Powiązane leki
(opisy)

R-28

Gastrotrombina (Thrombinum)

Cinnamomum Homaccord N (krople)

Alustin

Apifer

Cyclonamine (Etamsylatum)

Exacyl (Acidum tranexamicum)

Provera (Medroxyprogesteronum)

Dentosept

Ferelvit C

Tagi

miesiaczkowy stac powazny musiala krwawic fvie powtorny odpowiedziec cyklonamina dziwic

Fora dyskusyjne

powazny problem z gardlem :( help (1)

problem z plecami (1)

Krople na wywołanie miesiączki (2)

Krwawienie miesiaczkowe po stosunku (1)

Prawdopodobieństwo ciąży (3)

USG piersi,a cykl miesiączkowy? (3)

Problem ze zdrowiem ( dziwne objawy) (1)

KRWAWIENIE PRZY ANTYKONCEPCJI (14)

Ciaza...poronienie (3)

krwawienia miedzy miesiaczkowe (4)

Cyklonamina (2)

Wzrost wagi (1)

Jak pomóc? (5)

Czyzby objawy pracy na komputerze? (0)

Metal wbity w oku (0)

Cyklonamina

Marysia, 03-05-2008, 19:26

Witam. potrzebuje porady znawcy tematu11 Mam krwawienie miesiączkowe 16 dzień. Wczoraj byłam u ginekologa. Dziś dostałam jakiś zastrzyk na k..? nie pamiętam nazwy, ale nadal mam krwawienie. Jeszcze lekarz zapisał cyclonamine 3 razy po 1. nie dopytałam jak długo brac czy pare razy aż się zatrzyma czy muszę zjeśc całe opakowanie nawet jak już nie będzie krwawienia?? Czekam z niecierpliwościa na odpowiedz

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Cyklonamina | Jarosław Grzyb, 04-05-2008, 15:48

" Marysia" wrote in message news:fvie8b$irt$1 [at] inews.gazeta.pl...
Witam. potrzebuje porady znawcy tematu11 Mam krwawienie miesiączkowe 16 dzień. Wczoraj byłam u ginekologa. Dziś dostałam jakiś zastrzyk na k..? nie pamiętam nazwy, ale nadal mam krwawienie. Jeszcze lekarz zapisał cyclonamine 3 razy po 1. nie dopytałam jak długo brac czy pare razy aż się zatrzyma czy muszę zjeśc całe opakowanie nawet jak już nie będzie krwawienia?? Czekam z niecierpliwościa na odpowiedz

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl - www.gazeta.pl/usenet/

Po pierwsze to na pewno nie jest to już krwawienie miesiączkowe, tylko coś i to bardzo poważnego musiało się stać... Dziwi mnie że lekarz Ci tego nie powiedział, ale koniecznie musisz się do Niego powtórnie zgłosić, lub chociaż zadzwonić bo tak naprawdę tylko On może Ci odpowiedzieć na te pytania...

Pozdrawiam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Migrena - praktyczny poradnik Migrena - praktyczny poradnik

Uzdrawianie energia kolorów Uzdrawianie energia kolorów

Pytania do chirurga plastycznego Pytania do chirurga plastycznego

Polski jogin. Recepta na długowieczność 90-letniego mistrza jogi Polski jogin. Recepta na długowieczność 90-letniego mistrza jogi

Granat owoc życia Granat owoc życia