Powiązane leki
(opisy)

Oliwka Europejska

Oliwka

Infectoscab (Permethrinum)

Crotamiton (Crotamitonum)

Cetriscabin (Benzylis benzoas, Cetrimonii bromidum)

Novoscabin (Benzylis benzoas)

Balsolan (Balsamum peruvianum)

Tagi

marchewka korzystac oliwka problemowiec uzywac fgkn grapefruit novoscabinu jesc swierzbic

Fora dyskusyjne

zobacz Opalanie (1)

zobacz Hemoroidy (2)

zobacz "Blada twarz" (4)

zobacz wybielanie zebów (8)

zobacz jedzenie (12)

zobacz Przekrwienie błony śluzowej nosa - duży problem (0)

zobacz wybielanie zębów (6)

zobacz Szorstka wysypka na twarzy niemowlęcia (1)

zobacz POMOCY CO TO ZA OBJAWY ? (2)

zobacz POMOCY MAM WIELKI PROBLEM !! :( (1)

zobacz Nitka dentystyczna a stan zapalny dziąsła (0)

zobacz co może być powodem żółtej skóry (7)

zobacz Pytanie o marchew (3)

zobacz Mój mąż choruje na CU (0)

zobacz biegunka (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Co na świerzb ?

Co na świerzb ?

problemowiec, 03-11-2007, 22:20

Co na świerzb? Niby wszyscy wiedzą wystarczy się myć i już. Ale to nieprawda, to za mało. Przyplątał się do mnie kilka miesięcy temu i nie mogę sobie poradzić. Nie jest tragicznie, nie mam zmian na skórze, prawie się nie drapię, tylko często coś mnie "obłazi". Zmieniam co dzień bieliznę, a większość ubrania co 2 dni, inne rzeczy też często - codziennie duże pranie- bo to jeszcze kapa, koc, kapcie... . Stosuję kilka rodzajów kosmetyków- cyklicznie: jakaś oliwka, jakiś krem, jakaś emulsja. Odkurzam fotele i inne meble. Szczególnie źle robi mi częste mycie - wysusza skórę i chyba pozbawia własnych substancji ochronnych, jak i rzadkie mycie - w pocie to ścierwo czuje się doskonale, wychodzi, że trzeba się myć co około 4 dzień - dla skóry to troszkę za często - stąd te oliwki i inne, ale rzadziej zdaje się nie można, bo cykl rozwojowy wynosi około 6 dni. Wbrew pozorom prasowanie - szkodzi. Co jeszcze można zrobić?

co jeść, podobno dobre są grapefruity i sok z marchewki. Czy to prawda ? I co jeszcze?

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Co na świerzb ? | justyna , 04-11-2007, 12:10

i nie używasz żadnych leków? nawet novoscabinu? a co powiedział lekarz?

Re: Co na świerzb ? | problemowiec, 04-11-2007, 17:05

justyna napisał(a):

i nie używasz żadnych leków?
Nie.

a co powiedział lekarz?
Nie korzystam .

Re: Co na świerzb ? | Marek Bieniek, 04-11-2007, 21:48

On Sun, 4 Nov 2007 15:05:18 +0000 (UTC), problemowiec wrote:

Nie. Nie korzystam .
Głupio robisz.

m.
Pozdrawiam, Marek Bieniek (mbieniek at epic pl) Różnica między PRL-em a RP jest taka jak między zakładem karnym, a zakładem dla umysłowo chorych. (Marcin Wolski)

Re: Co na świerzb ? | +Stefan+, 04-11-2007, 22:34

Użytkownik " problemowiec" napisał w wiadomości news:fgkn3e$kk6$1 [at] inews.gazeta.pl...
justyna napisał(a):

Nie.

Nie korzystam .

Co rozumiesz pod pojęciem świerzb? Bo to konkretna dolegliwość.Czy ktoś to stwierdził? Robol

Re: Co na świerzb ? | regen, 05-11-2007, 01:32

Użytkownik " problemowiec" napisał w wiadomości news:fgkn3e$kk6$1 [at] inews.gazeta.pl...
justyna napisał(a):

Nie.

Nie korzystam .
To po co piszesz na tę grupę ? Może Ci odpowiedzieć przypadkiem lekarz i co wtedy zrobisz ? Wiem , szansa mała , ale jednak ... ;)

Pozdrawiam regen

Re: Co na świerzb ? | placebo, 05-11-2007, 14:20

jak się pcha koze sąsiada to tak sie konczy

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BARAN Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BARAN

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BLIŹNIĘTA Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BLIŹNIĘTA

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. PANNA Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. PANNA

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. RAK Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. RAK

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. WAGA Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. WAGA