Powiązane leki
(opisy)

Prostum

Detrusitol (Tolterodini tartras)

Vesicare (Solifenacini succinas)

Nefrol (Ammi visnaga, Petroselinum sativum, Phaseolus vulgaris, Solidago virgaurea, Taraxacum officinale)

Proximic (Tamsulosini hydrochloridum)

Urosept (Betula sp., Chamomilla recutita, Petroselinum sativum, Phaseolus vulgaris, Vaccinium vitis ideae)

Bionect Silverspray

Solcoseryl (żel do oczu)

Corneregel (Dexpanthenolum)

Rivel (Ethacridini lactas)

Tagi

lonowy trafic peknac wiezadlo zerwac urolog kosc koga chirurg uszkodzenie

Fora dyskusyjne

Więzadło łonowe (0)

Zerwane wiezadło (9)

Zerwane więzadło krzyżowe (1)

ZERWANE ACL (6)

Rezonans kolana (6)

zerwane więzadła skokowego (1)

zerwane wiezadla (1)

USG kolana - interpretacja wyników (0)

Pęknięcie II kości śródręcza prawej dłoni (1)

Zerwane więzadło krzyżowe !! Pomocy ! (0)

Pekła skurka pod napletkiem (0)

guzek na wzgórku łonowym (2)

GUZEK NA WZGORKU ŁONOWYM (2)

Czerwony na twarzy (1)

pekniecie twardowki ? (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Do kogo z uszkodzeniem więzadła wieszadło

Do kogo z uszkodzeniem więzadła wieszadło

Marcel, 04-01-2011, 07:05

Czołem,

Jakiś czas temu (mocno przechodzone) po igraszkach z moją dziewczyną przydarzył mi się wypadek i jestem w 100% że mam zerwane więzadło wieszadłowe prącia. Przy seksie poczułem coś jak uderzenie młotkiem w okolicy kości łonowej. Mam typowy objaw "luzu" Poszedłem do urologa ale dziadek zaczął mi bredzić że pewnie się stresuję i nic na pewno mi nie jest a więzadła nie można zerwać. Niestety odczuwam ból w okolicach kości łonowej (nie duży) i mam kilka innych problemów w związku z tym. Czy mam iść bezpośrednio do urologa czy chirurga? bo nie wiem już gdzie trafić żeby było jak najszybciej załatwione. Czy wiadomo jak wygląda sprawa leczenia?

Re: Do kogo z uszkodzeniem więzadła wieszadłowego | pŚrformŚrka, 04-01-2011, 11:14

On 4 Sty, 17:48, Marcel wrote:
Mo e mi kto poradzi jaki specjalista b dzie najlepszy w moim przypadku??

Prosz o pomoc bo odbi em si ju od jednego "specjalisty"

urolog, chirurg, czy mo e kto inny? Pytam si bo prywatne wizyty kosztuj a nie chc p aci za niepotrzebne konsultacj , wol trafi od razu na lekarza w a ciwej specjalizacji.
Pomyśl. Jak ci pęknie dres w kroku to idziesz do fryzjera tylko dlatego, ze w swym zestawie ma noźyce to i moźe ma nić....? Ale igły nie ma. Analogicznie, skoro pękło ci wiązadło podtrzymujące organ, ktłry zwykle bada urolog, wenerolog to nie oznacza z automatu iźby jeden z nich miał kompetencje ci to pozszywać. Ludzie, źe was trzeba uczyć myśleć. No naturalnie, źe do chirurga, toź nie do okulisty. -- pŚrformŚrka

Re: Do kogo z uszkodzeniem więzadła wieszad | Marcel, 04-01-2011, 19:48

Może mi ktoś poradzić jaki specjalista będzie najlepszy w moim przypadku??

Proszę o pomoc bo odbiłem się już od jednego "specjalisty"

urolog, chirurg, czy może ktoś inny? Pytam się bo prywatne wizyty kosztują a nie chcę płacić za niepotrzebne konsultację, wolę trafić od razu na lekarza właściwej specjalizacji.

Re: Do kogo z uszkodzeniem więzadła wieszad | Marcel, 05-01-2011, 11:28

Poszedłem na konsultację do Chirurga miękkich tkanek i wysłał mnie do urologa.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Anatomia człowieka. Tom 1 Anatomia człowieka. Tom 1

Następstwa uszkodzeń urazowych chrząstek wzrostowych i nasad kości długich Następstwa uszkodzeń urazowych chrząstek wzrostowych i nasad kości długich

Zdrowie na własne życzenie 1. Oczyszczenie Zdrowie na własne życzenie 1. Oczyszczenie

Cień Hipokratesa. Tajemnice Domu Medycyny Cień Hipokratesa. Tajemnice Domu Medycyny

Subkliniczne uszkodzenia narządowe w nadciśnieniu tętniczym Subkliniczne uszkodzenia narządowe w nadciśnieniu tętniczym