Powiązane leki
(opisy)

Tagi

niedowaga zgaga helikobakter opierac leciec spasc apetyt syty jesc waga

Fora dyskusyjne

Co jeść lub zrobić zeby przytyć? (2)

silne bóle głowy , duza utrata wagi , zmęczenie (3)

problem z odżywianiem, czy to bulimia? (4)

brak apetytu (8)

apetyt (0)

MERIDIA 15MG CHYBA NA MNIE NIE DZIALA (5)

Nie czuje głodu, nic nie jem i chudne (0)

Długotrwałe problemy jelitowe (5)

Problemy z niedowagą i inne. (6)

Ból brzucha, wzdęcia - nie moge jesc (4)

Brak miesiączki w wieku prawie 16 lat i niedowaga (3)

Braz zarostu, chłopięcy wygląd, 26 lat (2)

Wzrost wagi (1)

okres spóźnia mi się ponad miesiąc (3)

Niedoczynność tarczycy i gwałtowne chudnięcie? (8)

Re: Niedowaga

andrzej118, 29-07-2008, 04:20

On 29 Lip, 12:12, "Sick" wrote:
andrzej118 wrote:

Czy na pewno robiłeś WSZYSTKIE badania ? Wątpie. Badań na Helicobacter pylori na pewno nie mogłeś robić kilkanaście lat temu. Ja też jestem bardzo szczupłej budowy ciała ale wiem że choroba (w moim przypadku właśnie Helicobacter pylori) od wielu lat coraz bardziej pogłębiała problem z wagą. I z osoby szczupłej robiłem się chodzącym kościotrupem. W końcowej fazie schudłem o 9 kilo w przeciągu niecałego miesiąca, wtedy zaczołem badania i leczenie. Niestety dopiero wtedy bo powiniene to zrobić dawno dawno temu czyli od razu gdy coś takiego jak Helicobacter pylori zaczęto brać pod uwage w środowisku medycznym.
Miałem kiedyś wrzody żoładka i dwunastnicy (lata 90.) Wiele razy robiono mi gastroskopię i testy na helikobakter. Wyniki były pozytywne. Leczenie, parę lat. Potem wyniki były negatywne. Zresztą, od lat nie czuję problemów żoładkowych, w przeciwieństwie do tego, co było kiedyś. Ale może rzeczywiście trzeba będzie wydębić od lekarza. Pozdrawiam:)

Re: Niedowaga | Sick, 29-07-2008, 15:45

andrzej118 wrote:
Miałem kiedyś wrzody żoładka i dwunastnicy (lata 90.) Wiele razy robiono mi gastroskopię i testy na helikobakter. Wyniki były pozytywne. Leczenie, parę lat. Potem wyniki były negatywne. Zresztą, od lat nie czuję problemów żoładkowych, w przeciwieństwie do tego, co było kiedyś. Ale może rzeczywiście trzeba będzie wydębić od lekarza.
Helikobakter lubi powracać. Możesz nie mieć objawów a apetyt ci spadnie. Będziesz jadł do syta ale mniej i waga leci w dół. Czasami coś co wydaje się zgagą może być objawem helikobakter. Możesz mieć również inną chorobe np. pasożyty. Ale to wymaga badań i zainteresowania teraz a nie opierania się na jakichś badaniach z przed kilkunastu lat.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. WAGA Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. WAGA

Co jeść podczas ciąży? Co jeść podczas ciąży?

Apetyt na zdrowie. Mity na temat nadwagi Apetyt na zdrowie. Mity na temat nadwagi

Rewolucyjna dieta odchudzająca Rewolucyjna dieta odchudzająca

Ziołowe nalewki i likiery Ziołowe nalewki i likiery