Powiązane leki
(opisy)

Profylin (tabletki)

Profylin (żel)

Litocid (Kalii citras)

Na zdrowe dziąsła

Citrolyt (Acidum citricum, Kali nitras, Natrii citras)

Milurit (Allopurinolum)

Proursan (Acidum ursodeoxycholicum)

Ursocam (Acidum ursodeoxycholicum)

Ursofalk (Acidum ursodeoxycholicum)

Ursopol (Acidum ursodeoxycholicum)

Tagi

rozbic slyszec slinianka thread udac bliniance gabinet klinik kamien przyuszny

Fora dyskusyjne

zobacz Kamień w kielichu (1)

zobacz problem ze sliniankami (0)

zobacz Obrzęk twarzy przy śliniance przyusznej u dorosłego (0)

zobacz guz ślinianki przyusznej (3)

zobacz Problem z zapaleniem ślinianek przyusznych (0)

zobacz Gardłowy problem (1)

zobacz kamienie w sliniankach (0)

zobacz bole zoladka (0)

zobacz ESWL (1)

zobacz kamica nerkowa, kolka nerkowa (0)

zobacz węzeł chłonny (7)

zobacz Problem ze śliną? (6)

zobacz puchniecie slinianki -nieznana przyczyna (2)

zobacz zapalenie ślinianki podzuchwowej (1)

zobacz Problem ze śliniankami (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Kamień w śliniance przyusznej

Kamień w śliniance przyusznej

, 26-03-2008, 13:10

Witam Czy ktoś wie gdzie można usunąć kamień w śliniance przyusznej inną metodą niż operacja ? Robiłem USG, mam kamień wielkości 3-4 mm, który co jakiś czas zatyka mi ujście ze ślinianki.

Czytałem na grupie że w Niemczech robią to laserem: groups.google.pl/...7bd6c03d6be Słyszałem też że można rozbić kamień ultradźwiękami. Nie udało mi się znaleźć jednak kliniki czy gabinetu, który coś takiego wykonuje.

dziękuję z góry za pomoc

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna

Zdrowa prostata. Zwięzły poradnik opracowany przez specjalistów z Kliniki Mayo Zdrowa prostata. Zwięzły poradnik opracowany przez specjalistów z Kliniki Mayo

Lecznictwo niemedyczne w Polsce Lecznictwo niemedyczne w Polsce

Uzdrawiająca moc kamieni szlachetnych Uzdrawiająca moc kamieni szlachetnych

100 metod samoleczenia w medycynie naturalnej 100 metod samoleczenia w medycynie naturalnej