Powiązane leki
(opisy)

SolphaDermol

Petroselin

Verrukil

Duofilm (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Keratolysin (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

ABE - Płyn do usuwania odcisków (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Acerin (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Maść na odciski (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Płyn na odciski (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Echinapur (maść) (Echinacea purpurea)

Tagi

apteka usunac kurzajka nowotwor wyciac chodzic dermatolog zachowywac odcisk wirus

Fora dyskusyjne

zobacz Odciski na stopie (4)

zobacz cos dziwnego na stopie (5)

zobacz Bolesne i denerwujące. (3)

zobacz Czy ten pieprzyk jest szkodliwy? (10)

zobacz cos na stopie. Odcisk, kurzajka, modzel ? (1)

zobacz kurzajki (4)

zobacz brodawka?ale nie mam pewności (2)

zobacz Krosty na palcach (5)

zobacz Kurzajka na stopie. Jak ją wytępić? (3)

zobacz Odciski u dziecka (3)

zobacz ból stopy po usunięciu odcisku (1)

zobacz Dziwne zgrubienia koło paznocia ręki (7)

zobacz Czy to jest kurzajka? (1)

zobacz Uciążliwy odcisk (8)

zobacz zrobilo mi sie cos na stopie (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » kurzajka? na stopie

kurzajka? na stopie

Tomek, 14-05-2008, 15:46

Zrobilo mi sie cos na stopie, niby kurzajka ale nie znam sie. Tylko troche wystaje ponad poziom, taka górka twarda, zgrubienie. Na poczatku czulem, teraz boli bardziej i kłuje jak chodze. Co moge z tym zrobic? Wyciąć nożem? ;-) Dermatolog przyjmuje za 3 mies :(

Re: kurzajka? na stopie | Bongiorno, 14-05-2008, 16:32

Nic nie wycinaj ! bo ci to cholerstwo sie rozrośnie, pogoogluj, dużo jest sposobów na kurzajki. A skoro dermatolog za 3 miechy więc idź do internisty, bez problemu rozpozna czy to faktycznie kurzajka.

Użytkownik "Tomek" napisał w wiadomości news:g0ejg3$1g8$1 [at] news.onet.pl...
Zrobilo mi sie cos na stopie, niby kurzajka ale nie znam sie. Tylko troche wystaje ponad poziom, taka górka twarda, zgrubienie. Na poczatku czulem, teraz boli bardziej i kłuje jak chodze. Co moge z tym zrobic? Wyciąć nożem? ;-) Dermatolog przyjmuje za 3 mies :(

Re: kurzajka? na stopie | Iwona_s, 14-05-2008, 16:33

Użytkownik "Tomek" napisał w wiadomości

Moze odcisk? Niewygodne buty, intensywne chodzenie? W aptece sa do kupienia plastry na odciski. Mozesz tez porzadnie wymoczyc nogi (z dodatkiem np. mydla lub soli do kapieli) i zetrzec tarka/pilnilikiem do stop. Jesli nie jestes pewien co to jest, to sadze, ze nie musisz czekac 3 m-ce...sprobuj do lekarza I kontaktu.
Pozdrawiam

Re: kurzajka? na stopie | Tomek, 14-05-2008, 18:17

Bongiorno pisze:
Nic nie wycinaj ! bo ci to cholerstwo sie rozrośnie, pogoogluj, dużo jest sposobów na kurzajki. A skoro dermatolog za 3 miechy więc idź do internisty, bez problemu rozpozna czy to faktycznie kurzajka.
dzieki, wlasnie czytalem, ze jest troche sposobow. Niektorzy nawet wyciskaja krople kleju super glue...

Re: kurzajka? na stopie | gargamel, 14-05-2008, 19:35

Zrobilo mi sie cos na stopie, niby kurzajka ale nie znam sie. Tylko troche wystaje ponad poziom, taka górka twarda, zgrubienie. Na poczatku czulem, teraz boli bardziej i kłuje jak chodze. Co moge z tym zrobic? Wyciąć nożem? ;-)
po wycięciu urosną dwie i większe:O)

polecam zakup w aptece płynu do usuwania odcisków, smaruje się taką kurzajkę i potem zrywa martwą tkankę i czynność powtarza się do zdarcia całej kurzajki:O)

p.s. te kurzajki to chyba jakiś rodzaj nie agresywnego nowotworu?

Re: kurzajka? na stopie | Dorota ***, 14-05-2008, 20:13

Być może to brodawczak. Lepiej wysupłaj 50 zł na prywatnego dermatologa....

D.

Re: kurzajka? na stopie | siliana, 15-05-2008, 23:54

Użytkownik "Tomek" napisał w wiadomości news:g0ejg3$1g8$1 [at] news.onet.pl...
mi pomoglo: verrumal + hasceral i mrozenie azotem. ale ja naprawde mialam jakies mutanty - 10 lat je leczylam, az trafilam na przytomnego dermatologa.

Re: kurzajka? na stopie | tomek wilicki, 16-05-2008, 02:43

gargamel wrote:

p.s. te kurzajki to chyba jakiś rodzaj nie agresywnego nowotworu?
nie, infekcje wirusowe. Aczkolwiek jeden typ wirusa kurzajkowego może doprowadzić do rozwoju nowotworu, bynajmniej nie łagodnego.

.. Wegetarianizm i Ekologia - www.vegie.pl . Nie jestem lekarzem :P

Re: kurzajka? na stopie | gargamel, 16-05-2008, 14:17

nie, infekcje wirusowe. Aczkolwiek jeden typ wirusa kurzajkowego może doprowadzić do rozwoju nowotworu, bynajmniej nie łagodnego.
to dlaczego zachowują się jak typowe nowotwory? tzn, rozwijają w swojej okolicy naczynia krwionośne, oraz po niekompletnym usunięciu mnożą się na potęgę, a usunięte pojawiają się w innych miejscach?

tak się zachowują wirusy?

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny

Rak szyjki macicy Rak szyjki macicy

Jak radzić sobie z żylakami Jak radzić sobie z żylakami

Opiniowanie sądowo-lekarskie w sprawach roszczeń z tytułu zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu B i C Opiniowanie sądowo-lekarskie w sprawach roszczeń z tytułu zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu B i C

Apteka natury Apteka natury