Powiązane leki
(opisy)

Flixonase Nasule (Fluticasoni propionas)

Onsenal (Celecoxibum)

Rhinocort (Budesonidum)

Tafen Nasal (Budesonidum)

Hylo-Lasop

Octenisept

Tropicamidum (Tropicamidum)

Bisacodyl (Bisacodylum)

Dormicum (Midazolamum)

Lignocainum hydrochloricum (żel) (Lidocaini hydrochloridum)

Tagi

zygac nosowy atman zabieg polip odrastac glupi node zapytac zzzz

Fora dyskusyjne

zobacz POLIP W LEWEJ ZATOCE SZCZĘKOWEJ (3)

zobacz Polip w nosie i skrzywienie przegrody (4)

zobacz Polipy w zatokach nosowych (3)

zobacz zabieg na przegrode nosowa (0)

zobacz Polip (3)

zobacz Brak reakcji na znieczulenie - z czego się to bierze? (2)

zobacz ogromny guz na policzku (0)

zobacz Dokuczliwy katar z krwią + polip (0)

zobacz Polipy zatok nosowych. Jakiego lekarza polecacie? (1)

zobacz endoskopowa operacja zatok (2)

zobacz Ból twarzy (3)

zobacz kręgosłup szyjny,odczyt MR (4)

zobacz Problematyczne owłosienie. (3)

zobacz odrastanie trzeciego migdałka (1)

zobacz alergia a polipy w nosie (0)

polipy nosowe

zzzz, 10-02-2009, 02:24

hej, chciałbym zapytać o trzy rzeczy; czy rzeczywiście zabieg wycinania jest bardzo nieprzyjemny? ile mniej/więcej leży się w szpitalu po jego wykonaniu? i czy długo się bierze lekarstwa już po wszystkim?

p

Re: polipy nosowe | m., 10-02-2009, 08:28

Użytkownik "zzzz" napisał w wiadomości news:gmq6n0$psd$1 [at] node1.news.atman.pl...
hej, chciałbym zapytać o trzy rzeczy; czy rzeczywiście zabieg wycinania jest bardzo nieprzyjemny? ile mniej/więcej leży się w szpitalu po jego wykonaniu? i czy długo się bierze lekarstwa już po wszystkim?
jak ja lezalam, to ludzie to mieli robione w narkozie. wszyscy standardowo wychodzili 3-4 dni po zabiegu.

Re: polipy nosowe | E., 10-02-2009, 19:48

>> hej, chciałbym zapytać o trzy rzeczy; czy rzeczywiście zabieg wycinania
jak ja lezalam, to ludzie to mieli robione w narkozie. wszyscy standardowo wychodzili 3-4 dni po zabiegu.

popieram zdanie przedmowczymi zdrowka

Re: polipy nosowe | Zygmunt M. Zarzecki, 10-02-2009, 22:02

Dziwnie się człowiek czuje, nawet na głupim jasiu, gdy ktoś ci coś rwie z nosa i krew się leje ciurkiem. Ja następnym razem nie będę chciał głupiego jasia, tylko znieczulenie. 2 dni po zabiegu wyszedłem ze szpitala. Po zabiegu przez tydzień brałem sterydy. Tydzień na L4. Ja popełniłem błąd - nie odczuliłem się.

zyga

Re: polipy nosowe | zzzz, 10-02-2009, 22:20

Ja popełniłem błąd - nie odczuliłem się.

i polipy odrosły, tak?

Re: polipy nosowe | m., 10-02-2009, 23:32

Użytkownik "zzzz" napisał w wiadomości news:gmscpr$e9p$1 [at] node1.news.atman.pl...

i polipy odrosły, tak?
niestety one moga odrastac bez zadnego powodu. wiem tylko, ze nie powinno sie ich zostawiac mimo wszystko w nosie, choc nie znam uzasadnienia.

Re: polipy nosowe | zzzz, 10-02-2009, 23:34

wiem tylko, ze nie powinno
sie ich zostawiac mimo wszystko w nosie, choc nie znam uzasadnienia.

ponoć nochal może się zniekształcić

Re: polipy nosowe | Zygmunt M. Zarzecki, 11-02-2009, 01:20

i polipy odrosły, tak?
Tak.

Jak mają mokro to odrastają. ;-)

zyga

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Sposób na żylaki Sposób na żylaki

Masaż stóp Masaż stóp

Porady babuni. Tom XIII. Wszystko o ziołach i naturalnych zabiegach pielęgnacyjnych Porady babuni. Tom XIII. Wszystko o ziołach i naturalnych zabiegach pielęgnacyjnych

Wszystko o cukrzycy. Przewodnik pacjenta Wszystko o cukrzycy. Przewodnik pacjenta

Atlas zabiegów stawowych w osteopatii kończyn Atlas zabiegów stawowych w osteopatii kończyn