Powiązane leki
(opisy)

Mexicord (Mexiletinum hydrochloridum)

Rytmonorm (Propafenonum)

Crataegus Dagomed 4 układ krążenia

Opacorden (Amiodaroni hydrochloridum)

Sotahexal (iniekcje) (Sotaloli hydrochloridum)

Sotahexal (tabletki) (Sotaloli hydrochloridum)

Abutol long 400 (Acebutololum)

Amiokordin (Amiodaroni hydrochloridum)

Biosotal (Sotaloli hydrochloridum)

Isoptin (roztwór do wstrzykiwań) (Verapamili hydrochloridum)

Tagi

blona serce zazywac ruchowy rytm sluzowy sakujami niepokoic naglic sennosc

Fora dyskusyjne

zobacz Ból podczas oddychania (1)

zobacz Senność i zmęczenie (0)

zobacz Zapalenie błony sluzowej nosa (0)

zobacz zgrubienie błony śluzowej (1)

zobacz Proszę o interpretację HOLTER (1)

zobacz Flumycon a zespół Barlowa (1)

zobacz nieregularny rytm serca (1)

zobacz nagłe skoki ciśnienia (11)

zobacz Theospirex a serce i naczynia krwionośne (1)

zobacz problem z pamięcią (0)

zobacz nagła silna senność (3)

zobacz Zapalenie błony śluzowej żołądka (0)

zobacz Obrzęk naczyniowo- ruchowy, a wydolność serca (0)

zobacz Bylem na Gastroskopi opis badania (4)

zobacz Suchy kaszel po imprezie (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Nagła senność

Nagła senność

Sakujami, 16-10-2008, 21:16

Czym może być spowodowana nagła senność tak po godzinie 20

Re: Nagła senność | STranger, 16-10-2008, 21:52

Sakujami pisze:
Czym może być spowodowana nagła senność tak po godzinie 20
zgaduję, zmęczeniem? ;>

-- MSPANC STranger

Re: Nagła senność | Sakujami, 16-10-2008, 22:46

Użytkownik "STranger" napisał w wiadomości news:gd7ur1$29qb$1 [at] opal.icpnet.pl...
zgaduję, zmęczeniem? ;
Zażywam dziennie 700 mg Kventiaxu (rano 200, po południu 100, wieczorem 400), tak około 20.30 robię się bardzo słaby, jak bym miał tracić przytomność, nie chcę mi się robić najprostszych rzeczy i jestem zmuszony do kładzenia się do łóżka.

Re: Nagła senność | Aicha, 16-10-2008, 22:51

Użytkownik "Sakujami" napisał:

Zażywam dziennie 700 mg Kventiaxu (rano 200, po południu 100, wieczorem 400), tak około 20.30 robię się bardzo słaby
MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE: Zwiększenie masy ciała, senność, spowolnienie ruchowe, upośledzenie koncentracji, przymusowe ruchy niektórych grup mięśni, tzw. dyskinezy późne (pojawiające się po długim okresie leczenia), trudności z trafieniem ręką do przedmiotu, niepokój ruchowy, zaburzenia rytmu serca, hipotonia ortostatyczna (gwałtowne spadki ciśnienia krwi), zaburzenia funkcji układu krwiotwórczego, niekiedy występuje suchość błon śluzowych, zaparcia, skórne odczyny alergiczne, zaburzenia funkcji wątroby, widzenia, zaburzenia w oddawaniu moczu, nasilenie objawów cukrzycy, obrzęki kończyn, zapalenie błony śluzowej nosa, ginekomastia - powiększenie gruczołów piersiowych.

Pozdrawiam - Aicha

Re: Nagła senność | STranger, 16-10-2008, 23:59

Sakujami pisze:
Użytkownik "STranger" napisał w wiadomości news:gd7ur1$29qb$1 [at] opal.icpnet.pl...

Zażywam dziennie 700 mg Kventiaxu (rano 200, po południu 100, wieczorem 400), tak około 20.30 robię się bardzo słaby, jak bym miał tracić przytomność, nie chcę mi się robić najprostszych rzeczy i jestem zmuszony do kładzenia się do łóżka.
Trzeba było tak od razu. Ale skoro zażywasz taki lek to dlaczego pytasz o przyczyny senności. Skonsultuj z prowadzącym Cię lekarzem, może jakiś inny lek nie będzie powodować senności.

-- pozdrawiam STranger

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Chrapanie Chrapanie

Repetytorium z EKG - cześć 2 Repetytorium z EKG - cześć 2

Choroby zakaźne u dzieci Choroby zakaźne u dzieci

100 pytań i odpowiedzi na temat raka gruczołu krokowego 100 pytań i odpowiedzi na temat raka gruczołu krokowego

Clean. Przełomowy program, dzięki któremu twoje ciało odzyska naturalną zdolność do samouzdrawiania. Clean. Przełomowy program, dzięki któremu twoje ciało odzyska naturalną zdolność do samouzdrawiania.