Powiązane leki
(opisy)

Coldrex Maxgrip (Paracetamolum, Phenylephrini hydrochloridum, Acidum ascorbicum)

Angin-Heel SD

Mucinox (Eriodyctyon californicum)

Co-Prenessa (Perindoprilum, Indapamidum)

Noliprel (Perindoprilum, Indapamidum)

Tertensif Bi-Kombi (Perindoprilum, Indapamidum)

Tertensif Kombi (Perindoprilum, Indapamidum)

Sinusit - Pascoe

Amotaks Dis (Amoxicillinum)

Avelox (Moxifloxacinum)

Tagi

lewy tetniak dziwny najsilniejszy czubek przelykac tusunaki zatoka glowa dzem

Fora dyskusyjne

zobacz Ból głowy, nadwrażliwość ba bodźce (1)

zobacz Bóle głowy - historia (0)

zobacz GŁOWA (15)

zobacz Czego mam sie spodziewac? (0)

zobacz Niewielki guz prawie na czubku głowy po lewej stronie (0)

zobacz Ból w Klatce piersiowej (1)

zobacz dziwna krostka na nosku u pięciolatki (2)

zobacz dO wswiton odnośnie dżemu ze ślliwek i daktyli i bakterii (0)

zobacz bóle zatok czy coś więcej ? (3)

zobacz dziwny ból z tyłu głowy, pulsujący do skroni-ala mrowienie (0)

zobacz Dziwny ból oczu (1)

zobacz Tętniak ok 4na 3 mm (3)

zobacz dziwne bóle serca,głowy i karku (0)

zobacz Dudnienie w uchu i dziwny ból głowy (0)

zobacz Lewa strona głowy, coś dziwnego. (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Dziwny bul głowy

Dziwny bul głowy

Jacek Tusuńaki, 18-05-2009, 19:52

Witam wczoraj pojawił się ten bul po południowej dzemce charakterystyka bólu najsilniejszy bul jest gdy i to jest ciekawe gdy przełykam ślinę umiejscowienie bólu najsilniejszy bul jest w w lewej stronie głowy na czubku kiedy jest najsilniejszy - przy przełykaniu - przy wstawaniu - przy zginaniu Bólu nie ma - przy zmęczeniu - dużym wysiłku - chodzeniu

bul czasami promieniował do szczęki górnej

ciśnienie dobre nie ma innych objawów byłem u lekarza przypuszcza wstępnie że to zatoki jestem histerykiem więc myślałem ze to jakiś tętniak czy co doktor się wyśmiał

Proszę o porządne zainteresowanie się moją sprawą

od czego to może być

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Dziwny bul głowy | , 18-05-2009, 16:19

On 18 Maj, 19:52, "Jacek Tusuńaki" wrote:
Witam wczoraj pojawił się ten bul po południowej dzemce charakterystyka bólu najsilniejszy bul jest gdy i to jest ciekawe gdy przełykam ślinę umiejscowienie bólu najsilniejszy bul jest w w lewej stronie głowy na czubku kiedy jest najsilniejszy - przy przełykaniu - przy wstawaniu - przy zginaniu Bólu nie ma - przy zmęczeniu - dużym wysiłku - chodzeniu

ciśnienie dobre nie ma innych objawów byłem u lekarza przypuszcza wstępnie że to zatoki jestem histerykiem więc myślałem ze to jakiś tętniak czy co doktor się wyśmiał

od czego to może być

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -www.gazeta.pl/usenet/

ha ha ha,,,, niemożebnie śmieszny typo z ciebie, ale dobrze jest od czasu do czasu się takimi tekstami pocieszyć. Powiadasz Jacku zatoki na czubku lewej strony głowy, hmmm no ciekawe a ile ty masz czubków na głowie? Myśle sobie, że tak se ostro kimnąłeś w to niedzielne popołudnie, że porostu buźkę zależałeś i tyle. Nie przejmuj się aż tak,, a i napisz tu coś jeszcze kiedyś! pozdrawiam -aszh-

Re: Dziwny bul głowy | Makro, 18-05-2009, 23:18

Jacek Tusuńaki pisze:

od czego to może być

Staram się jak mogę, ale ewidentnie nie jestem w stanie się powstrzymać. Uśmiałem się jak norka. Wstępna diagnoza - przewlekle paskudny proces otępienny objawiający się pisaniem "ból" jako "bul".

A na poważnie: Po co chodzisz do lekarza? Aby ciebie forum diagnozowało? Może chcesz przepis jak domowym sposobem sprawdzić, czy to nie tętniak?

Makro
www.mam-efke.pl Portal i forum o psychiatrii psychiatra.miasta.pl Blog o Zakręcie

Re: Dziwny bul głowy | STranger, 19-05-2009, 00:27

Jacek Tusuńaki pisze:
Witam wczoraj pojawił się ten bul po południowej dzemce

Po czym? Nie słyszałem o bólu po jedzeniu dżem w południe... ;>

charakterystyka bólu najsilniejszy bul jest gdy i to jest ciekawe gdy przełykam ślinę umiejscowienie bólu najsilniejszy bul jest w w lewej stronie głowy na czubku

LOL, A co jest silniejsze ból czy bul?

kiedy jest najsilniejszy - przy przełykaniu - przy wstawaniu - przy zginaniu Bólu nie ma - przy zmęczeniu - dużym wysiłku - chodzeniu

ciśnienie dobre nie ma innych objawów byłem u lekarza przypuszcza wstępnie że to zatoki

Zapewne ma rację.

jestem histerykiem więc myślałem ze to jakiś tętniak czy co doktor się wyśmiał
Chyba hipochondrykiem :) Tętniaka raczej nie czuć, dopóki nie pęknie, ale wtedy jest już zwykle za późno.

ROTFL! ....ten apel mnie rozłożył, hahah! :D

od czego to może być

Nie mam szklanej kuli dzisiaj, ale pozgadujmy. :) Od infekcji bakteryjnej lub wirusowej ucha, zatok itp.? Pewnie antybiotyk dostaniesz i do kontroli za tydzień.

P.S. a kleszcz Cię nie dziabnął ostatnio? Poczytaj o boreliozie i jej niespecyficznych objawach... ;)

-- pozdrawiam STranger

Re: Dziwny bul głowy | STranger, 19-05-2009, 00:30

STranger pisze:

Po czym? Nie słyszałem o bólu po jedzeniu dżem w południe... ;
errata: "dżemu" :>

-- pozdrawiam STranger

Re: Dziwny bul głowy | tomek wilicki, 19-05-2009, 05:37

STranger wrote:

a kleszcz Cię nie dziabnął ostatnio? Poczytaj o boreliozie i jej niespecyficznych objawach... ;)

typu trwające miesiącami, narastające latami bóle nie reagujące na leczenie? To chyba nie to :P

.. Wegetarianizm i Ekologia - www.vegie.pl . Nie jestem lekarzem :P

Re: Sprawa się wyjasniła | Jacek Tusuński, 24-05-2009, 01:01

A wienc ten ból jest od zatok W czwartek byłem u pani laryngolog nos zatkany z lewej strony zatoki tym razem na tle alergicznym sudafet cet alergin wapno i inhal i jest już prawie ok ale ból moze się powtarzać jak będą alergeny

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie

Na odsiecz grypie Na odsiecz grypie

ABC Akupresury ABC Akupresury

Codzienność bez bólu Codzienność bez bólu

Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie Dlaczego myślimy to, co myślimy. Wzorce w głowie