Powiązane leki
(opisy)

Osteoheel S

Mirena (Levonorgestrelum)

Tagi

chodzic wkladka vectranet zastrzyk newsgate ostroga snat blokada pietowy placebo

Fora dyskusyjne

zobacz RTG KOSCI PIETOWEJ, OSTROGI PIETOWE (6)

zobacz bóle kolan (10)

zobacz Ostroga piętowa. (4)

zobacz ból pięty mojej mamy (1)

zobacz Opuchlizna pięty/ścięgna (3)

zobacz Ostrogi kostne- wynik badania rodiologicznego (1)

zobacz Blokada (3)

zobacz bóle pięt (1)

zobacz Depo Medrol 20 g - znieczulenie ? (0)

zobacz Złamanie kości piętowej (1)

zobacz Długi ból pięty lewej chyba po komarach (5)

zobacz Zastrzyk z kortyzonu (2)

zobacz Obrzęk ciałka hoffy (1)

zobacz Pekniecie torebki stawowej przysłaniajace złamanie kosci??? (5)

zobacz Od 3 miesięcy boli mnie nadgarstek prawej ręki (18)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ostroga piętowa i blokada

Ostroga piętowa i blokada

Snat, 19-11-2007, 11:53

Witam Ostatnio ortopeda stwierdził u mnie ostrogi piętowe i powiedział, że trzeba zrobić "blokadę". Wykupiłem w aptece DEPO-MEDROL Z LIDOKAINĄ. Na czym polega ta "blokada"? Czy po tym zastrzyku będę mógł chodzić czy raczej nie? Dodam iż pracę mam stojącą więc czy pójdę na zwolnienie czy od razu będę mógł iść do pracy? pozdr.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Ostroga piętowa i blokada | Bongiorno, 19-11-2007, 13:02

Witam. Skoro lekarz przeisał ci DEPO-MEDROL Z LIDOKAINĄ to prawdopodobnie po to, abyś mógł normalnie, bezboleśnie chodzić. A blokada to nic innego jak zastrzyk w chorobowo zminione mijejsce tylko po to, abyś nie czuł bólu.

Użytkownik "Snat" napisał w wiadomości news:4c16.00000040.47415d27 [at] newsgate.onet.pl...
Witam Ostatnio ortopeda stwierdził u mnie ostrogi piętowe i powiedział, że
trzeba
zrobić "blokadę". Wykupiłem w aptece DEPO-MEDROL Z LIDOKAINĄ. Na czym
polega ta
"blokada"? Czy po tym zastrzyku będę mógł chodzić czy raczej nie? Dodam iż
pracę
mam stojącą więc czy pójdę na zwolnienie czy od razu będę mógł iść do
pracy?
pozdr.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Ostroga piętowa i blokada | placebo, 19-11-2007, 13:14

a ja mam ostrogi na czole, lekko różowawe, ok spoko, polecam zapraszam.

Re: Ostroga piętowa i blokada | Bongiorno, 19-11-2007, 13:20

Spróbuj wycisnąć, bo z takimi dżordżami głupio się pokazać wśród ludzi.

Użytkownik "placebo" napisał w wiadomości news:fhrmtm$39e$1 [at] news.vectranet.pl...
a ja mam ostrogi na czole, lekko różowawe, ok spoko, polecam zapraszam.

Re: Ostroga piętowa i blokada | placebo, 19-11-2007, 13:21

co pan gadasz co pan mówisz jestes głupiiiii , ssie cie w jajach , zwijaj kloake z dupy do japy

Re: Ostroga piętowa i blokada | Bongiorno, 19-11-2007, 13:39

Fajnie mówi do Ciebie twój tata, ale wciąż piszesz nie na temat !

Użytkownik "placebo" napisał w wiadomości news:fhrn93$3r0$1 [at] news.vectranet.pl...
co pan gadasz co pan mówisz jestes głupiiiii , ssie cie w jajach , zwijaj kloake z dupy do japy

Re: Ostroga piętowa i blokada | placebo, 19-11-2007, 14:46

fuuuu ajajaj ale ci smród leci z uszu, takim parującym klocem smierdzi bleeeeeeeee

Re: Ostroga piętowa i blokada | Bongiorno, 19-11-2007, 15:57

Użytkownik "placebo" napisał w wiadomości news:fhrs9s$8g0$1 [at] news.vectranet.pl...
fuuuu ajajaj ale ci smród leci z uszu, takim parującym klocem smierdzi bleeeeeeeee
.... powiedział placebo patrząc do lustra.

Re: Ostroga piętowa i blokada | placebo, 19-11-2007, 16:33

pfffffffffff ale masz słabe teksty stary dziadu

Re: Ostroga piętowa i blokada | batory, 20-11-2007, 13:04

Użytkownik "Snat" napisał w wiadomości news:4c16.00000040.47415d27 [at] newsgate.onet.pl...
Witam Ostatnio ortopeda stwierdził u mnie ostrogi piętowe i powiedział, że trzeba zrobić "blokadę". Wykupiłem w aptece DEPO-MEDROL Z LIDOKAINĄ. Na czym polega ta "blokada"? Czy po tym zastrzyku będę mógł chodzić czy raczej nie? Dodam iż pracę mam stojącą więc czy pójdę na zwolnienie czy od razu będę mógł iść do pracy? pozdr.
A czy to Cię boli? A próbowałeś używać specjalnych (robionych na zamówienie) wkładek ortopedycznych? Blokada niczego nie leczy tylko kasuje ból. Wkładki zresztą też nie leczą, ale dająlepszt i dłuższy skutek Pozdrawiam - Agnieszka

Re: Ostroga piętowa i blokada | kynast, 21-11-2007, 02:07

On 20 Lis, 11:04, "batory" wrote:
Użytkownik "Snat" napisał w wiadomościnews:4c16.00000040.47415d27 [at] newsgate.onet.pl...Witam

A czy to Cię boli? A próbowałeś używać specjalnych (robionych na zamówienie) wkładek ortopedycznych? Blokada niczego nie leczy tylko kasuje ból. Wkładki zresztą też nie leczą, ale dająlepszt i dłuższy skutek Pozdrawiam - Agnieszka
DUżą poprawę dają ultradźwięki i koniecznie wkładki st

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Terapia dźwiękiem. Jak osiągnąć zdrowie poprzez muzykę i śpiew Terapia dźwiękiem. Jak osiągnąć zdrowie poprzez muzykę i śpiew

Zdrowe stopy. Leczenie, pielęgnacja. kosmetyki, wkładki, buty Zdrowe stopy. Leczenie, pielęgnacja. kosmetyki, wkładki, buty