Powiązane leki
(opisy)

Tetracyclinum (Tetracyclini hydrochloridum)

Sulfur Dagomed 28 trądzik pospolity

Calcipiryna (Acidum acetylsalicylicum, Calcii carbonas)

DrUroda Cera bez pryszczy

Hascoderm (Acidum azelaicum)

Dalacin T (Clindamycini phosphas)

Afrin (Afrin Nasal) (Oxymetazolini hydrochloridum)

Nosox (Oxymetazolini hydrochloridum)

Pinosol (Eucalypti oleum, Pini oleum, Thymolum, Tocopherolum)

Pradaxa (Dabigatran etexilate)

Tagi

obrzek przeziebic duzy wyskakiwac twarz pryszcz bartek antybiotyk krewa atlantis

Fora dyskusyjne

zobacz Opalenizna (2)

zobacz Gardło z przeszłością zatokową (0)

zobacz Małe krostki na całym ciele (4)

zobacz pryszcz na policzku (2)

zobacz Obrzęk twarzy przy śliniance przyusznej u dorosłego (0)

zobacz Azitrolek 500 przed operacją (1)

zobacz Czy to alergia czy coś innego? (3)

zobacz Plamy na twarzy po stosunku (1)

zobacz Co sie ze mna dzieje? pomocy! (zdjecia) (15)

zobacz Gulka na nosie (0)

zobacz Szumienie w uchu połączone z jego zatkaniem (1)

zobacz Pryszcze na twarzy i swędzenie głowy (6)

zobacz Zaczerwienienie na twarzy (3)

zobacz Trądzik na Plecach (14)

zobacz Zaskórniki/rozszerzone pory? Na twarzy, plecach, ramionach! (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » przeziebiona krew?

przeziebiona krew?

bartek, 11-03-2008, 10:37

witam, od czasu do czasu mojej narzeczonej wyskakuja na twarzy lub wyskakuje taki jaki pryszcz ale gleboko pod skora nie da sie go wydusic, robi sie duzy obrzek zaczerwieniony, po okolo 2 tygodniach schodzi ale w bardzo wolnym tempie.

cos w rodzaju wrzoda......

co to moze byc jak to leczyc ?????? bez zdiecia sie nie obejdzie?

Re: przeziebiona krew? | Bongiorno, 11-03-2008, 12:44

Polecam żel antybakteryjny(nie taki do twarzy)( w takiej tubce jak na stłuczenia). Idź do apteki i zapytaj o takie cudo.

Użytkownik "bartek" napisał w wiadomości news:fr5cte$mhc$1 [at] atlantis.news.neostrada.pl...
witam, od czasu do czasu mojej narzeczonej wyskakuja na twarzy lub
wyskakuje
taki jaki pryszcz ale gleboko pod skora nie da sie go wydusic, robi sie
duzy
obrzek zaczerwieniony, po okolo 2 tygodniach schodzi ale w bardzo wolnym tempie.

Re: przeziebiona krew? | Beer, 11-03-2008, 16:34

"bartek" napisał:
witam, od czasu do czasu mojej narzeczonej wyskakuja na twarzy lub wyskakuje taki jaki pryszcz ale gleboko pod skora nie da sie go wydusic, robi sie duzy obrzek zaczerwieniony, po okolo 2 tygodniach schodzi ale w bardzo wolnym tempie. cos w rodzaju wrzoda...... co to moze byc jak to leczyc ?????? bez zdiecia sie nie obejdzie?

Witam

Chyba miewam takie badziewia... Najważniejsza chyba rzecz: nie wyciskać. Zostaną blizny. Najlepiej jednak chyba się zgłosić do dermatologa. Jakiegoś konkretnego. Ja czasem stosuję Davercin (na receptę). Niby coś działa, ale niestety owe "pryszcze" ;) pojawiają się na nowo... Trzeba jednak chyba znaleźć porządnego lekarz i znaleźć przyczynę. A nie leczyć objawy.

Re: przeziebiona krew? | Jarosław Grzyb, 11-03-2008, 17:00

"bartek" wrote in message news:fr5cte$mhc$1 [at] atlantis.news.neostrada.pl...
witam, od czasu do czasu mojej narzeczonej wyskakuja na twarzy lub wyskakuje taki jaki pryszcz ale gleboko pod skora nie da sie go wydusic, robi sie duzy obrzek zaczerwieniony, po okolo 2 tygodniach schodzi ale w bardzo wolnym tempie.

Może i to nic do tematu nie wniesie, ale warto moim zdaniem iść do dermatologa, ponieważ takie objawy może dawać dość dużo chorób... Generalnie powinna pomóc moim zdaniem maść antybiotykowa (bądz też ogólne leczenie antybiotykami) - ale to już naprawdę z lekarzem proszę skonsultować...

To tylko na twarzy się pojawia?

Pozdrawiam

Jarosław Grzyb octopian.forall.pl

Re: przeziebiona krew? | bartek, 11-03-2008, 19:34

tak tylko na twarzy zazwyczaj jeden obrzek (pryszcz)

a teraz pokazalo sie 4..... z tym jeden wiekszy a reszta male

Re: przeziebiona krew? | czeremcha, 12-03-2008, 00:28

Jaka przeziębiona krew???

Raczej wprowadzone pod skórę zakażenie bakteryjne. Kiedy ostatnio była np. u kosmetyczki? Moja znajoma miała dokładnie takie same problemy, skończyło się dość długim leczeniem antybiotykami - wewnętrznie i zewnętrznie.

Ania

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy

Czym jest depresja Czym jest depresja

77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą 77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą

Choroby nerek Choroby nerek

Klasztorna apteka o. Kiliana Klasztorna apteka o. Kiliana