Tagi

doradzic upic zielinski lokiec kukikoko wypic star woda glupota hphfrf

Fora dyskusyjne

zobacz ból (1)

zobacz Zapalenie lokcia (0)

zobacz Spuchnęty Lokieć (0)

zobacz Zapalenie gardła Śluz jak go usunąć (1)

zobacz Spocone ręce/stopy. (0)

zobacz Problem mózgiem? (3)

zobacz Bezustanne uczucie upicia się. Co mi dolega? (0)

zobacz Problemy poalkoholowe (2)

zobacz Straszne pragnienie (37)

zobacz Objawy zatrucia (4)

zobacz rzuciłam palenie i nie moge sie wypróżnić (8)

zobacz Kolonoskopia (24)

zobacz Czy woda może być halucynogenna? (1)

zobacz Duży Brzuch (1)

zobacz Problemy żołądkowe (1)

cheese goat

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » woda w łokciu

woda w łokciu

kukikoko, 06-04-2010, 18:24

da się to samemu wyciągnąć?

Re: woda w łokciu | Bongiorno, 07-04-2010, 10:32

Użytkownik "kukikoko" napisał w wiadomości news:hpfg75$hhk$1 [at] news.onet.pl...
da się to samemu wyciągnąć?

ta, poproś komara (ponoć już się pokazały)

Re: woda w łokciu | kukikoko, 07-04-2010, 12:30

ta, poproś komara (ponoć już się pokazały)
a czy jeśli w trupa upiłbym się pewnego dnia, to czy na kacu łokieć wypije ową wodę? bo tak mi doradził stary zieliński.

Re: woda w łokciu | Bongiorno, 07-04-2010, 17:12

Użytkownik "kukikoko" napisał w wiadomości news:hphfrf$8ue$1 [at] news.onet.pl...
a czy jeśli w trupa upiłbym się pewnego dnia, to czy na kacu łokieć wypije ową wodę? bo tak mi doradził stary zieliński.

stary zieliński gada głupoty.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Masaż Masaż

Pytania do chirurga plastycznego Pytania do chirurga plastycznego

Uzdrawiająca siła wody Uzdrawiająca siła wody

Bądź zdrów. Naturalne metody samoleczenia Bądź zdrów. Naturalne metody samoleczenia

Woda i jej lecznicza siła. Wykorzystanie uzdrawiającej mocy wody i jej energetyzacja Woda i jej lecznicza siła. Wykorzystanie uzdrawiającej mocy wody i jej energetyzacja