Powiązane leki
(opisy)

Baclofen (Baclofenum)

Vidisept (Povidonum)

Vidisic (Carbomerum)

Mercaptopurinum (Mercaptopurinum)

Glivec (Imatinib mesilate)

Hydroxyurea medac (Hydroxycarbamidum)

Fludara Oral (Fludarabine phosphate)

TFX (Thymostimulinum)

Hylo-Lasop

Octenisept

Tagi

uslyszec pobierac biodrowy zabieg szpik bolowy watpliwosc mostek chciec biopsja

Fora dyskusyjne

zobacz badanie szpiku kostnego (3)

zobacz Możesz pomóc - Zostań Dawcą Szpiku (20)

zobacz Ból stawu biodrowego? (3)

zobacz dyskopatia z dehydratacja tarczy (0)

zobacz ALLOPLASTYKA STAWÓW BIODROWYCH (7)

zobacz ból w okolicy nadmostkowej przy napinaniu mięsni (0)

zobacz Autotransplantacja (1)

zobacz biopsja kości (0)

zobacz tarczyca ból guza (4)

zobacz Biopsja mięśnia (36)

zobacz Chłonniak (4)

zobacz Anemia?Co dalej? (9)

zobacz proszę o konsultacje( leukopenia przewlekła) (13)

zobacz oczekiwanie na wyniki biopsji (2)

zobacz Biopsja szpiku (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Biopsja szpiku z mostka

Biopsja szpiku z mostka

Fragile Maja, 07-06-2010, 02:54

Byc moze ktos bedzie w stanie mi pomoc i rozwiac pewne watpliwosci? Poki co mam dosc sprzeczne informacje. Czy biopsja szpiku pobierana z mostka jest zabiegiem mniej bolesnym (chodzi mi o natezenie bolu po zabiegu oraz czas trwania dolegliwosci bolowych), niz ta pobierana z talerza biodrowego? Mam za soba niestety juz kilka trepanobiopsji szpiku pobieranych z talerza biodrowego, jednak teraz lekarz zaproponowal pobranie szpiku z mostka... Bardzo chcialabym uslyszec kilka slow od osoby, ktora ma za soba tego rodzaju zabieg. Zdaje sobie sprawe, ze kazdy ma inny prog bolowy, a i wiele zalezy od lekarza wykonujacego zabieg, jednak chcialabym uslyszec jak najwiecej opinii. Moze wowczas bede miala nieco mniej obaw i watpliwosci, ktorych teraz jest cala masa... Bylabym bardzo wdzieczna, gdyby ktos zechcial podzielic sie ze mna tym przykrym doswiadczeniem [od strony medycznej wszelka potrzebna mi wiedze i informacje dot. ww biopsji posiadam, interesuje mnie tylko info od strony pacjenta].

Z gory dziekuje i pozdrawiam :) M.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dysfunkcja czaszkowo-żuchwowa. Od diagnozy - po szynę zgryzową Dysfunkcja czaszkowo-żuchwowa. Od diagnozy - po szynę zgryzową

Leczenie bólu Leczenie bólu

Punkty spustowe i łańcuchy mięśniowo-powięziowe w osteopatii i terapii manualnej Punkty spustowe i łańcuchy mięśniowo-powięziowe w osteopatii i terapii manualnej

Drzewa pomagają leczyć Drzewa pomagają leczyć

Lecznicze diety Lecznicze diety