Powiązane leki
(opisy)

ProMyalgan

Kilo-Zym

Penicillinum crystallisatum (Benzylpenicillinum kalicum)

Penicillinum procainicum (Benzylpenicillinum procainum)

Rudistrol

Visanne (Dienogestum)

Bio-Chrom DIA

Chrom

Prevento

Klin

Tagi

spozyc sprawdzic kila podwyzszony wskaznik zignorowac zrzucic gama alkohol zmniejszyc

Fora dyskusyjne

zobacz zrzucić pare kilo, nabrać siły, w miesiąc (1)

zobacz Pomuście mi schudnąć (3)

zobacz Zrzucenie Pare Kilo (2)

zobacz 25 kilo mniej (3)

zobacz Zrzuciłem pare kilo ale (0)

zobacz wysokie ciśnienie (1)

zobacz Nimesil (0)

zobacz allkohol a 2 dzien? (0)

zobacz antybiotyk a alkohol (1)

zobacz Spozycie ketonalu po alkoholu. (0)

zobacz klabion i alkohol (4)

zobacz Choroba uniemożliwiająca spożycie alkoholu (1)

zobacz Podwyższone RDW - wyniki do analizy (0)

zobacz Wysypka. atopowe zapalenie skory, łuczczyca czy co innego? (15)

zobacz MRI kolana (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Podwyższone ALT

Podwyższone ALT

Robert, 08-11-2007, 19:46

Witam serdecznie Z całej gamy badań jedynie podwyższone o 10 jednostek mam ALT. Lekarz stwierdził, że badania są ok i nie ma powodu do niepokoju. Prosze o info dotyczace tego wskaźnika i czy rzeczywiście można to zignorować. Pozdrowienia

Re: Podwyższone ALT | bodeck, 10-11-2007, 22:49

Z całej gamy badań jedynie podwyższone o 10 jednostek mam ALT. Lekarz stwierdził, że badania są ok i nie ma powodu do niepokoju. Prosze o info dotyczace tego wskaźnika i czy rzeczywiście można to zignorować. Pozdrowienia
Skoro LEKARZ powiedział Ci, że jest ok, to jest OK

Re: Podwyższone ALT | Marek Bieniek, 11-11-2007, 21:10

On Thu, 8 Nov 2007 17:46:18 +0100, Robert wrote:

Z całej gamy badań jedynie podwyższone o 10 jednostek mam ALT. Lekarz stwierdził, że badania są ok i nie ma powodu do niepokoju. Prosze o info dotyczace tego wskaźnika i czy rzeczywiście można to zignorować.
Zrzuć parę kilo, zmniejsz spożycie alkoholu i sprawdź za jakiś czas. Piszę to jako lekarz.

m.
Pozdrawiam, Marek Bieniek (mbieniek at epic pl) Różnica między PRL-em a RP jest taka jak między zakładem karnym, a zakładem dla umysłowo chorych. (Marcin Wolski)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Podwyższone steżenie cholesterolu. Profilaktyka i właściwa kuracja Podwyższone steżenie cholesterolu. Profilaktyka i właściwa kuracja

Astma i alergie. Wszystko o chorobach Astma i alergie. Wszystko o chorobach

Dieta dla cukrzyków Dieta dla cukrzyków

Jak spać zdrowo, smacznie i bez leków Jak spać zdrowo, smacznie i bez leków

Pokonaj stres w 10 minut Pokonaj stres w 10 minut