Tagi

madzia stwierdzic palec skierowac nieurochirurgicznym szyjny ortopeda cierny krag lopatka

Fora dyskusyjne

zobacz Przesunięcie 5 kręgu szyjnego POMOCY (1)

zobacz Rwący ból pod łopatką. (1)

zobacz Silny ból od kręgów szyjnych przez łopatkę do przedramienia (3)

zobacz Ból ręki i biodra (0)

zobacz Drętwe palce prawej ręki (6)

zobacz Ból kręgosłupa po między łopatkami (3)

zobacz Cierną mi palce (0)

zobacz Zchorzenie barku czy tez części szyjnej. (5)

zobacz Ucisk gardła aż do uszu. (0)

zobacz BÓL GŁOWY I KARKU (6)

zobacz Silne zawroty głowy (3)

zobacz Bóle przedramienia oraz barku prominiujące do nadgarstka (1)

zobacz Silny ból prawego barku, od 5 miesięcy (32)

zobacz Złamanie palca czy stłuczenie? -RTG (1)

zobacz Dziwna pozycja kciuka (1)

Kregi szyjne

mhc 73, 18-08-2009, 14:36

Leczenie zabiegowe ,czy operacyjne? Czy ktoś miał taki problem .Ból nieustanny ,kłopoty ze spaniem .Ograniczony ruch głowy.Co stwierdzono? to sprawy zwyrodnienia.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Kregi szyjne | madzia, 21-08-2009, 16:18

Witam. Ja mam ucisk na nerwy w kręgosłupie szyjnym. Idzie mi prąd do łopatki i ręki. Cierną mi dwa palce u prawej ręki. Ortopeda dał mi skierowanie do neurochirurga, bo stwierdził, że on tu juz nic nie zrobi. Chodze na zabiegi ale nie za bardzo widac efekty. Może ktoś był na zabiegu nieurochirurgicznym z takim problemem? Pozdrawiam Madzia

Użytkownik "mhc 73" napisał w wiadomości news:h6e78i$13q$1 [at] inews.gazeta.pl...
Leczenie zabiegowe ,czy operacyjne? Czy ktoś miał taki problem .Ból nieustanny ,kłopoty ze spaniem .Ograniczony ruch głowy.Co stwierdzono? to sprawy zwyrodnienia.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl - www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii

Narkomania. Podręcznik dla nauczycieli wychowawców i rodziców Narkomania. Podręcznik dla nauczycieli wychowawców i rodziców

Terapia bólów szyjnego odcinka kręgosłupa. Poradnik ilustrowany Terapia bólów szyjnego odcinka kręgosłupa. Poradnik ilustrowany

Zaburzenia lękowe Zaburzenia lękowe

Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej