Tagi

wezel blagac szyja babel powiekszyc wystawac chlonny zaobserwowac wieczor zniknac

Fora dyskusyjne

zobacz zgrubienia na szyi (3)

zobacz czy to mononukleoza? (4)

zobacz Węzły chłonne (0)

zobacz Węzły chłonne a zepsute zęby? (1)

zobacz guzek na pachwinie (5)

zobacz Twardy,powiększony węzeł chłonny tuż przez uchem lewa strona (3)

zobacz KILKA GUZKÓW KOŁO SZYI (4)

zobacz Interpreatacja wyników, tarczyca i węzły chłonne (11)

zobacz powiekszone wezly chlonne (1)

zobacz Proszę i interpretację wyników morfologii (2)

zobacz wysokie żelazo i powiększone węzły chłonne (7)

zobacz Powiększone węzły chłonne (4)

zobacz powiekszone wezly chlonne (1)

zobacz Powiększone węzły chłonne u małego dziecka; biopsja (2)

zobacz węzly chłonne szyi (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » bąble na języku

bąble na języku

Linijka, 28-07-2008, 05:23

dzień dobry, wczoraj wieczorem zaobserwowałam na końcu języka (tzn tam daleko w gardle) takie okrągłe, wystające 'bąble". nie bolą, nie zniknęły po nocy. nie wiem co to jest i od czego. od około miesiąca mam powiększone węzły chłonne na szyi, po obu stronach. czy to może być rak?! błagam o odpowiedź! :(:(:(

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie

NaProTechnology NaProTechnology

Anatomia kliniczna głowy i szyi Anatomia kliniczna głowy i szyi

Onkologia dla stomatologów Onkologia dla stomatologów