Powiązane leki
(opisy)

Tagi

uwypuklic fasola bolesny zaczac groch wielkosc szyja rosnac ziarno guzek

Fora dyskusyjne

zobacz Guzki na szyi-3 bolesne,widoczne (0)

zobacz Guzek wielkosci ziarna grochu w wardze dolnej (0)

zobacz Coś się pojawiło pod jezykiem (zdjęcia) (2)

zobacz GUZEK W PACHWINIE (0)

zobacz duzy brzuch (4)

zobacz Gulka na szyi (0)

zobacz LICZNE GUZKI TARCZYCY (5)

zobacz usunięcie węzłów chłonnych szyi (4)

zobacz Guzek (1)

zobacz czy prosaki moga być duże wielkości np ziarnka przenicy (0)

zobacz "pryszcz"pod skórą (1)

zobacz GULKA NA SZYI (3)

zobacz Ziarnica? (4)

zobacz guzy na węzłach chłonnych (5)

zobacz Przewlekly bol gardla,guzek na szyi? (9)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Guzki na szyi -3 bolesne, uwypuklone

Guzki na szyi -3 bolesne, uwypuklone

kola@opp.pl, 02-08-2008, 22:29

Witam

Dzisiaj rano zauważyłam guzki w okolicy szyi.Jeden znajduje się z prawej strony przy obojczyku i ma wielkość ziarna grochu.Drugi w połowie szyi, też z prawej strony,wielkość ok 1 cm.Trzeci z tyłu ,pod podstawą czaszki,wielkość ziarna grochu.Ciągną się wzdłuż mięśnia mostkowo-obojczykowo-sutkowego.Guzki są uwypuklone i w dotyku bolesne. Nadmienię ,że 5 lat temu moja mam zmarła na chłoniaka........... Proszę o jakieś sugestie.Do lekarza wybieram sie w poniedziałek.

Ola

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Guzki na szyi -3 bolesne, uwypuklone | kacha, 09-08-2008, 00:40

Witam

Dzisiaj rano zauważyłam guzki w okolicy szyi.Jeden znajduje się z prawej strony przy obojczyku i ma wielkość ziarna grochu.Drugi w połowie szyi, też z prawej strony,wielkość ok 1 cm.Trzeci z tyłu ,pod podstawą czaszki,wielkość ziarna grochu.Ciągną się wzdłuż mięśnia mostkowo-obojczykowo-sutkowego.Guzki są uwypuklone i w dotyku bolesne. Nadmienię ,że 5 lat temu moja mam zmarła na chłoniaka........... Proszę o jakieś sugestie.Do lekarza wybieram sie w poniedziałek.

Ponoc niemal kazdy ma jakies guzki na szyi, tylko jeden o tym wie, inny nie i nagle je odkrywa i wpada w poploch... Ja mam od conajmniej 4 lat i zyje, nie rosna ani nic. Lekarz mi powiedzial, ze dopiero kiedy zaczna rosnac i beda wieksze od fasoli, to mozna sie zaczac martwic i isc na badania, o ile sie nie powiekszyly tylko tymczasowo przez jakis katar czy cos. Ale przebadac sie profilaktycznie, dla swietego spokoju, tez nie zaszkodzi. Moze napisz, co ci doktor powiedzial...

Pozdrawiam, K.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia Uczymy się od delfinów. Jak żyć szczęśliwie w rosnącym chaosie trzeciego tysiąclecia

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Anatomia kliniczna głowy i szyi Anatomia kliniczna głowy i szyi

Onkologia dla stomatologów Onkologia dla stomatologów

Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi