Powiązane leki
(opisy)

Polvertic (Betahistini dihydrochloridum)

Betahistin-ratiopharm (Betahistini dihydrochloridum)

Betaserc (Betahistini dihydrochloridum)

Betanil forte (Betahistini dihydrochloridum)

Betalan (Betahistini dihydrochloridum)

Betahistine Pliva (Betahistini dihydrochloridum)

Neatin (Betahistini dihydrochloridum)

Verhist (Betahistini dihydrochloridum)

Vertigen (Betahistini dihydrochloridum)

Zenostig (Betahistini dihydrochloridum)

Tagi

zbadac ucho laryngolog przerosnac migdalic snex blednik zatkac zatykac szczegolowy

Fora dyskusyjne

Płukanie uszu (pytanie) (2)

szum w uszach,zatkane uszy,głośna mowa (0)

Dziwny dźwięk w uchu. (2)

Co to może być? Zdrowa a jednak nie całkiem (7)

moczowka prosta i silny kaszel (0)

Napadowy kaszel podczas leżenia (2)

Mój syn jest ciągle chory (11)

Czy przerost migdałka może wyjść nagle ? (1)

podobno przerosniety migdal u 9 mcznego chlopca (7)

katar od 2 lat (7)

negatywna próba pobudliwości błędnika (0)

Przewlekle zatykanie sie nosa... HELP (1)

Zatkany nos, brak kataru (2)

Zatkany nos...dziwna sprawa. (6)

codzienne zatykanie ucha (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zatykające się ucho.

Zatykające się ucho.

Snex, 03-02-2008, 13:28

Witam Od jakiegoś czasu mam problem z zatykającym się uchem (prawym). Lekarz nic w nim nie znalazł podejrzanego, zbadał także ciśnienie (w normie). Dodatkowo, gdy nie raz mam zatkane ucho, jakby wyłączał mi się błędnik na kilka godzin i czuję się jakbym był pijany. 2 razy mi się tak zdarzyło. Czy ktoś z was może mnie naprowadzić co może być przyczyną takich objawów?

pozdrawiam.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Zatykające się ucho. | bazyli4, 03-02-2008, 16:43

Użytkownik "Snex" napisał w wiadomości news:414b.0000006e.47a5b381 [at] newsgate.onet.pl...

Witam Od jakiegoś czasu mam problem z zatykającym się uchem (prawym). Lekarz nic w nim nie znalazł podejrzanego, zbadał także ciśnienie (w normie). Dodatkowo, gdy nie raz mam zatkane ucho, jakby wyłączał mi się błędnik na kilka godzin i czuję się jakbym był pijany. 2 razy mi się tak zdarzyło. Czy ktoś z was może mnie naprowadzić co może być przyczyną takich objawów?

I tak Cię czeka wizyta u lekarza... ale czy nie miałeś jakiejś infekcji gardła? To się często bierze ze zwyczajnego zatkania trąbki (zapalenie, przerośnięty migdał etc...)

Pzdr Paweł

Re: Zatykające się ucho. | tomek wilicki, 03-02-2008, 20:34

Snex wrote:

A to ten lekarz jest takim ekspertem, że wszystko w uchu widzi i wie, że nie ma np jakiś zaburzeń błędnika czy uszkodzeń nerwów? Idź lepiej do laryngologa niech to szczegółowo zbada.

.. Wegetarianizm i Ekologia - www.vegie.pl . Nie jestem lekarzem :)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?

Choroby uszu, nosa, jamy ustnej, gardła i krtani Choroby uszu, nosa, jamy ustnej, gardła i krtani

Dziennik zdrowia 2009 Dziennik zdrowia 2009

Co radzi lekarz. Najczęstsze problemy zdrowotne Co radzi lekarz. Najczęstsze problemy zdrowotne

Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego. Polsko-angielski, angielsko-polski Słownik dla pielęgniarek i personelu medycznego. Polsko-angielski, angielsko-polski