Powiązane leki
(opisy)

Dentovit

Drimon (Montelukastum natricum)

Atrovent N (Ipratropii bromidum)

Astmirex (Montelukastum natricum)

Asmenol (Montelukastum natricum)

Velaspir (Salbutamolum)

Diffumax Easyhaler (Formoteroli fumaras)

Aminofilina (Aminophyllinum)

Singulair (Montelukastum natricum)

Montest (Montelukastum natricum)

Tagi

fugg uspokoic astma okazac oddech plytki dotlenic dusznosc pomagac uspokajac

Fora dyskusyjne

oddychanie. (5)

Astma czy Nerwica? (1)

Duszności, płytki oddech, ból w przełyku, mocne bicie serca. (1)

Salbutamol wiek a astma oskrzelowa (0)

czy to może być astma???? (12)

Wynik spirometrii (4)

Czy to alergia czy astma? (2)

Burczący, "bulgoczący" brzuch. (0)

duszności w piersiach (4)

Każdy dzień to walka o przeżycie (5)

niski pozim PLT (2)

plytki krwi w ciazy (7)

Uciazliwy bol glowy (2)

pomocy!!!! (0)

Zwolniony, płytki oddech, brak tchu (0)

Plytki oddech

Alina, 21-04-2008, 00:29

Witam, Od jakiegoś czasu borykam się z problemem bardzo płytkiego oddechu, który podobno ma podłoże nerwicowe (do tego dochodzą od czasu lekkie duszności). Nie wiąże się to z żadnymi innymi objawami jak bóle głowy czy zawroty jednak mimo to obawiam się czy nie może to być przyczyną jakiegos niedotlenienia. Mam nadzieję że ktoś mnie uspokoi ;)

Pozdrawiam, Alina

Re: Plytki oddech | Jarosław Grzyb, 21-04-2008, 13:08

"Alina" wrote in message news:fugg55$7l8$1 [at] news.onet.pl...
Witam, Od jakiegoś czasu borykam się z problemem bardzo płytkiego oddechu, który podobno ma podłoże nerwicowe (do tego dochodzą od czasu lekkie duszności). Nie wiąże się to z żadnymi innymi objawami jak bóle głowy czy zawroty jednak mimo to obawiam się czy nie może to być przyczyną jakiegos niedotlenienia. Mam nadzieję że ktoś mnie uspokoi ;)

Pozdrawiam, Alina

Miałem podobne objawy, okazały się normalnie leczoną astmą... (Leki uspokajające nie pomagały przy dusznościach)

Jarosław Grzyb octopian.na11.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Świadomy oddech Świadomy oddech

Pranajama - dynamika oddechu Pranajama - dynamika oddechu

Joga. Źródło harmonii i energii życiowej Joga. Źródło harmonii i energii życiowej

Jak radzić sobie z chorobami tarczycy Jak radzić sobie z chorobami tarczycy

Pokochaj wegetarianizm Pokochaj wegetarianizm