Powiązane leki
(opisy)

Petroselin

Fresh Natura

Antidral (Aluminii chloridum)

Cynk Organiczny

Cynk Organiczny Naturkaps Fresh Mint

Dezorol (Mentholum, Acidum salicylicum, Methenaminum, Ethanolum)

Tobacoff (Anisi oleum, Mentha piperita, Paulinia cupana, Potentilla tormentilla)

Tagi

czuc brzydki sprawdzac wech stracic przykry wciagnac pachnac chuchnac zapach

Fora dyskusyjne

zobacz Przykry zapach (6)

zobacz utracony węch (0)

zobacz Problem z brzydkim zapachem (0)

zobacz Przykry zapach dłoni i ciala (0)

zobacz Przykry zapach skóry (3)

zobacz brzydki zapach z nosa , (0)

zobacz Płyn preejakulacyjny, pieczenie, nieprzyjemny zapach. (5)

zobacz brzydki zapach moczu, bóle nerek (3)

zobacz problem z węchem (0)

zobacz Wycięte migdały - brzydki zapach z ust (0)

zobacz przykry zapach z nosa i ust (0)

zobacz brzydka zapach z ust i nosa (0)

zobacz utrata węchu (1)

zobacz Zaburzenia węchu i smaku (0)

zobacz brak węchu (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » przykry zapach z ust

przykry zapach z ust

Vet, 04-08-2010, 13:03

Czy ktoś, komu śmierdzi z ust zawsze wie o swoim problemie ? Kiedyś jak stosowałem dietę wysokobiałkową czułem, że mam nieprzyjemny odech, podobnie było jak miałęm problemy z zębem. Teraz nic nie czuję a mam takie podejżenie.

Re: przykry zapach z ust | Stokrotka, 04-08-2010, 22:49

Czy ktoś, komu śmierdzi z ust zawsze wie o swoim problemie ?
Myślę, że tak.

Nie jestem medykiem. (tekst w nowej ortografi: ó->u, ch->h, rz->ż lub sz, -ii -> -i) Ortografia to NAWYK, często nielogiczny, ktury ludzie ociężali umysłowo, nażucają bezmyślnie następnym pokoleniom. reforma.ortografi.w.interia.pl

Re: przykry zapach z ust | Plumke, 05-08-2010, 01:33

nie zawsze...ale jesli wlozy odrobine starania to sie moze dowiedziec

plumke

Re: przykry zapach z ust | jQ, 05-08-2010, 09:19

Użytkownik "Vet" napisał w wiadomości news:i3bac7$jag$1 [at] inews.gazeta.pl...
Czy ktoś, komu śmierdzi z ust zawsze wie o swoim problemie ? Kiedyś jak stosowałem dietę wysokobiałkową czułem, że mam nieprzyjemny odech, podobnie było jak miałęm problemy z zębem. Teraz nic nie czuję a mam takie podejżenie.
Przystaw rękę do ust, chuchnij i zaraz wciągnij nosem. Będziesz wiedział, czy Ci z ust brzydko pachnie

Re: przykry zapach z ust | Vet, 05-08-2010, 13:13

Użytkownik "jQ" napisał w wiadomości news:i3dhkl$lsn$1 [at] inews.gazeta.pl...
Użytkownik "Vet" napisał w wiadomości news:i3bac7$jag$1 [at] inews.gazeta.pl... Przystaw rękę do ust, chuchnij i zaraz wciągnij nosem. Będziesz wiedział, czy Ci z ust brzydko pachnie
no właśnie wtedy jak czułem to tak sprawdzałem, teraz nie czuję nic, absolutnie nic a mam przykry zapach z ust

Re: przykry zapach z ust | Me(L)Isa, 07-08-2010, 19:49

W dniu 2010-08-05 11:13, Vet pisze:
Użytkownik "jQ" napisał w wiadomości news:i3dhkl$lsn$1 [at] inews.gazeta.pl...

no właśnie wtedy jak czułem to tak sprawdzałem, teraz nie czuję nic, absolutnie nic a mam przykry zapach z ust

straciłeś węch?

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowie bez tabu. Szczerze o wstydliwych dolegliwościach Zdrowie bez tabu. Szczerze o wstydliwych dolegliwościach

Wyjść z mroku. Co robić, gdy życie straciło sens? Wyjść z mroku. Co robić, gdy życie straciło sens?

Kobiety po czterdziestce Kobiety po czterdziestce

Sokoterapia, medytacja, dieta Sokoterapia, medytacja, dieta

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia