyna*Opty*" napisał w wiadomości news:f87jdq$mib$1 [at] news.onet.pl...
Użytkownik "Jurek" napisał w wiadomości news:f87bpu$ig7$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...

Ale takie postawienie sprawy jest cholernie nieuczciwe wobec wszystkich pracujących....:(((...wobec mnie też, bo płacę i podatki i składki ZUS. Pozdrawiam Jurek M.

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Jurek, 25-07-2007, 20:58

Użytkownik "Krystyna*Opty*" napisał w wiadomości news:f87jdq$mib$1 [at] news.onet.pl...

Kiedyś pomagałem jednej kobiecie (przy pośrednim kontakcie z lekarzem optymalnym) wyleczyć się przyczynowo z ciężkiej postaci migreny i choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Jak do tej kobiety doszło, że może się "pozbyć" na zawsze tych chorób, to bardzo szybko zrezygnowała z naszych usług, ponieważ była już "o krok" od otrzymania renty inwalidzkiej z ZUS. Dla niej renta była po stokroć ważniejsza od wyzdrowienia. Miała wówczas 42 lata. Komentarz zbyteczny, prawda? Pozdrawiam Jurek M.

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Leonard B., 25-07-2007, 21:16

Cancer napisał(a):

To bardzo ciekawe co tu napisałeś. Możesz to jakoś rozwinąć? Obserwując tutaj Jurka M ale i innych jak sie zwą optymalnych od dłuższego czasu, wysnułem teorie, ze dieta "optymalna" działa na nich jak swojego rodzaju płachta na byka.
Nie mam co rozwijać, bo ja nie wysnuwam tu żadnych teorii, tylko podzielam spostrzeżenia... ot co. Nie wiem dlaczego u optymalnych obserwuje się takie zachowania, ale to fakt. Unikam też dyskusji z nimi, i choć w większości przyznaję im rację, to razi mnie styl, w jakim to eksponują. Tak jak np nie czytam "NIE", ze względu na niewybredną formę i oprawę...

Pozdrawiam, Leonard B.

"Człowiek jest produktem swojego trybu życia"

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Krystyna*Opty*, 26-07-2007, 01:11

Użytkownik "Jurek" napisał w wiadomości news:f87v4j$5ae$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Ale takie postawienie sprawy jest cholernie nieuczciwe wobec wszystkich pracujących....:(((...wobec mnie też, bo płacę i podatki i składki ZUS.
Ja to rozumiem, ale jednak należałoby się trzymać zasady odpowiadania na zadane pytania. Przecież pytający prawdopodobnie nie ma zielonego pojęcia, że alergia jest uleczalna, więc Twoje uwagi są raczej prowokacją. Czy o to Ci chodzi?

Krystyna
Do źródła trzeba iść pod górę.

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Cancer, 26-07-2007, 01:47

Użytkownik "clk"
Oczywiście, ze alergik może otrzymać grupę. Jeżeli wykaże przed orzecznikiem, ze jego choroba uniemożliwia mu prace. Nie słuchaj tych żałosnych bzdurnych opisów możliwości wyleczenia alergii dieta optymalna. Ten cały Jurek i ta cala Krystyna odgrywają tutaj inscenizacje. To Optymalna sekta. Pozdrawiam Cancer

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Krystyna*Opty*, 26-07-2007, 01:55

Użytkownik "Jurek" napisał w wiadomości news:f87vni$6o8$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Kiedyś pomagałem jednej kobiecie (przy pośrednim kontakcie z lekarzem optymalnym) wyleczyć się przyczynowo z ciężkiej postaci migreny i choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Jak do tej kobiety doszło, że może się "pozbyć" na zawsze tych chorób, to bardzo szybko zrezygnowała z naszych usług, ponieważ była już "o krok" od otrzymania renty inwalidzkiej z ZUS. Dla niej renta była po stokroć ważniejsza od wyzdrowienia. Miała wówczas 42 lata. Komentarz zbyteczny, prawda?
To prawda, że życie takim ludziom przynosi nieciekawą alternatywę: DO i zdrowienie - albo renta i chorowanie... Ludzie różnie wybierają... :]

W każdym razie ja za żadne pieniądze nie wybrałabym migreny wraz z całą resztą moich dawnych dolegliwości.

Mam nadzieję, że jakoś z tym się pogodzisz i się opanujesz. Świata nie zbawisz, a kłótnie i prowokacje niczego nie poprawią. Kto chce chorować - niech sobie choruje. Ma do tego prawo... Przemyśl to, bo Twoja irytacja szkodzi NAM, a nie pacjentom z wyboru...

Krystyna
Prawda, która czyni ludzi wolnymi, to po większej części prawda, której ludzie wolą nie słuchać. Herbert Agar

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Cancer, 26-07-2007, 03:03

Użytkownik "Marek Li"

A może prociej jest przekwalifikować się? Trudno mi wyobrazić sobie alergię uniemożliwiajc każd pracę:-))) Bo jeli tak, to chyba znam paru alergików, chociaż ich bliscy mówi o nich lenie:-)
No to raczej sobie wyobra. Sa alergicy wziewni, których choroba uniemożliwia normalne funkcjonowanie nawet w domu, a co dopiero w pracy. Niejednokrotnie powikłaniem takiej alergii jest astma. Tacy ludzie dusza sie parę razy dziennie. Najprociej jest napisać lenie.

Cancer

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Jurek, 26-07-2007, 03:09

Użytkownik "Krystyna*Opty*" napisał w wiadomości news:f88eaj$aoo$1 [at] news.onet.pl...
Użytkownik "Jurek" napisał w wiadomości news:f87v4j$5ae$1 [at] nemesis.news.tpi.pl... zadane pytania. Przecież pytający prawdopodobnie nie ma zielonego pojęcia, że alergia jest uleczalna, więc Twoje uwagi są raczej prowokacją. Czy o to Ci chodzi?

Tak, czasami prowokuję do myślenia. Ale jest to prowokacja w dobrym tego słowa znaczeniu... Pozdrawiam Jurek M.

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Marek Li, 26-07-2007, 03:47

Użytkownik "Cancer" napisał w wiadomoci news:f88k70$ovf$1 [at] news.onet.pl...

Użytkownik "clk"

Oczywiście, ze alergik może otrzymać grupę. Jeżeli wykaże przed orzecznikiem, ze jego choroba uniemożliwia mu prace.
A może prociej jest przekwalifikować się? Trudno mi wyobrazić sobie alergię uniemożliwiajc każd pracę:-))) Bo jeli tak, to chyba znam paru alergików, chociaż ich bliscy mówi o nich lenie:-)

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Marek Li, 26-07-2007, 04:30

Użytkownik "Cancer" napisał w wiadomoci news:f88okp$1mu$1 [at] news.onet.pl...

No to raczej sobie wyobra. Sa alergicy wziewni, których choroba uniemożliwia normalne funkcjonowanie nawet w domu, a co dopiero w pracy. Niejednokrotnie powikłaniem takiej alergii jest astma. Tacy ludzie dusza sie parę razy dziennie. Najprociej jest napisać lenie.

Chłe, chłe, chłe:-))) Ale mnie ubawił. Jak kto ma astmę, to nie mówi o sobie, że jest alergikiem. Gdyby osoba o ktor chodzi miała takie problemy, to byłoby napisane, jak zły ma stan zdrowia (podałaby np wyniki spirometrii) - tutaj jest podane jedynie, że praca staje się uciżliwa!!! Siedzenie przed telewizorem, nie jest dla tej osoby uciżliwe, nie jest też uciżliwe życie codzienne. TYLKO PRACA! Moje pytanie o przykład alergii na pracę nadal aktualne:-)

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Jurek, 26-07-2007, 11:00

Użytkownik "Marek Li" napisał w wiadomoci news:f88ng5$vaq$1 [at] news.onet.pl...
Użytkownik "Cancer" napisał w wiadomoci news:f88k70$ovf$1 [at] news.onet.pl...

Mentalnoć Polaka jest niestety dla współziomków fatalna. Jeżeli Polak widzi nawet nikły cień szansy na uzyskanie renty, trzyma się już tego wszystkimi swoimi siłami. Porównuję ich do polityków trzymajcych się swoich stołków. Oczywicie, nie wszyscy tak postpi. Nigdy nie myli tymi kategoriami człowiek o silnej wewnętrznej dyscyplinie. Miałem przyjemnoć poznać 50-letniego pana, który na diecie optymalnej wyleczył chorobę wieńcow i natychmiast zrezygnował z renty, a miał j kilka lat. I poszedł zadowolony do racy. Pozdrawiam Jurek M.

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Cancer, 26-07-2007, 12:38

Użytkownik "Marek Li"

Chłe, chłe, chłe:-))) Ale mnie ubawił. Jak kto ma astmę, to nie mówi o sobie, że jest alergikiem. Gdyby osoba o ktor chodzi miała takie problemy, to byłoby napisane, jak zły ma stan zdrowia (podałaby np wyniki spirometrii) - tutaj jest podane jedynie, że praca staje się uciżliwa!!! Siedzenie przed telewizorem, nie jest dla tej osoby uciżliwe, nie jest też uciżliwe życie codzienne. TYLKO PRACA! Moje pytanie o przykład alergii na pracę nadal aktualne:-)
Napisałem powikłaniem alergii może być astma. Poczytaj sobie o Alergii w Google bo żal mi czasu marnować na Ciebie. Cancer

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Cancer, 26-07-2007, 13:10

Użytkownik "clk"
Masz tutaj przydatny dla Ciebie link. www.atopowe-zapal...pedia/Renta

Cancer

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Marek Li, 27-07-2007, 00:56

Użytkownik "Cancer" napisał w wiadomoci news:f89qbm$4bq$1 [at] news.onet.pl...

Napisałem powikłaniem alergii może być astma. Poczytaj sobie o Alergii w Google bo żal mi czasu marnować na Ciebie.
Mam mocno ugruntowane przekonanie, że wiem więcej o alergiach niż ty:-> Pocieszę cię też - nie zmarnowałe czasu. Zawsze jak czytam laików, którzy myl, że cos wiedz, bo czytali w necie bawię się przednie:-))) Zacznij odróżniać alergię od astmy! Zacznij odróżniać stan faktyczny od możliwego do zaistnienia w przyszłoci. Przestań gdybać i trzymaj sie faktów.

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Marek Li, 27-07-2007, 01:05

Użytkownik "Cancer" napisał w wiadomoci news:f89s65$abo$1 [at] news.onet.pl...

Masz tutaj przydatny dla Ciebie link. www.atopowe-zapal...pedia/Renta
Racz przeczytać zanim odpisujesz, co napisał inicjator wtku: ...."DOTYCHCZASOWA PRACA niestety ale wszędzie staje sie uciżliwa"... Grupa inwalidzka, bo "dotychczasowa praca staje się uciżliwa" a kto jest przyspawany do etatu???????? Nie ma jeszcze nakazu wykonywania pracy - chyba nic się nie zmieniło i każdy może zmienić dotychczasowe miejsce pracy na inne?

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Jurek, 27-07-2007, 02:33

Użytkownik "Marek Li" napisał w wiadomoci news:f8b1t8$tdo$1 [at] news.onet.pl...
Użytkownik "Cancer" napisał w wiadomoci news:f89qbm$4bq$1 [at] news.onet.pl...

Mam mocno ugruntowane przekonanie, że wiem więcej o alergiach niż ty:- Pocieszę cię też - nie zmarnowałe czasu. Zawsze jak czytam laików, którzy myl, że cos wiedz, bo czytali w necie bawię się przednie:-))) Zacznij odróżniać alergię od astmy! Zacznij odróżniać stan faktyczny od możliwego do zaistnienia w przyszłoci. Przestań gdybać i trzymaj sie faktów.
Jak to jest Panie Marku z t astm? Jest Pan lekarzem, więc ma Pan ogrom dowiadczeń od nie-lekarza, to oczywiste. Astma wg akademickiej medycyny jest nieuleczalna i chorzy maja się "nauczyć" z ni żyć. Znam kilkanacie przypadków przyczynowego wyleczenia z astmy oskrzelowej (niektóre przypadki astmy, to ciężka postać z powikłaniami) diet optymaln. W niektórych przypadkach trzeba było zastosować prdy selektywne na układ wegetatywny aby wyrównać przewagę układu parasympatycznego. I jak to się ma Pańskie dowiadczenie do nieuleczalnoci tej choroby jeżeli ona jest faktycznie uleczalna? Niesamowicie mnie to frapuje... Pozdrawiam Jurek M.

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Cancer, 27-07-2007, 02:54

Użytkownik "Marek Li"

Mam mocno ugruntowane przekonanie, że wiem więcej o alergiach niż ty:-
To całkiem możliwe, ale co z tego? Z góry założyłe sobie, ze ten człowiek który zainicjował watek to jaki pasożyt któremu nie chce sie pracować. mierdzcy len który chce wyłudzić rentę inwalidzka. Ja założyłem, ze to człowiek chory który pyta o prosta rzecz "CZY ALERGIK MOŻE OTRZYMAĆ RENTĘ " TAK ALERGIK MOŻE OTRZYMAĆ RENTĘ !! Czy to sie panu doktorowi podoba czy nie.

Pocieszę cię też - nie zmarnowałe czasu. Zawsze jak czytam laików, którzy myl, że cos wiedz, bo czytali w necie bawię się przednie:-)))
O wow, pan doktor mam upasc przed panem na kolana ? Widzialem lekarzy ktorych wiedza o alergii wystarczala do przepisania recepty z antybiotykami.

Pozdrawiam Cancer

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Cancer, 27-07-2007, 03:04

Użytkownik "Marek Li"
Racz przeczytać zanim odpisujesz, co napisał inicjator wtku: ..."DOTYCHCZASOWA PRACA niestety ale wszędzie staje sie uciżliwa"... Grupa inwalidzka, bo "dotychczasowa praca staje się uciżliwa" a kto jest przyspawany do etatu???????? Nie ma jeszcze nakazu wykonywania pracy - chyba nic się nie zmieniło i każdy może zmienić dotychczasowe miejsce pracy na inne?
Oczywicie, ze może zmienić prace nikt nie jest "> jest przyspawany do etatu" Czepiasz sie każdego wyrazu, ze na miech zbiera. Potrafisz sobie wyobrazić sytuacje, ze ten człowiek ma alergie o mocnym przebiegu i nie bedzie mógł wykonywać żadnego zawodu ? Skd wiesz jak chory jest ten człowiek? jeste jasnowidzem? czy juz taki złoliwy sie urodziłe. A może to twój pacjent to wiele by wyjaniało -))))))))

Pozdrawiam Cancer

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Marek Li, 27-07-2007, 03:43

Użytkownik "Jurek" napisał w wiadomoci news:f8b7nu$oe$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

Jak to jest Panie Marku z t astm? Jest Pan lekarzem, więc ma Pan ogrom dowiadczeń od nie-lekarza, to oczywiste. Astma wg akademickiej medycyny jest nieuleczalna i chorzy maja się "nauczyć" z ni żyć. Znam kilkanacie przypadków przyczynowego wyleczenia z astmy oskrzelowej (niektóre przypadki astmy, to ciężka postać z powikłaniami) diet optymaln. W niektórych przypadkach trzeba było zastosować prdy selektywne na układ wegetatywny aby wyrównać przewagę układu parasympatycznego. I jak to się ma Pańskie dowiadczenie do nieuleczalnoci tej choroby jeżeli ona jest faktycznie uleczalna? Niesamowicie mnie to frapuje...
Astma jest rzeczywicie chorob nieuleczaln, co nie zmienia faktu, że wielu chorych, dzięki leczeniu należy do grupy szczęliwych ludzi, ze wietn kontrol i s prawie wolni od objawów. Choroba wymaga pewnej dyscypliny, pewnych wyrzeczeń, ale jak zawsze przy chorobach przewlekłych, dobra współpraca miedzy chorym a lekarzem daje zadziwiajce efekty. Moje dowiadczenie w leczeniu astmy jest ograniczone do chorych dajcych się łatwo kontrolować leczeniem i nie astmy ciężkiego stopnia - zdaję się wtedy na opinię bardziej profesjonaln, a tu gdzie mieszkam pracuj dwie bardzo dobre pulmonolożki:-))) których opinię bardzo sobie cenie:-))) Mam kontakt zarówno z osobami o objawach bardzo dobrze kontrolowanych lekami (prawie wolne od objawów), ale też i z chor, która po wielu latach leczenia sterydami ma cukrzycę. I niestety na dzisiaj mogę tylko potwierdzić nieuleczalnoć astmy, tak jak i cukrzycy i wielu innych. To, że zdarzaj sie ludzie którzy "zostali wyleczeni" z choroby przewlekłej ma miejsce, jest raczej dowodem, na błędn diagnozę. Tak w astmie, jak i bliższej mi cukrzycy:-) Zmiana trybu życia, w tym dieta, zaprzestanie palenia, zmiana warunków rodowiskowych (również pracy) i wiele innych czynników, mog sprawiać wrażenie, że osoba wyleczyła się. Jest to jednak pozór, bo zapalenie dróg oddechowych, będce na tle alergicznym, czy też niealergicznym tli się cały czas i kiedy da o sobie znać. I oby skutki nie były opłakane.

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Marek Li, 27-07-2007, 05:33

Użytkownik "Cancer" napisał w wiadomoci news:f8bcfh$ii7$1 [at] news.onet.pl...

To całkiem możliwe, ale co z tego?
Nic ponad to, że swoj radę bym czytał o astmie w sieci to możesz sobie...

Z góry założyłe sobie, ze ten człowiek który zainicjował watek to jaki pasożyt któremu nie chce sie pracować.
Przeczytaj moze parę razy jakie pytanie postawiłem najpierw w moim pierwszym pocie w wtku!!! Parę razy!!!

O wow, pan doktor mam upasc przed panem na kolana ?
Skoro pytasz! I jeli masz nieodpart potrzebę, to moje wzbranianie sie nic tu nie pomoże:->

Widzialem lekarzy ktorych wiedza o alergii wystarczala do przepisania recepty z antybiotykami.
A masz oczywicie pewnoć, że nie było wskazań!!! Dużo jeszcze masz problemów?

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Cancer, 27-07-2007, 14:15

Użytkownik "Marek Li"

Nic ponad to, że swoj radę bym czytał o astmie w sieci to możesz sobie...
Nie przekręcaj faktów, czytaj ze zrozumieniem doktorze. Prosiłem aby poczytał o alergii nie astmie. Widać twoja wiedza na temat tej choroby nie jest dostateczna. Staraj sie raczej doradzać w swojej dziedzinie.

Przeczytaj moze parę razy jakie pytanie postawiłem najpierw w moim pierwszym pocie w wtku!!! Parę razy!!!
To twój cytat

Pisałem juz tobie napisze jeszcze raz. Nie zakładaj, ze człowiek który napisał ten watek to alergik na pokarm dla rybek. Bo nie masz o tym zielonego pojęcia. Przekwalifikować można sie zawsze, ale co z tego kiedy przy ciężkim przypadku alergii powikłanej astma zupełnie nic to nie da. Wiec pisanie o tym o czym mówi ich bliscy, jak napisałe jest żałosne i wiadczy o niezrozumieniu przez Ciebie tematu

A masz oczywicie pewnoć, że nie było wskazań!!!
Tak jak najbardziej mam taka pewnoć. Mam syna który od pierwszego roku swojego życia choruje na alergie wziewna i pokarmowa. Dzi ma 22 lata i astmę od dobrych 16 lat Nie prawidłowo leczona alergia doprowadziła do powikłań astmatycznych. Włanie dzięki takim lekarzom którzy przepisywali coraz to nowe antybiotyki. Zamiast skupić sie na odczulaniu alergii. Wiem dokładnie co znaczy zycie tak chorej osoby, i uwierz mi, ze nie ma to zupełnie nic wspólnego z byciem leniwym, jak napisałe. Gwoli informacji syn moj posiada orzeczenie o stopniu niepełnosprawnoci, które otrzymał od orzecznika na chorobę która nazywa sie astma na tle alergicznym. Wiec znam procedurę, mylę,ze mogłem omielić sie panie doktorze zabrać glos w tej sprawie.

Dużo jeszcze masz problemów?
Mam może parę, ale to prywatne sprawy. Jak będę miał potrzebę sie z panem podzielić nie omieszkam sie odezwać, ale wtpię abym mógł liczyć na pańska pomoc.

Pozdrawiam Cancer

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Cancer, 27-07-2007, 17:27

Użytkownik "Krystyna*Opty*"
A więc jednak dajesz sobie prawo do posiadania wiedzy i wygłaszania jej na tej grupie mimo, że nie jesteś lekarzem? I słusznie, ponieważ masz DOŚWIADCZENIE z własnego najbliższego otoczenia (przynajmniej w temacie alergii i astmy). Natomiast dziwi mnie, że podobne doświadczenia (nie tylko w temacie alergii i astmy) osób korzystających Z SUKCESEM z diety optymalnej - negujesz (mówiąc oględnie)...?
Widzisz Krystyno tak naprawdę to wasza optymalna dieta jak ktoś tutaj napisał , ani chłodzi mnie ani ziębi. Mam swoje zdanie i mam prawo je mieć. Wiec naprawdę nie doszukuj sie we mnie wroga nie wiadomo skąd, i nie wiadomo dlaczego. Moje reakcje na tej grupie, i zauważ tylko na tej grupie.(Choć czytam wasze banialuki na innych grupach) Wynikają tylko i wyłącznie z nachalnego i nie do przyjęcia sposobu propagowania waszej diety. Dieta która nie jest poparta żadnymi dowodami, poza mglistymi opowieściami ludzi pokroju Jurka M. Nagabywanie ludzi przez Jurka, praktycznie w każdym wątku zakrawa na kpinę. Pisanie o leczniczym działaniu waszej diety na nieuleczalne choroby typu AIDS, nowotwory czy choroby krążenia. Nikt nikomu nie zabrania stosować diety na jaka ma ochotę, ale na Boga z kultura proszę.

Pozdrawiam Cancer

Re: alergia - grupa inwalidzka ? | Krystyna*Opty*, 27-07-2007, 17:36

Użytkownik "Cancer" napisał w wiadomości news:f8cku8$8hv$1 [at] news.onet.pl...
Użytkownik "Marek Li"

Pisałem juz tobie napisze jeszcze raz. Nie zakładaj, ze człowiek który napisał ten watek to alergik na pokarm dla rybek. Bo nie masz o tym zielonego pojęcia. Przekwalifikować można sie zawsze, ale co z tego kiedy przy ciężkim przypadku alergii powikłanej astma zupełnie nic to nie da. Wiec pisanie o tym o czym mówi ich bliscy, jak napisałe jest żałosne i wiadczy o niezrozumieniu przez Ciebie tematu

Tak jak najbardziej mam taka pewnoć. Mam syna który od pierwszego roku swojego życia choruje na alergie wziewna i pokarmowa. Dzi ma 22 lata i astmę od dobrych 16 lat Nie prawidłowo leczona alergia doprowadziła do powikłań astmatycznych. Włanie dzięki takim lekarzom którzy przepisywali coraz to nowe antybiotyki. Zamiast skupić sie na odczulaniu alergii. Wiem dokładnie co znaczy zycie tak chorej osoby, i uwierz mi, ze nie ma to zupełnie nic wspólnego z byciem leniwym, jak napisałe. Gwoli informacji syn moj posiada orzeczenie o stopniu niepełnosprawnoci, które otrzymał od orzecznika na chorobę która nazywa sie astma na tle alergicznym. Wiec znam procedurę, mylę,ze mogłem omielić sie panie doktorze zabrać glos w tej sprawie.
A więc jednak dajesz sobie prawo do posiadania wiedzy i wygłaszania jej na tej grupie mimo, że nie jesteś lekarzem? I słusznie, ponieważ masz DOŚWIADCZENIE z własnego najbliższego otoczenia (przynajmniej w temacie alergii i astmy). Natomiast dziwi mnie, że podobne doświadczenia (nie tylko w temacie alergii i astmy) osób korzystających Z SUKCESEM z diety optymalnej - negujesz (mówiąc oględnie)...?

Krystyna
Współczesna medycyna zajmuje się jedynie wycieraniem mokrej podłogi pod cieknącym kranem - zamiast zreperować uszczelkę. Julian Aleksandrowicz

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie

Grupa krwi 0 Grupa krwi 0

Grupa krwi A Grupa krwi A

Grupa krwi B Grupa krwi B

Alergie. Pytania i odpowiedzi Alergie. Pytania i odpowiedzi