Powiązane leki
(opisy)

Thiamazole Merck (Thiamazolum)

Thyrosan (Propylthiouracilum)

Thyrozol (Thiamazolum)

Tagi

fragile doswiadczyc poszukiwac krajowy pilny konsultant endokrynolog kasac klinika badac

Fora dyskusyjne

zobacz interpretacja wyników (4)

zobacz Konsultant krajowy (0)

zobacz Endokrynolog - Kraków (1)

zobacz DHEA-S... dobry GIN-ENDOKRYNOLOG (NFZ) pilnie poszukiwany (1)

zobacz Kremy do rąk z kofeiną (0)

zobacz chora na niedoczynnosc tarczycy (0)

zobacz Vaniga krem (0)

zobacz Poszukuje dobrego endokrynologa w Kielcach (0)

zobacz Poszukuję endokrynologa w Białymstoku , lub Warszawie (0)

zobacz jaki dobry endokrynolog z świętokrzyskiego? (0)

zobacz prosze o rade (11)

zobacz zapalenie pluc + goraczka (1)

zobacz ginekolog Poznan (2)

zobacz Kontakt z onkologiem (1)

zobacz Normy badań hormonalnych u dzieci (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ENDOKRYNOLOG - krajowy konsultant - klinika PILNIE POSZUKIWANA

ENDOKRYNOLOG - krajowy konsultant - klinika PILNIE POSZUKIWANA

mm8, 15-06-2010, 11:43

Dzien dobry. Zwracam sie z goraca prosba w sprawie polecenia najlepszego miejsca w Polsce gdzie mozna sie udac w sprawie chorob tarczycy i hiperprolaktynemii.

Bardzo dziekuje za pomoc. Z powazaniem, m.

Re: ENDOKRYNOLOG - krajowy konsultant - klinika PILNIE POSZUKIWANA | Fragile Maja, 15-06-2010, 19:33

Dnia Tue, 15 Jun 2010 09:43:21 +0200, mm8 napisał(a):

Dzien dobry. Zwracam sie z goraca prosba w sprawie polecenia najlepszego miejsca w Polsce gdzie mozna sie udac w sprawie chorob tarczycy i hiperprolaktynemii.

Przoduje zdecydowanie Szpital Bielański w Warszawie (największe doswiadczenie, dobrzy, doświadczeni specjaliści - np. prof.Słowińska-Srzednicka, prof.Zgliczyński, dr.Jastrzębska (Zakład Izotopów i Tyreologii). Jesli chodzi np. o nadnercza - prof. Kasperlik-Załuska. Ewentualnie prof.Bar-Andziak, prof. Nauman (z CSK przy Banacha), jednak moim skromnym zdaniem - specjalisci ze Szpitala Bielańskiego mają zdecydowanie większe doświadczenie, zarówno w diagnostyce, jak i leczeniu, czesto bardzo skomplikowanych, trudnych w zdiagnozowaniu i prowadzeniu, schorzeń endokrynologicznych.
Bardzo dziekuje za pomoc. Z powazaniem, m.

Pozdrawiam, M.

Re: ENDOKRYNOLOG - krajowy konsultant - klinika PILNIE POSZUKIWANA | Animka, 15-06-2010, 22:59

W dniu 2010-06-15 17:33, Fragile Maja pisze:
Dnia Tue, 15 Jun 2010 09:43:21 +0200, mm8 napisał(a):

Przoduje zdecydowanie Szpital Bielański w Warszawie (największe doswiadczenie, dobrzy, doświadczeni specjaliści - np. prof.Słowińska-Srzednicka, prof.Zgliczyński, dr.Jastrzębska (Zakład Izotopów i Tyreologii). Jesli chodzi np. o nadnercza - prof. Kasperlik-Załuska. Ewentualnie prof.Bar-Andziak, prof. Nauman (z CSK przy Banacha), jednak moim skromnym zdaniem - specjalisci ze Szpitala Bielańskiego mają zdecydowanie większe doświadczenie, zarówno w diagnostyce, jak i leczeniu, czesto bardzo skomplikowanych, trudnych w zdiagnozowaniu i prowadzeniu, schorzeń endokrynologicznych.
Ale trzeba było napisać, że oni leczą tylko prywatnie.

animka

Re: ENDOKRYNOLOG - krajowy konsultant - klinika PILNIE POSZUKIWANA | Fragile Maja, 15-06-2010, 23:50

Dnia Tue, 15 Jun 2010 20:59:42 +0200, Animka napisał(a):

W dniu 2010-06-15 17:33, Fragile Maja pisze:

Ale trzeba było napisać, że oni leczą tylko prywatnie.

Różnie. Najważniejsze jest to, że _leczą_. To bardzo doświadczeni klinicyści. W razie potrzeby nie ma również problemu z wykonaniem specjalistycznych badań, czy też z hospitalizacją. Ja sobie nie mogę pozwolić na państwowe leczenie, Animko. Już dawno by mnie na tym świecie nie było, gdybym liczyła na państwową służbę zdrowia. Fakt, koszty w moim przypadku są o g r o m n e, ale żyję...

Pozdrawiam, M.

Re: ENDOKRYNOLOG - krajowy konsultant - klinika PILNIE POSZUKIWANA | Animka, 16-06-2010, 03:26

W dniu 2010-06-15 21:50, Fragile Maja pisze:
Dnia Tue, 15 Jun 2010 20:59:42 +0200, Animka napisał(a):

Różnie. Najważniejsze jest to, że _leczą_. To bardzo doświadczeni klinicyści. W razie potrzeby nie ma również problemu z wykonaniem specjalistycznych badań, czy też z hospitalizacją. Ja sobie nie mogę pozwolić na państwowe leczenie, Animko. Już dawno by mnie na tym świecie nie było, gdybym liczyła na państwową służbę zdrowia. Fakt, koszty w moim przypadku są o g r o m n e, ale żyję...
Wiem kochana Majuniu. Tylko jeśli chodzi o tarczycę to czy nie naciągają Cię niepotrzebnie na koszty? Jak jest TSH w normie to nie trzeba robić innych badań tak mi powiedziała specjalistka i kit jej w ucho!. Może powiedziała prawdę. Staram się o tym nie myśleć, bo myślenie mnie dobija, nie chcę się denerwować (żeby znowu mi się to oko nie wywaliło). Dała mi skierowanie na badanie za 3 miesiące i też to było tylko TSH, a nie jakieś FT. Kit jej w ucho, widocznie tak musi być. Znowu, jak będę szła do endokrynologa (tym razem faceta) to pójdę już z wynikiem TSH (badanie sobie zrobię w mojej osiedlowej przychodni).

Pozdrawiam :-)

animka

Re: ENDOKRYNOLOG - krajowy konsultant - klinika PILNIE POSZUKIWANA | oxy, 25-06-2010, 02:19

"Fragile Maja" wrote in message news:17qn90kkyp6lv.5l66a18t2zqx.dlg [at] 40tude.net...
koszty w moim przypadku są o g r o m n e, ale żyję...

Maja, napisz proszę co konkretnie (i jak) wyleczono

ja - hiperplrolaktenemiczka - nie mam wizji na wyleczanie (lekarze 'świata' potwierdzają zgodnie (jak dokładniej i konsekwentnie z nimi gadać) - nie trzeba (hiperprolaktynemii czynnościowej) leczyć, chyba że aplikować leki w cleach realizacji macierzyństwa (lecz leczenie choroby to nie jest).

A z kontaktów ewentualnie skorzystam (ktoś potwierdzi?) - na Pomorzu lipa i posucha: najlepszy tutejszy medyk tej dziedziny (p. Ratnicka-Klimaszewska) wygląda, że poszedł na komerchę (kasa kasa kasa, zamiast pacjent pacjent pacejnt).

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Uzdrawiająca moc hormonów. Poradnik dla kobiet Uzdrawiająca moc hormonów. Poradnik dla kobiet

Druga dojrzałość.  W poszukiwaniu pomysłu na życie Druga dojrzałość. W poszukiwaniu pomysłu na życie

Medycyna wewnętrzna. Repetytorium dla studentów medycyny i lekarzy - tom 1. Wydanie 5 Medycyna wewnętrzna. Repetytorium dla studentów medycyny i lekarzy - tom 1. Wydanie 5

W drodze z umierającymi W drodze z umierającymi

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BARAN Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BARAN