Powiązane leki
(opisy)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Ferrum-Homaccord

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Aloe compose

Argentum Complexe Nr 98

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Tagi

wymacac barka zlamac bola decyzja unieruchomic barek stwierdzic bolec ortopeda

Fora dyskusyjne

zobacz Bół prawego barku i łokcia (3)

zobacz ZWYRODNIENIE STAWU (0)

zobacz Ból barku i żeber po lewej stronie. (1)

zobacz Wybity bark (2)

zobacz stłuczony bark (1)

zobacz Wybicie barku (2)

zobacz Bark (7)

zobacz Zwichniecie barku (7)

zobacz Uraz ścięgna, bark (3)

zobacz Bark i kolano (16)

zobacz Bole lewej czesci klatki piersiowej i w innych miejscach (0)

zobacz Niewyjaśniony ból kolana (4)

zobacz Ból lewego kolana (0)

zobacz bóle stawów (84)

zobacz Ortopeda (64)

bolacy bark

CeZ__134, 22-07-2009, 11:17

Witam

A wiec. Od dwoch tygodni boli mnie bark ( kraksa rowerowa,upadlem na bark ) Nie boli ciagle, tylko jak ruszam reka, a bol nie jest bardzo ostry czy przeszywajacy, po prostu boli. Kiedys tez bolal, ale samo przeszlo. Mozna powiedziec ze boli najbardziej na skrajnych polozeniach, czyli- reka do gory na max i w dol. Co ciekawe, nie moge `wymacac` gdzie boli, przy naciskaniu w roznych punktach w okolicach calego barku nie moge stwierdzic takiego miejsca, boli gdzies w srodku. Zatem, czy to moze byc zapalenie stawu po jego wybiciu podczas wypadku, czy bark zle sie nastawil?

pozdrawiam

CeZ__134

Re: bolacy bark | regen, 28-07-2009, 20:17

Użytkownik "CeZ__134" < > napisał w wiadomości news:h46ejq$1o4$1 [at] news.onet.pl...
Witam

A wiec. Od dwoch tygodni boli mnie bark ( kraksa rowerowa,upadlem na bark ) Nie boli ciagle, tylko jak ruszam reka, a bol nie jest bardzo ostry czy przeszywajacy, po prostu boli.

Trzeba zrobić zdjęcie rtg barku, i skonsultować się z ortopedą, który oceni, czy nie ma złamania i podejmie decyzję, czy trzeba unieruchomić.

Pozdrawiam- regen

Re: bolacy bark | CeZ__134, 28-07-2009, 22:18

Trzeba zrobić zdjęcie rtg barku, i skonsultować się z ortopedą, który oceni, czy nie ma złamania i podejmie decyzję, czy trzeba unieruchomić.

Bylem u lekarza. Stwierdzil on ze skoro nie mozna wymacac bolacego miejsca to najprawdopodobniej mam stan zapalny, a zdjecie rtg niczego nie wykarze. Dostalem ketonal duo i mam go brac tydzien, badz dwa i oszczedzac reke. Zobaczymy czy cos pomoze. Jesli nic nie da to dopiero skieruje mnie do ortopedy.

CeZ__134

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wszystko o raku piersi. Co powinnaś wiedzieć, żeby podjąć właściwe decyzje Wszystko o raku piersi. Co powinnaś wiedzieć, żeby podjąć właściwe decyzje

Osteoporoza Osteoporoza

Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku

Co radzi lekarz.Osteoporoza Co radzi lekarz.Osteoporoza

Jak mysli lekarz Jak mysli lekarz