Powiązane leki
(opisy)

Lanzul (Lansoprazolum)

Polprazol (Omeprazolum)

Polprazol PPH (Omeprazolum)

Riflux (Ranitidinum)

DrUroda Smukła sylwetka faza 3 utrzymanie wagi

Emanera (Esomeprazolum)

Klabion (Clarithromycinum)

Omepragal (Omeprazolum)

Renazol (Lansoprazolum)

Apo-Amoxi (Amoxicillinum)

Tagi

lubic szczuplec badac kilkanascie medyczny helicobacter pylori niedowaga waga helikobakter

Fora dyskusyjne

zobacz Interpretacja badania krwi dziwne samopoczucie (6)

zobacz Helicobacter test (14)

zobacz zapalenie płuc, ścieżka kliniczna (0)

zobacz baketria helicobacter pylori (1)

zobacz Zapobieganie Helicobacter pylori. (1)

zobacz Kuracja Amotaksem i Tynidazolem na Helicobacter Pylori (2)

zobacz zapalenie żołądka i opuszki dwunastnicy - co to znaczy ? (4)

zobacz Refluks , nadżerki możliwe ? (1)

zobacz wyniki heicobacter pylori (3)

zobacz helicobacter pylori (14)

zobacz Antygen HELICOBACTER PYLORI (6)

zobacz Helicobacter Pylori (16)

zobacz helicobacter pylori (4)

zobacz wynik badania helicobacter pylorii - leczenie (8)

zobacz wynik gastroskopi pytanie (4)

Re: Niedowaga

andrzej118, 28-07-2008, 13:30

On 28 Lip, 19:43, "nicram" wrote:
Użytkownik "regen" napisał w wiadomościnews:g6fh6o$dma$1 [at] nemesis.news.neostrada.pl...

Mam ten sam problem co andrzej i waszę rady są ogólnie mówiąc do niczego, po prostu nic nie pomaga wszystko spalam, im więcej zjem tym szybciej i więcej "przerobie" w ekspresowym tempie, a nic się nie odkłada. jestem troche mniejsza chudziną, bo przy 187 ważę "aż" 70kg, ale mam cieńkie kości i siłownia też nic pomaga, mogę sobie zrobić rzeźbę, ale dalej będe chudy, nic się nie trzyma na cieńkim "stelażu".
nikram ma rację. Jem i wydalam. Wszystkie badania robiłem wcześniej. Kilka, kilkanaście lat temu (problem istnieje od 30. lat. Teraz mam 49). Siłownia- nic z tego, z czego te mie miałyby się budować? Jednak jestem pewien, że tak nie może być. Szybko się męczę, o ubraniu już nie wspomnę.

Re: Niedowaga | Sick, 29-07-2008, 14:12

andrzej118 wrote:
nikram ma rację. Jem i wydalam. Wszystkie badania robiłem wcześniej. Kilka, kilkanaście lat temu (problem istnieje od 30. lat.
Czy na pewno robiłeś WSZYSTKIE badania ? Wątpie. Badań na Helicobacter pylori na pewno nie mogłeś robić kilkanaście lat temu. Ja też jestem bardzo szczupłej budowy ciała ale wiem że choroba (w moim przypadku właśnie Helicobacter pylori) od wielu lat coraz bardziej pogłębiała problem z wagą. I z osoby szczupłej robiłem się chodzącym kościotrupem. W końcowej fazie schudłem o 9 kilo w przeciągu niecałego miesiąca, wtedy zaczołem badania i leczenie. Niestety dopiero wtedy bo powiniene to zrobić dawno dawno temu czyli od razu gdy coś takiego jak Helicobacter pylori zaczęto brać pod uwage w środowisku medycznym.

Re: Niedowaga | Sick, 29-07-2008, 15:45

andrzej118 wrote:
Miałem kiedyś wrzody żoładka i dwunastnicy (lata 90.) Wiele razy robiono mi gastroskopię i testy na helikobakter. Wyniki były pozytywne. Leczenie, parę lat. Potem wyniki były negatywne. Zresztą, od lat nie czuję problemów żoładkowych, w przeciwieństwie do tego, co było kiedyś. Ale może rzeczywiście trzeba będzie wydębić od lekarza.
Helikobakter lubi powracać. Możesz nie mieć objawów a apetyt ci spadnie. Będziesz jadł do syta ale mniej i waga leci w dół. Czasami coś co wydaje się zgagą może być objawem helikobakter. Możesz mieć również inną chorobe np. pasożyty. Ale to wymaga badań i zainteresowania teraz a nie opierania się na jakichś badaniach z przed kilkunastu lat.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Gastroenterologia w praktyce Gastroenterologia w praktyce

Anatomia stretchingu Anatomia stretchingu

Nimfy. Hobby Nimfy. Hobby

Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu

Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu