Tagi

poradzic ograniczony siny tamze zginac zasiniony palec wyciagnac stawa opuchlizna

Fora dyskusyjne

zobacz Problem z ruchomością palca po złamaniu (0)

zobacz bolace na zmianę palce u stóp (0)

zobacz spuchnięty,bardzo siny palec (1)

zobacz Palec (1)

zobacz paluch - nieruchomy staw miedzypaliczkowy (0)

zobacz problem z drętwieniem i opuchlizną palca (0)

zobacz Opuchlizna palca wskazującego (2)

zobacz nabity/zlamany palec (1)

zobacz KONTUZJA (12)

zobacz Ból stopy (0)

zobacz Wybicie palca ? (1)

zobacz problem se stawem paliczka srodkowego (0)

zobacz Problem ze stopą (2)

zobacz opuchlizna palców dłoni u dziecka? (1)

zobacz odłamek szkła w ręce (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » wybity palec ...

wybity palec ...

ciekawski, 28-05-2008, 14:43

Wczoraj grałem w koszykówkę i tak niefortunnie złapałem piłkę, że uderzyła mnie wzdłuż palca. Najpierw myślałem, że palec złamany ale nie. Jest spuchnęty tuż przy dłoni i tamże zasiniony aż pod pierwszy staw. Zginać mogę w ograniczonym zakresie. Sam go sobie wyciągnąłem, ale opuchlizna i sine nadal jest.

Co poradzicie?

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii

Bądź zdrowy Bądź zdrowy

Jak poradzić sobie z rakiem Jak poradzić sobie z rakiem

Podręcznik pierwszej pomocy Podręcznik pierwszej pomocy

Problemy z nadwagą u dzieci Problemy z nadwagą u dzieci