Tagi

eapteka zarejestrowac internet uzaleznic psychoaktywny komputer wolnastrona serwis pisac uzywka

Fora dyskusyjne

ODCZYT MR. (1)

audycja o zaburzeniach lipidowych do obejrzenia w internecie (1)

Zmiana administratora forum (8)

rozszerzone źrenice (4)

Ból brzucha w górnej części (1)

jak wyrwac z nałogu komputerowego dzieciaka (7)

I znowu ketonal (1)

Czy powinnam mieć okulary przy komputerze? (11)

ból palca/stopy ? (1)

dieta (1)

Rady odnośnie odchudzania (0)

Lek na pasozyty w ciąży (0)

Publikacje na temat chorób tarczycy (7)

Czy ktoś pomoże w temacie Toczeń? (1)

Coś o sobie (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » O używkach i uzależnieniach od środków psychoaktywnych

O używkach i uzależnieniach od środków psychoaktywnych

Piotr Z., 01-08-2007, 14:02

Na forum wolnejstrony ( wolnastrona.eu ) utworzyłem nowy dział. "Środki psychoaktywne i uzależnienia" - forum.wolnastrona...um.php?f=16 - jezeli ktos ma problem z uzywkami albo chce komus pomoc - po to wlasnie jest to forum co o tym sadzicie ? czy sa jakies szanse ze rozpocznie sie na tym forun zycie ? czekam na wasz krytyke i sugestie. pozdrawiam Piotr Zonko - administrator serwisu Wolnastrona.eu

Re: O używkach i uzależnieniach od środków psychoaktywnych | Piotr Z., 11-08-2007, 12:55

On 1 Sie, 16:02, "Piotr Z." wrote:
Na forum wolnejstrony ( wolnastrona.eu ) utworzyłem nowy dział. "Środki psychoaktywne i uzależnienia" -forum.wolnastrona...um.php?f=16 - jezeli ktos ma problem z uzywkami albo chce komus pomoc - po to wlasnie jest to forum co o tym sadzicie ? czy sa jakies szanse ze rozpocznie sie na tym forun zycie ? czekam na wasz krytyke i sugestie. pozdrawiamPiotrZonko- administrator serwisu Wolnastrona.eu
na forum moga juz teraz pisac takze nie zarejestrowani a takze niezarejestrowani i anonimowi

Re: O używkach i uzależnieniach od rodków psychoaktywnych | , 11-08-2007, 18:46

"Piotr Z." napisał(a):
On 1 Sie, 16:02, "Piotr Z." wrote:

na forum moga juz teraz pisac takze nie zarejestrowani a takze niezarejestrowani i anonimowi
a tutaj można dodać strony i serwisy związane z leczeniem wszelkiego rodzaju uzależnień: eapteka.net/uzaleznienia-03.htm" target="_blank">eapteka.net/uzaleznienia-03.htm uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, papierosów, a nawet komputera czy internetu. można dodawać też informacje o ośrodkach leczenia uzależnień itp. na stronie głównej eapteka.net znajduje się więcej informacji, można dopisać do nich swoje serwisy o tematyce medycznej: apteki, ciąża i poród, gabinety lekarskie i inne. zapraszam. pisząc do mnie '.usunto' i lp na pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Uzależnienia od substancji psychoaktywnych Uzależnienia od substancji psychoaktywnych

Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii

Kompendium antybiotyków 2009 Kompendium antybiotyków 2009

Kodeks leczenia twojego dziecka. Leki bez recepty 2009 Kodeks leczenia twojego dziecka. Leki bez recepty 2009

Dziecko z zespołem Downa. Jaka to musi być miłość Dziecko z zespołem Downa. Jaka to musi być miłość