Powiązane leki
(opisy)

Tagi

siliana obecnosc kostniak zwykly grunt otoczenie wykrywac zaczac czaszka doskonalic

Fora dyskusyjne

zobacz Badanie moczu (0)

zobacz Problem (0)

zobacz badania na obecność Candidy (0)

zobacz utrata kontaktu z otoczeniem (1)

zobacz Dziwna choroba miesni (1)

zobacz Flegma w gardle - już mam dość (0)

zobacz Ból w miesiąc po urazie głowy (3)

zobacz Bóle (4)

zobacz Pryszcze na twarzy (3)

zobacz niedoczynność tarczycy - dziwne objawy.. (3)

zobacz Wstrząśnienie mózgu? (1)

zobacz czerwona plama (1)

zobacz TVN Style "Grunt to zdrowie" (0)

zobacz TVN Style "Grunt to zdrowie" (0)

zobacz swedzacy siniak (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » kostniak czaszki

kostniak czaszki

siliana, 17-11-2008, 03:15

w oczekiwaniu na wizyte u lekarza mam pytanie:

jakim badaniem diagnozuje sie kostniaka czaszki?

czym jeszcze moze byc zgrubienie kostne w okolicy brwi. zadnego upadku, wypadku, guza, nic. nie boli to, nie jest przebarwione. ale wystaje, zauwazalnie dla otoczenia.

Re: kostniak czaszki | Marek Bieniek, 23-11-2008, 22:23

On Mon, 17 Nov 2008 01:15:46 +0100, siliana wrote:

w oczekiwaniu na wizyte u lekarza mam pytanie: jakim badaniem diagnozuje sie kostniaka czaszki?
Znaczy wykrywa się jego obecność, czy przygotowuje grunt do ew. leczenia?

czym jeszcze moze byc zgrubienie kostne w okolicy brwi. zadnego upadku, wypadku, guza, nic. nie boli to, nie jest przebarwione. ale wystaje, zauwazalnie dla otoczenia.
Skoro tak, to pewnie zacznie się od zwykłego RGT. Kostniaki widać na nim doskonale - o ile są kostniakami:)

m.
Marek Bieniek (mbieniek na epic kropa pl) Na newsach jestem prywatnie i wyrażam tu swoje prywatne opinie.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Elementarz życia dla małych, większych i bardzo dużych Elementarz życia dla małych, większych i bardzo dużych

Uzdrawiające moce w twoim życiu Uzdrawiające moce w twoim życiu

Su Dżok. Nasionoterapia Su Dżok. Nasionoterapia

Opieka nad chorym w domu. Jak pomóc w potrzebie i na starość Opieka nad chorym w domu. Jak pomóc w potrzebie i na starość

Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi