Powiązane leki
(opisy)

Brodacid (Acidum lacticum, Acidum salicylicum, Dimethylis sulfoxidum)

Duofilm (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Verrukil

Vericaust

Wartner

Castor equi 4%

Maltan (Glucosum)

Saliderm (Acidum salicylicum)

Sulphodent

Verrumal (Fluorouracilum, Acidum salicylicum)

Tagi

azot ssvukjn fsjpvhrrrfvkkc dyskusyjny grupa ilhaj brodawka brodacid kurzajka dermatolog

Fora dyskusyjne

zobacz Krosty na palcach (5)

zobacz SCHORZENIE NA STOPIE - KURZAJKA ?(Zdjęcia) (23)

zobacz lecznie kurzajki (3)

zobacz Zamrażanie azotem (1)

zobacz Brodawki (0)

zobacz brodawka?ale nie mam pewności (2)

zobacz brodawki na palcach u rak (4)

zobacz Skóra stopy. (9)

zobacz Odciski na stopie (4)

zobacz Stosowanie BRODACID (9)

zobacz kurzajki na twarzy czy jest coś innego ni wymrażanie? (2)

zobacz pęcherzyki pod stopą (4)

zobacz Kurzajki (1)

zobacz brodawka (1)

zobacz brodawki łojotokowe (1)

Brodawka

Paweł, 17-12-1999, 00:00

Witam!!!

Czym najskuteczniej i najszybciej wyleczyć brodawkę o rednicy 0,8 cm. Do tej pory stosowane były:

- substancja z glistnika jakskółcze ziele - Brodacid

Bezskutecznie.

Za odpowied na grupę lub na maila z góry dzięki.

paw1985 [at] poczta.onet.pl ppp1985 [at] onet.pl bernatpa [at] [at] kki.net.pl poi1985 [at] polbox.com plb1985 [at] go2.pl

Re: Brodawka | Bleys, 17-12-1999, 01:13

"Paweł" wrote:
Witam!!!

Czym najskuteczniej i najszybciej wyleczyć brodawkę o rednicy 0,8 cm. Do tej pory stosowane były:

Bezskutecznie.
Sorki, a czy ta brodawke ogladal dermatolog? Bo moze przypadkiem wlasnie sobie fundujesz nowotwor zlosliwy pobudzajac jakas, do tej pory niewinna, brodaweczke. Idz czlowieku lepiej do lekarza, zanim zrobisz nastepna glupote.

Bleys

Re: Brodawka | Y@rec, 19-12-1999, 10:04

Czym najskuteczniej i najszybciej wyleczyć brodawkę o średnicy 0,8
cm.
Do tej pory stosowane były:

Ten Brodacid trzeba stosowac dosc dlugo i konskwentnie. Zluszcza po warstewce kurzajke.

Jesli chodzi o tzw kurzajke, to najlepiej zadxialalo w moim przypadku zamrozenie cieklym azotem bodajze (u dermatologa) a w innym miejscu gosc (pedikirzysta) odcial tyle ile sie dalo az do pojawienia sie krwi i wypalil jakims kwasem. Obie metody nieco bolesne, ale warto.

Y [at] rec

Re: Brodawka | danusia błaszak, 22-12-1999, 16:43

no własnie, może ktoś wie, gdzie w warszawie robią to ciekłym azotem? poszukuję czegoś skutecznego na kurzajkę, a podobno ta metoda z azotem jest najlepsza. tylko jeszcze w tym problem, ze to jest na nosie, tak troszkę wewnątrz prawej dziurki.

wesołych, zdrowych świąt anka (z konta koleżanki)

Y [at] rec wrote in message news:385db570 [at] news.vogel.pl...
cm.

Ten Brodacid trzeba stosowac dosc dlugo i konskwentnie. Zluszcza po warstewce kurzajke.

Jesli chodzi o tzw kurzajke, to najlepiej zadxialalo w moim przypadku zamrozenie cieklym azotem bodajze (u dermatologa) a w innym miejscu gosc (pedikirzysta) odcial tyle ile sie dalo az do pojawienia sie krwi i wypalil jakims kwasem. Obie metody nieco bolesne, ale warto.

Y [at] rec

Re: Brodawka | Stanecki Tomasz, 22-12-1999, 17:37

a kto wie z kad sie biora takie brodawki ponoc to jakies wirusy kto wie cos wiecej na ten temat? pozdrowienia flash

Re: Brodawka | Grzegorz Redlarski, 24-12-1999, 04:35

Wed, 22 Dec 1999 15:37:46 +0100 Stanecki Tomasz napisal(a):

a kto wie z kad sie biora takie brodawki ponoc to jakies wirusy
Ponoc sa (wydaje mi sie, ze chyba napewno :-) ). BTW, wiele lat temu (~20) byl na rynku jakis lek niby antywirusowy, ktory zostal wycofany. Jesli mnie pamiec nie myli (a przez tyle lat to nie gwarantuje) to nazywal sie Influmin. Jakis lekarz proponowal wcieranie tego w kurzajki (bylo ich troche na stopie). Co ciekawe - okazalo sie to skuteczne. Jesli ktos wie o jakim leku pisze, to moze by cos napisal co to bylo i dlaczego zostalo wycofane. No i czy to faktycznie moglo dzialac czy tez byla to czysta sugestia ;-)

Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat. gr

PS tez jestem dysortografikiem ;-)

Odp: Brodawka | Marek Ruszczyński, 27-12-1999, 03:09

Użytkownik Grzegorz Redlarski w wiadomooci do grup dyskusyjnych napisał:jnk46ssvukjn73fsjpvhrrrfvkkc2ilhaj [at] 4ax.com...

Ponoc sa (wydaje mi sie, ze chyba napewno :-) ). BTW, wiele lat temu (~20) byl na rynku jakis lek niby antywirusowy, ktory zostal wycofany. Jesli mnie pamiec nie myli (a przez tyle lat to nie gwarantuje) to nazywal sie Influmin. Jakis lekarz proponowal wcieranie tego w kurzajki (bylo ich troche na stopie). Co ciekawe - okazalo sie to skuteczne. Jesli ktos wie o jakim leku pisze, to moze by cos napisal co to bylo i dlaczego zostalo wycofane. No i czy to faktycznie moglo dzialac czy tez byla to czysta sugestia ;-)

PS tez jestem dysortografikiem ;-) za brodawki odpowiedzialne sa HPV-human papilloma virus jest ich duzo
rodzajow,za te na stopach typ1 i 2 lekki to np Verrrumal,leczy sie je tez podofilotoksyna,krioterapia i lyzeczkowaniem,skuteczne jest tez jaskolcze ziele najbardziej polecam wizyte u dermatologa:)

Odp: Brodawka | PRZEMYSŁAW, 04-02-2000, 13:47

lek dostepny w aptekach, do stosowania zewnetrznego BRODACID. PJB. Użytkownik Grzegorz Redlarski w wiadomooci do grup dyskusyjnych napisał:jnk46ssvukjn73fsjpvhrrrfvkkc2ilhaj [at] 4ax.com...

PS tez jestem dysortografikiem ;-)

Re: Brodawka | Grzegorz Redlarski, 06-02-2000, 03:57

Fri, 04 Feb 2000 11:47:28 GMT "PRZEMYSŁAW" napisal:

lek dostepny w aptekach, do stosowania zewnetrznego BRODACID.
Poskutkowal Verrumal ("klej" z dodatkiem kwasu salicylowego i fluoroacylu) wspomagany nieco lapisem. gr

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nigdy więcej chorób serca Nigdy więcej chorób serca

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi

Grupa krwi 0 Grupa krwi 0

Grupa krwi A Grupa krwi A