Tagi

dolegliwosc zapytac kropla apteka zatkac wystukac katar magister piekno ucho

Fora dyskusyjne

zobacz Pogłos w uchu (2)

zobacz Zatkane ucho od kataru (2)

zobacz Zatkane ucho (0)

zobacz zatkane ucho (0)

zobacz powiekszony migdał (3)

zobacz w sprawie gardła i zatok (1)

zobacz czy to hemoroidy? (1)

zobacz Przewlekle zatykanie sie nosa... HELP (1)

zobacz Popękane naczynia w oku/Kruchość naczyń włosowatych (2)

zobacz Całoroczny katar. (4)

zobacz zatoki, mogdały leczyliśmy już wszystko (0)

zobacz Przezroczysta wydzielina z nosa , katar , zmęczenie , duszno (0)

zobacz Brak węchu, brak zapachów, katar, śluzówka, (3)

zobacz Zatkany nos (3)

zobacz Ciągle zatkany nos. (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Krople na zatkane ucho

Krople na zatkane ucho

Piotr, 21-08-2007, 14:29

Witam Czy sa moze jakies krople na udroznienie ucha, ktore mozna kupic bez recepty? Mam juz od kilku dni zatkane ucho. Zwiazane jest to z katarem ktory mnie dopadl w ostatnich dniach. Z katarem sobie radze biorac kropelki. Z uchem niestety nie moge sobie poradzic ;-( Akurat jestem na wyjezdzie i nie mam czasu isc do lekarza wiec bylbym wdzieczny za polecenie czegos.

Piotr

Re: Krople na zatkane ucho | Go ka, 21-08-2007, 07:04

Otinum

Re: Krople na zatkane ucho | Krystyna*Opty*, 21-08-2007, 14:35

Użytkownik "Piotr" napisał w wiadomości news:faeeq1$ngb$1 [at] inews.gazeta.pl...
Witam Czy sa moze jakies krople na udroznienie ucha, ktore mozna kupic bez recepty? Mam juz od kilku dni zatkane ucho. Zwiazane jest to z katarem ktory mnie dopadl w ostatnich dniach. Z katarem sobie radze biorac kropelki. Z uchem niestety nie moge sobie poradzic ;-( Akurat jestem na wyjezdzie i nie mam czasu isc do lekarza wiec bylbym wdzieczny za polecenie czegos.
Po prostu zapytaj panią (pana) magister w aptece.

Krystyna
Do źródła trzeba iść pod górę.

Re: Krople na zatkane ucho | Animka, 21-08-2007, 15:36

W dniu 2007-08-21 12:29 Piotr pięknie wystukał/a:
Acerumen

animka

Re: Krople na zatkane ucho | Piotr, 21-08-2007, 16:17

Otinum
Dzieki za info - to bedzie chyba dobre na moja dolegliwosc poniewaz zatkanie mam spowodowane przeziebieniem a nie zalegajaca woskowina.

pozdrawiam Piotr

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?

Dziennik zdrowia 2009 Dziennik zdrowia 2009

Klasztorna apteka o. Kiliana Klasztorna apteka o. Kiliana

Terapia trzeciego tysiąclecia Terapia trzeciego tysiąclecia

Badania czynnościowe układu oddechowego Badania czynnościowe układu oddechowego