Powiązane leki
(opisy)

Izotek (Isotretinoinum)

Epiduo (Adapalenum, Benzoylis peroxydum)

Differin (Adapalenum)

Zineryt (Erythromycinum, Zinci acetas)

Atywia (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Cyprest (Ethinylestradiolum, Cyproteroni acetas)

Diane-35 (Cyproteroni acetas, Ethinylestradiolum)

Echinapur (maść) (Echinacea purpurea)

Zelefion (Terbinafinum)

Mavena B12

Tagi

corka hormonalny dermatolog tradzik izoteku asia uboczny izotek idealny izotekiem

Fora dyskusyjne

zobacz Izotek a Alventa 75 (1)

zobacz Czy w trakcie trądziku można rozpocząć kurację "po bliznową" (7)

zobacz trądzik (28)

zobacz trądzik i wahania nastrojów (5)

zobacz IZOTEK,jak długo można brać (0)

zobacz Kreatyna a bóle żołądka (2)

zobacz Curance (0)

zobacz Trądzik podczas stosowania antykoncepcji (6)

zobacz uveitis (2)

zobacz co jeszcze może pomóc na trądzik (1)

zobacz Ciaża i trądzik? (2)

zobacz badanie poziomu hormonów (3)

zobacz czy endokrynolog pomoże? (5)

zobacz trądzik hormonalny (1)

zobacz Tetralysal-skutki uboczne. (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » izotek - jakie opinie?

izotek - jakie opinie?

Joanna, 09-05-2008, 12:43

Witam, mam zamiar rozpocząć leczenie lekiem Izotek, od wielu lat borykam się z trądzikiem, przeszłam leczenie wszelkimi specyfikami, teraz pozostał mi Izotek - jako ostatnia deska ratunku. Czy to dobry lek? Dodam, że żaden z dermatologów nigdy nie zlecił mi posiewu. Miałam autoszczepionki, leczenie Diane, choć poziom hormonów na ogół był w normie, ale podejrzewano podłoże hormonalne jednak. Leczenie jest drogie Izotekiem, dodatkowo skutki uboczne... Proszę o opinię. Dzięki. Asia

Re: izotek - jakie opinie? | kuba, 09-05-2008, 13:42

Joanna pisze:
Witam, mam zamiar rozpocząć leczenie lekiem Izotek, od wielu lat borykam się z trądzikiem, przeszłam leczenie wszelkimi specyfikami, teraz pozostał mi Izotek - jako ostatnia deska ratunku. Czy to dobry lek? Dodam, że żaden z dermatologów nigdy nie zlecił mi posiewu. Miałam autoszczepionki, leczenie Diane, choć poziom hormonów na ogół był w normie, ale podejrzewano podłoże hormonalne jednak. Leczenie jest drogie Izotekiem, dodatkowo skutki uboczne... Proszę o opinię. Dzięki. Asia
No wlasnie te skutki uboczne,tylko jakie? Corka po kilkumiesiecznym leczeniu wyglada "idealnie" Ponad rok latania po okolicznych dermatologach,dziesiatki lekow i nic. Po izoteku jak reka odjal,zadnych nawrotow tradziku. Syn ma ten sam problem ale niestety nie moze stosowac izoteku.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Naturalne metody leczenia bólu głowy Naturalne metody leczenia bólu głowy

Dieta idealna dla ciebie Dieta idealna dla ciebie

Dieta optymalna. Dieta idealna Dieta optymalna. Dieta idealna

Waga idealna Waga idealna

Joga hormonalna. Jak zachować równowagę w okresie przekwitania Joga hormonalna. Jak zachować równowagę w okresie przekwitania