Powiązane leki
(opisy)

Rilutek (Riluzolum)

Zelixa (Sibutramini hydrochloridum)

Ananas Naturkaps

BioGarden L-Karnityna z ananasem

Magic Kaps

Bio-Chrom DIA

Chrom

Tanacet

Cefamadar

Apinorm (Alo sp., Carum carvi, Pimpinella anisum)

Tagi

laknac jedzenie glowny efekt zanik cisnienie myslec kontrola warunek zelixa

Fora dyskusyjne

zobacz BRAK łaknienia (2)

zobacz Łaknienie na słodycze (6)

zobacz Meizitang (1)

zobacz Angina, uszy, szumy (5)

zobacz meizitang a efekt jojo (1)

zobacz miejscowy zanik tkanki tłuszczowej (1)

zobacz Zanik wzroku i bol glowy (4)

zobacz Guzek hiperplastyczny (1)

zobacz przepuklina rozworu przełykowego (3)

zobacz Nadmiar Białka W Moczu (1)

zobacz zawroty głowy !!! (1)

zobacz Skoki ciśnienia (2)

zobacz silny ból prawego oka i głowy (2)

zobacz Dziwne objawy żołądka (0)

zobacz omdlenia po jedzeniu (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zelixa - opinie?

Zelixa - opinie?

Jacek Ostaszewski, 21-03-2008, 10:36

Zdecydowałem wesprzeć chęci chemią i zdobyłem receptę na zelixę. Przed świętami nie będę zaczynał, to jasne, ale nagle runęła na mnie lawina ostrzeżeń, kupa znajomych rozpaczliwie odradza stosowanie tego preparatu, a mnie się tak marzy 6-8 kilo mniej w... sobie?
JackOss - po kiego mi sygnaturka?!!

Re: Zelixa - opinie? | Tomvip, 21-03-2008, 12:00

Użytkownik "Jacek Ostaszewski" napisał w wiadomości news:frvoh3$l7t$1 [at] news.dialog.net.pl...
Zdecydowałem wesprzeć chęci chemią i zdobyłem receptę na zelixę. Przed świętami nie będę zaczynał, to jasne, ale nagle runęła na mnie lawina ostrzeżeń, kupa znajomych rozpaczliwie odradza stosowanie tego preparatu, a mnie się tak marzy 6-8 kilo mniej w... sobie? JackOss - po kiego mi sygnaturka?!!

Używam z dobrym skutkiem - 2 m-ce/15kg - tylko lepiej bierz to jednak pod jakąś "kontrolą" lekarską :-). Moja doktor pozwoliła mi to brać pod warunkiem codziennego mierzenia sobie cisnienia i ogólnie "obserwowania" siebie :-). Głównym efektem jest zanik łaknienia - nie myslisz o jedzeniu - co nie znaczy, że jak usiądziesz do np. dużej pizzy to jej nie zjesz. Po prostu jedzenie staje sie lekko obojętne, nie masz poczucia głodu (no powiedzmy, małe ssanie zostaje - ale spokojnie jest pod kontrolą). Głownie to jest to wspomagacz w czasie zmiany nawyków żywieniowych - po jak ich nie zmienisz to bedziesz miał potem jojo :-(.

Piotr

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nadwaga jest sprawą rodziny. Poradnik dla cierpiących na zaburzenia łaknienia oraz osób, które ich kochają Nadwaga jest sprawą rodziny. Poradnik dla cierpiących na zaburzenia łaknienia oraz osób, które ich kochają

Aktywnie przeciw osteoporozie Aktywnie przeciw osteoporozie

Zdrowe nawyki. 20 podstawowych warunków zachowania zdrowia Zdrowe nawyki. 20 podstawowych warunków zachowania zdrowia

Choroby nerek Choroby nerek

Cukrzyca. Praktyka Lekarza Rodzinnego Cukrzyca. Praktyka Lekarza Rodzinnego