Powiązane leki
(opisy)

Polcrom (krople do oczu) (Natrii cromoglicas)

Zaditen (krople do oczu) (Ketotifenum)

Cromohexal (krople do oczu) (Natrii cromoglicas)

Allergodil (krople do oczu) (Azelastini hydrochloridum)

Polcrom 2% (aerozol do nosa) (Natrii cromoglicas)

Nalergine (Loratadinum)

Aerius (Desloratadinum)

Arnica-Heel (krople)

R- 1 krople na stany zapalne

R- 9 krople przeciwkaszlowe

Tagi

kropla nick agent sowiecki alergiczny zachecac monitor pulsar polcrom recepta

Fora dyskusyjne

zobacz Problem z oczami (3)

zobacz alergia (2)

zobacz bakteryjne zapalenie spojówek (0)

zobacz Problem ze wzrokiem. (5)

zobacz Brodawki pod powieka??? (0)

zobacz ciągły katar astma (4)

zobacz Opuchlizna i swędzenie napletka. (1)

zobacz Katar (9)

zobacz Recepta (3)

zobacz Leki wpływające na testy alergiczne (1)

zobacz Krople do nosa dla matki karmiącej piersią (14)

zobacz Avamys u 3 latka (2)

zobacz poradzcie swędzenie oka i jego opuchlizna (2)

zobacz wyniki testów (12)

zobacz Zablokowany nos (10)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Krople do oczu

Krople do oczu

Sowiecki Agent, 02-12-2007, 13:07

Witam! Prosze mi polecic krople do oczu (do odswiezania zmeczonych oczu, np przy pracy przy komputerze) ktore moge brac codziennie i nie wywoluja skutkow ubocznych. I sa dostepne bez recepty.

pozdrawiam

Re: Krople do oczu | pulsar, 02-12-2007, 14:23

Sowiecki Agent napisał(a):
Prosze mi polecic krople do oczu (do odswiezania zmeczonych oczu, np przy pracy przy komputerze) ktore moge brac codziennie i nie wywoluja skutkow ubocznych. I sa dostepne bez recepty.
Nie wiem czy pytasz poważnie, czy żartujesz, Twój nick nie zachęca do pomocy... Zgłoś się do okulisty i opowiedz o objawach. Mnie po stosowaniu wielu środków pomógł dopiero Betadrin, ale to na receptę... Kilka sekund po zakropleniu bardzo szczypie, ale później przez cały dzień jest OK.

Pozdrawiam, pulsar

Doprawdy możemy zbyt mało - jednakowoż skierować się w dobrą stronę, wiedzieć - to w istocie wszystko, co w życiu mieć można. /K.Deschner/

Re: Krople do oczu | Sowiecki Agent, 02-12-2007, 16:24

pulsar napisał(a):
Sowiecki Agent napisał(a):

Nie wiem czy pytasz poważnie, czy żartujesz, Twój nick nie zachęca do pomocy...
a co ma do tego nick, i w czym 'pulsar' ma byc lepszy i dlaczego niby zachecajacy?

Zgłoś się do okulisty i opowiedz o objawach.
przeczytaj jeszcze raz mojego posta, chodzio zwykle zmeczenie oczu, cos jak krople 'swietlik'

P.

Re: Krople do oczu | sure, 02-12-2007, 16:26

Witam! Prosze mi polecic krople do oczu (do odswiezania zmeczonych oczu, np przy pracy przy komputerze) ktore moge brac codziennie i nie wywoluja skutkow ubocznych. I sa dostepne bez recepty.

pozdrawiam
Np. Hyabak (typu "sztuczne łzy"), nożna także Polcrom - ale te mają już działanie p-alergiczne...

sure

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Krople do oczu | tomek wilicki, 02-12-2007, 17:04

Sowiecki Agent wrote:

pozdrawiam
ja używam Lacrimal, pomaga chociaż nie najlepiej

ale tak naprawdę, to pomóc może tylko dobry monitor LCD, równomierne oświetlenie pokoju, prawidłowe ustawienie monitora, wyeliminowanie refleksów. Reszta to wyciskanie pryszczy choremu na ospę.

www.vegie.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach

Terapia trzeciego tysiąclecia Terapia trzeciego tysiąclecia

Zdrowie przy komputerze Zdrowie przy komputerze

Alergie Alergie

Badania czynnościowe układu oddechowego Badania czynnościowe układu oddechowego