Powiązane leki
(opisy)

Veraderm

Dermatix

Transway

Cepasmel (Allii cepae extractum fluidum, Alii sativi extractum fluidum)

Cepastil (Allii cepae extactum fluidum, Allii sativi extractum fluidum)

Compeed plaster na opryszczkę

Fastplast

Opokan Hot

Voltaren Termal

Alcepalan (Allium cepa, Heparinum)

Tagi

cebula apteka lampa zagoic blizna glowa pogotowie plaster silikonowy rozciac

Fora dyskusyjne

zobacz Rozcięcie na policzku (0)

zobacz Rozcięcie (1)

zobacz trądzik/wągry/blizny (5)

zobacz Obrzęk na wardze (1)

zobacz Blizna na wardze - jak się jej pozbyć ? (4)

zobacz Oparzenie (11)

zobacz włosy na rozcietej skórze głowy (1)

zobacz Blizna wklesla na twarzy (2)

zobacz Blizna od przypalenia papierosem (4)

zobacz USUNIECIE BLIZNY (7)

zobacz trzydniowa rana (1)

zobacz Łuk brwiowy (0)

zobacz Rozcięta skóra - co zrobic? (4)

zobacz ROZCIĘCIE WARGI GÓRNEJ (0)

zobacz Blizny (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Rozcięcie głowy - leczenie i blizny

Rozcięcie głowy - leczenie i blizny

JaZ, 09-01-2008, 18:53

Więc tak. dostałem w głowę i mam dwa, dosyć wielkie, cięcia na czole. Za późno z tym poszedłem na pogotowie i mi tego nie zszyli tylko zakleili plasterkami. Nie wiecie jak to leczyć, żeby blizny były jak najmniej widoczne? Lekarz na pogotowiu w ogóle nie chciał o tym rozmawiać, pielęgniarka z kolei, która mi opatrywała to zakazała jakichkolwiek środków przyspieszających gojenie, natomiast w aptece poradzili mi jakies proszki, zasypki na to. I jak już po zagojeniu walczyć z bliznami?

Re: Rozcięcie głowy - leczenie i blizny | kynast, 09-01-2008, 11:56

On 9 Sty, 16:53, JaZ wrote:
Więc tak. dostałem w głowę i mam dwa, dosyć wielkie, cięcia na czole. Za późno z tym poszedłem na pogotowie i mi tego nie zszyli tylko zakleili plasterkami. Nie wiecie jak to leczyć, żeby blizny były jak najmniej widoczne? Lekarz na pogotowiu w ogóle nie chciał o tym rozmawiać, pielęgniarka z kolei, która mi opatrywała to zakazała jakichkolwiek środków przyspieszających gojenie, natomiast w aptece poradzili mi jakies proszki, zasypki na to. I jak już po zagojeniu walczyć z bliznami?
Po zagojeniu> .>Cepan - to maść z wyciągiem z cebuli, do kupienia w aptece bez recepty. Regularne stosowanie rozmiękcza i rozjaśnia bliznę, powodując jej stopniowe zanikanie. U pa st

Re: Rozcięcie głowy - leczenie i bl | JaZ, 11-01-2008, 00:09

kynast pisze:
On 9 Sty, 16:53, JaZ wrote: Po zagojeniu.Cepan - to maść z wyciągiem z cebuli, do kupienia w aptece bez recepty. Regularne stosowanie rozmiękcza i rozjaśnia bliznę, powodując jej stopniowe zanikanie. U pa st
w necie znalazłem rożne preparaty silikonowe (żele, plastry), używał ktoś tego? Nie jest to lepsze od tradycyjnej cebuli?

Re: Rozcięcie głowy - leczenie i blizny | michalek, 11-01-2008, 14:39

Użytkownik "JaZ" napisał w wiadomości news:fm61i1$3hd$1 [at] inews.gazeta.pl...
kynast pisze: w necie znalazłem rożne preparaty silikonowe (żele, plastry), używał ktoś tego? Nie jest to lepsze od tradycyjnej cebuli?
Zastosuj dłuższą serię zabegów światłoterapii światłem spolaryzowanym (Lampa Solaris f-my Medicolux lub lampa Bioptron f-my Zepter)

M

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Czosnek. Encyklopedia zdrowia Czosnek. Encyklopedia zdrowia

Co mi dolega? Co mi dolega?

Su Dżok Su Dżok

Tracheotomia Tracheotomia

Apteka natury Apteka natury