Tagi

porada wykonac tabletka rzut wyprosic pelny lokiec aczkolwiek ruchomosc wieczor

Fora dyskusyjne

zobacz ciśnienie (6)

zobacz Wysoki poziom CPK (0)

zobacz Problem z bicepsem (3)

zobacz Ból nadgarstka (2)

zobacz zlamanie wyrostka łokciowego (6)

zobacz redresja... (0)

zobacz Częste oddawanie wiatrów (2)

zobacz bol rak na przemian z promieniowaniem po lokcie (0)

zobacz Dziwnie gojąca się rana (1)

zobacz Bolesne skurcze ręki (0)

zobacz zaburzenia owulacji, czy wpływa na bezsennosc (3)

zobacz Mdli mnie (1)

zobacz ucho (13)

zobacz Chrupanie w prawym łokciu (po złamaniu) (2)

zobacz Uraz łokcia (2)

bolacy lokiec

, 16-01-2008, 14:19

Witam i uprzejmie zwracam sie z prosba o porade. Od dluzszego czasu mam bole lokcia przeczytalem juz mase porad i innych rzeczy i prawie wszystkie dotycza lokcia tenisisty, aczkolwiek u mnie nie wszystkie objawy odpowiadaja podawanym. mianowiciw obrzek wystepuje a bol zwieksza sie przy wyproscie ktorego nie moge do konca wykonac lub zgieciu ktory rowniez nie jest pelny. przy ruchu w nadgarstku bol nie wystepuje.Oczywiscie bylem u ortopedy zostalo wykonane zdjecie rtg na ktorym nie zauwazono zadnych zmian, rowniez usg z podobnym wynikiem.Po badaniu zostal sciagniety plyn zapalny i cos tam wstrzykniete, pomoglo ale na 2 dni, udalem sie do nastepnego lekarza przepisal mi aspicam w tabletkach co ciekawe pomoglo na dlugo jakies kilka miesiecy aczkolwiek pelna ruchomosc w stawie nie powrocila. No i wrocilo jeden wieczor rzuty kamieniem kilka razy, musze chyba dodac ze gram w siatkowke 2lub 3 treningi tygodniowo i mecz w weekend nawet teraz tabletki nie pomogl chcialbym zaznaczyc ze bol jes najwiekszy przy szybkim wyproscie masakra. z gory bardzo dziekuje pozdro.A mam 28 lat

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Feng shui. Mieszkać zdrowo dzięki chińskiej teorii harmonii Feng shui. Mieszkać zdrowo dzięki chińskiej teorii harmonii

ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Kolorowe tabletki Kolorowe tabletki

ABS czyli mięsnie brzucha. Intensywny trening 6-tygodniowy ABS czyli mięsnie brzucha. Intensywny trening 6-tygodniowy