Powiązane leki
(opisy)

Alcepalan (Allium cepa, Heparinum)

Cybele Scagel Kids

Strataderm

Stratamed

Veraderm

Dermatix

Graphites-Homaccord

Biocell

Cepan (Allantoinum, Allium cepa, Chamomilla recutita, Heparinum natricum)

Contractubex (Allantoinum, Allium cepa, Heparinum natricum)

Tagi

zona blizna ciac miesic karmic cesarski cwiczenie nosic kowalski brzydki

Fora dyskusyjne

zobacz Gronkowiec po cesarskim cięciu (1)

zobacz BLIZNA PO CESARCE (1)

zobacz Krótkowzrocznosc a trening siłowy (13)

zobacz Wysilkowe nietrzymanie moczu a cc (0)

zobacz Cesarski cięcie metodą Misgav Ladach (0)

zobacz Wodogłowie normotensyjne wskazaniem do cięcia cesarskiego? (1)

zobacz Jakie są szanse na normalną, donoszoną ciażę? (2)

zobacz Cesarskie cięcie a infekcja macicy (0)

zobacz po cesarskim cięciu (1)

zobacz Polip na szyjce macicy w ciąży (1)

zobacz cesarskie ciecie (5)

zobacz Cesarskie cięcie (0)

zobacz cesarka a poród naturalny ?stan oka po zakrzepie (1)

zobacz Cesarka-odchody połogowe (0)

zobacz krwawienie po cesarskim cięciu - pytanie do eksperta (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Po cesarskim cieciu: blizna i cwiczenia

Po cesarskim cieciu: blizna i cwiczenia

Piotr Kowalski, 26-02-1998, 18:30

Witam, czy znacie jakis sposob aby blizna po cieciu cesarskim ladnie sie wygoila? Zatwardzialym feministkom :-) (a co, dziecko sie chcialo a teraz blizna to sie nie podoba?) odpowiadam: nie podoba mi sie smutna mina mojej zonki .... Pytanie numer dwa: kiedy mozna rozpoczac jakies cwiczenia (aerobiki itp)? Porod byl trzy miesiace temu, zona juz nie karmi piersia, niestety ...

Pozdrawiam Piotrek

Re: Po cesarskim cieciu: blizna i cwiczenia | Ika, 27-02-1998, 11:57

Piotr Kowalski wrote in message ...
Witam, czy znacie jakis sposob aby blizna po cieciu cesarskim ladnie sie wygoila? Zatwardzialym feministkom :-) (a co, dziecko sie chcialo a teraz blizna to sie nie podoba?) odpowiadam: nie podoba mi sie smutna mina mojej zonki .... Pytanie numer dwa: kiedy mozna rozpoczac jakies cwiczenia (aerobiki itp)? Porod byl trzy miesiace temu, zona juz nie karmi piersia, niestety ...
Czesc!
Rok temu mialam ciecie, zostala brzydka blizna a teraz jeszcze sie powieksza bo na natepna cesarke ide w poniedzialek (2 marca). Teraz juz bede madrzejsza. Zaraz po zdjeciu szwow nalezy ja delikatnie masowac (3 razy dziennie) lekko uciskajac z gory do dolu (moze jeszcze zona sprobuje). Koniecznie nosic bandaze a najlepiej pas sciągający ok. 2-3 mies. Jak mi poradzono tutaj w grupie nie nosic, nie przemeczac sie. A aerobik planuje zaczac 4-6 mies. po wszystkim, zalezy jak dlugo bede karmic. Jezeli po 6 mies. blizna bedzie brzydka to poprosic dobrego chirurga plastyka zrobi to w miejscowce i najlepiej poradzi jak sie pozniej zachowac. Powodzenia, pozdrowienia dla zony.

Re: Po cesarskim cieciu: blizna i cwiczenia | Ika, 27-02-1998, 12:37

Piotr Kowalski wrote in message ...

Pozdrawiam Piotrek

Zapomnialam dodac ze po calkowitym wygojeniu
rany mozna stosowac cepan (krem przyspieszajacy regeneracje tkanki lacznej) oraz laseroterapie.

Re: Po cesarskim cieciu: blizna i cwiczenia | Piotr Kowalski, 27-02-1998, 13:28

Dzieki i trzymaj sie w poniedzialek!!!

Piotrek

Re: Po cesarskim cieciu: blizna i cwiczenia | warlord, 27-02-1998, 16:52

Rok temu mialam ciecie, zostala brzydka blizna a teraz jeszcze sie powieksza bo na natepna cesarke ide w poniedzialek (2 marca). Teraz juz bede madrzejsza.
Gratulacje i powodzenia w poniedziałekTrzymaj się Rafał

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Czas naszego życia Czas naszego życia

Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi

Alergie Alergie

Ciąża Ciąża

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Dla kobiet w ciąży Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Dla kobiet w ciąży