Powiązane leki
(opisy)

Redwinol

Regulon (Desogestrelum, Ethinylestradiolum)

Jeanine (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Kontracept (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Logest (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Sylvie (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Yaz (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Asubtela (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Atywia (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Azalia (Desogestrelum)

Tagi

antykoncepcja pigulka dieta wlasciwy dobrac synek asecurella suplement hormonalny dwuletni

Fora dyskusyjne

zobacz Antykoncepcja hormonalna a badania kontrolne (1)

zobacz Jaką antykoncepcje stosuje ginekolog (4)

zobacz antykoncepcja po udarze mozgu (3)

zobacz Pigułki antykoncepcyjne a inne leki (2)

zobacz Czy antykoncepcja jest szkodliwa dla zdrowia (71)

zobacz jakie tabletki? (15)

zobacz Antykoncepcja, a problem małopłytkowości krwi. (6)

zobacz pigułki antykoncepcyjne (2)

zobacz Antykoncepcja a tarczyca (2)

zobacz Normy badań hormonalnych u dzieci (1)

zobacz przerwanie brania tabletek antykoncepcyknych (7)

zobacz Nieskuteczność pigułek antykoncepcyjnych (7)

zobacz Pigułki (3)

zobacz wypadajace wlosy, lamiace paznokcie (8)

zobacz Próby wątrobowe, a hormony (5)

asecurella

Agnieszka, 20-12-2010, 23:57

Jestem na tabletkach antykoncepcyjnych Yaz prawie 10 m-cy , przybieram na waze i rośnie mi brzuch, uważam z jedzeniem. Co sądzicie o asecurelli?

Re: asecurella | Maddy, 21-12-2010, 10:42

W dniu 20-12-2010 21:57, Agnieszka pisze:
Jestem na tabletkach antykoncepcyjnych Yaz prawie 10 m-cy , przybieram na waze i rośnie mi brzuch, uważam z jedzeniem. Co sądzicie o asecurelli?
A rozmawiałaś z lekarzem? Bo to wygląda na źle dobrane pigułki. "Suplement diety" sprawy nie załatwi - zwlaszcza że asceurella ma raczej zapobiegać niekorzystnym efektom antykoncepcji hormonalnej, zanim się pojawią.

A, jak lekarz mówi że "no trudno, trzeba się z tym pogodzić, tak działają hormony" przy pierwszych pigułkach, to należy zmienić lekarza.

Czasami trzeba przetestować 2-3 preparaty (albo i więcej) żeby dobrać właściwy - po prostu niektóre kobiety gorzej znoszą antykoncepcję hormonalną niż inne i tego się żadnymi badaniami nie da sprawdzić, więc trzeba trafić we właściwy skład i proporcje metodą prób i błędów.

Mam koleżankę, która testowała już chyba wszystko na rynku i okazuje się, że nie toleruje niczego z klasycznych pigułek a od nuvaringu ma non stop stany zapalne. A pamiątką po próbie z minipigułką jest jej dwuletni dziś synek. Skończyło się na spirali.

Czasem natura jest złośliwa.

Maddy

Re: asecurella | raBar-bar, 21-12-2010, 21:35

Użytkownik "Agnieszka" napisał w wiadomości news:4d0fc34d$0$22810$65785112 [at] news.neostrada.pl...
Moja pani doktor na pytanie czy warto się zainteresować tym "cudem" tylko się pobłażliwie uśmiechnęła...

pozdrawiam raB

Re: asecurella | Maddy, 22-12-2010, 10:27

W dniu 21-12-2010 19:35, raBar-bar pisze:
Użytkownik "Agnieszka" napisał w wiadomości news:4d0fc34d$0$22810$65785112 [at] news.neostrada.pl... Moja pani doktor na pytanie czy warto się zainteresować tym "cudem" tylko się pobłażliwie uśmiechnęła...
Zasadniczo wszytko, co jest opisane jako "suplement diety" ma szansę co najwyżej zapobiec drobnym dolegliwościom, ale najczęściej po prostu fundujemy sobie dość drogi mocz.

Maddy

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowe serce.Jak zapobiegać chorobom serca i leczyć je za pomocą diety i suplementów. Zdrowe serce.Jak zapobiegać chorobom serca i leczyć je za pomocą diety i suplementów.

Dla urody i zdrowia Dla urody i zdrowia

Suplementy diety a zdrowie. Porady lekarzy dietetyków Suplementy diety a zdrowie. Porady lekarzy dietetyków

Rewolucyjna dieta odchudzająca Rewolucyjna dieta odchudzająca

Kuchnia i medycyna Kuchnia i medycyna