Powiązane leki
(opisy)

Integrilin (Eptifibatide)

Metalyse (Tenecteplase)

Trifas Cor (Torasemidum)

AprilGen (Quinaprilum)

Aprovel (Irbesartanum)

Centrum Cardio

Diovan (Valsartanum)

Diured (Torasemidum)

Diuver (Torasemidum)

Mexicord (Mexiletinum hydrochloridum)

Tagi

slowny potyczka popularyzowac grupa post propagowac weganizm lubic siec serce

Fora dyskusyjne

zobacz Tanie leki w sieci (1)

zobacz weganizm czy na pewno zdrowy? (28)

zobacz przepulikna żoładkowa a urodzenie dziecka (1)

zobacz Choroba psychiczna, agresja a Niebieska Karta? (0)

zobacz podano mi nie moją grupe krwi (1)

zobacz Problem z odczytem wyniku Beta HCG (9)

zobacz Problem z grupą krwi (9)

zobacz Grupa krwi (2)

zobacz Prosze o interpretacje wynikow EEG (3)

zobacz Ziarniniak Wegenera (1)

zobacz Wina nadnercza czy uszkodzone serce (1)

zobacz Wpływ laptopa na zdrowie . (1)

zobacz Baifem K herbapolu (2)

zobacz czy to działa ? (0)

zobacz Nowy katalog medyczny (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Re: Dlaczego weganizm?

Re: Dlaczego weganizm?

PawelM, 13-02-2009, 17:49

. Wegetarianizm i Ekologia -www.vegie.pl." target="_blank">www.vegie.pl. Nie jestem lekarzem :P
....no ok lekarzem nie, wiec jaki jest Pański "interes" w propagowaniu zdrowego żywienia itd itp? tak od serca? jak matka teresa?...czy może się Pan obejść bez wizytówki w postach?

Re: Dlaczego weganizm? | tomek wilicki, 14-02-2009, 13:16

PawelM wrote:

...no ok lekarzem nie, wiec jaki jest Pański "interes" w propagowaniu zdrowego żywienia itd itp? tak od serca? jak matka teresa?...czy może się Pan obejść bez wizytówki w postach?
mogę, ale czemu? Każdy link jest bezcenny z punktu widzenia admina.

I owszem, propaguję zdrowy tryb życia z tego samego powodu, dla którego kilkudziesięciu osobom tu i w innych miejscach pomogłem prawidłowo zdiagnozować ich schorzenia - można powiedzieć, że z dobroci serca, można powiedzieć że z nudów...

.. Wegetarianizm i Ekologia - www.vegie.pl . Nie jestem lekarzem :P

Re: Dlaczego weganizm? | Jeff , 14-02-2009, 16:14

tomek wilicki napisał(a):

PawelM wrote:

mogę, ale czemu? Każdy link jest bezcenny z punktu widzenia admina.

I owszem, propaguję zdrowy tryb życia z tego samego powodu, dla którego kilkudziesięciu osobom tu i w innych miejscach pomogłem prawidłowo zdiagnozować ich schorzenia - można powiedzieć, że z dobroci serca, można powiedzieć że z nudów...

znowu klamiesz. Na grupie pl.soc. wegetarianizm napisales swego czasu jak wyglada twoja strategia biznesowa i jak zamierzasz ja prowadzic w sieci internetowej. Ja tylko ci przypomne, iz w/g ciebie im wieksze awantury i zamieszanie robi sie na grupach dyskusyjnych, tym wieksze wzbudzisz zainteresowanie tematem ktory popularyzujesz. Nie wazne bowiem co sie pisze, wazne, ze sie jednak pisze, bo ludzie lubia w sieci klotnie i potyczki slowne w ktorych niewatpliwie potrafisz brylowac.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Dlaczego weganizm? | Makro, 15-02-2009, 19:00

Jeff pisze:
tomek wilicki napisał(a):

znowu klamiesz. Na grupie pl.soc. wegetarianizm napisales swego czasu jak wyglada twoja strategia biznesowa i jak zamierzasz ja prowadzic w sieci internetowej. Ja tylko ci przypomne, iz w/g ciebie im wieksze awantury i zamieszanie robi sie na grupach dyskusyjnych, tym wieksze wzbudzisz zainteresowanie tematem ktory popularyzujesz. Nie wazne bowiem co sie pisze, wazne, ze sie jednak pisze, bo ludzie lubia w sieci klotnie i potyczki slowne w ktorych niewatpliwie potrafisz brylowac.

Może warto oznaczać posty TW napisem "UWAGA! Troll - prosimy nie karmić". Stała grupa bywalców jest w stanie spowodować wyprowadzkę na inne grupy.

Makro

www.mam-efke.pl Portal i forum o psychiatrii psychiatra.miasta.pl Blog o Zakręcie

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowie mężczyzny w sieci Zdrowie mężczyzny w sieci

Smacznego! Sposób na małego niejadka Smacznego! Sposób na małego niejadka

Nimfy. Hobby Nimfy. Hobby

Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu

Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi