Powiązane leki
(opisy)

Angin-Heel SD

Meno Slim+

Ozone Trachisept propolis i miód

Ozone Trachisept Miód i Cytryna

Cocarboxylasum (Cocarboxylasum)

Mucinox (Eriodyctyon californicum)

Benfogamma (Benfotiaminum)

Neurovit (Thiamini hydrochloridum, Pyridoxini hydrochloridum, Cyanocobalaminum)

Sensilab Silne Nerwy

Solu-Medrol (Methylprednisolonum)

Tagi

uczuc topka miod gardlo nerw klucha nerwowy wymyslac przelykac woda

Fora dyskusyjne

zobacz Czy można zadośćuczynić brak migdałków dietą (2)

zobacz czy to jest nerwica? (2)

zobacz angina? nic nie pomaga na ból (4)

zobacz ból w uszach (2)

zobacz spuchnięty język gardło problem z piciem jedzeniem (2)

zobacz Uczucie ciała obcego w przełyku (4)

zobacz Dziwne przeskakiwanie w gardle (0)

zobacz Ciągly ból Gardla od 2 lat. (0)

zobacz refluksowe zapalenie przełyku (3)

zobacz ciagle uczucie jakby flegmy przy przelykaniu (1)

zobacz Dziwne uczucie w gardle (1)

zobacz gula w gardle? (0)

zobacz Gardło? (4)

zobacz Uczucie ciała obcego (0)

zobacz PROBLEM Z GARDŁEM!! (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Klucha w gardle, nerwy czy choroba?

Klucha w gardle, nerwy czy choroba?

topek , 15-04-2011, 11:48

Witam, wczoraj wieczorem pojawilo mi sie dziwne uczucie w gardle. Jakby suchy kawalek chleba tkwil w przelyku. Probowalem to przelknac, odchrzaknac ale nic nie dalo. W nocy obudzil mnie bol gardla. Przelykanie sliny boli. Jak siedze w pracy przy kompie to nie ma problemu, gdyby nie przelykanie. Nie mam zadnych innych objawow. Zadnego kataru, wody z nosa itd. Czuje sie w sumie ok. Lyknalem juz ze 3 propolki wypilem 2 cieple mleka z miodem (miod regularnie pije z woda rano na czczo, wydaje mi sie ze system immunologiczny mam sprawny).

Wczoraj wracajac z pracy bylo cieplo ale w cieniu wialo chlodno a ja w krotkim rekawku. Z drugiej strony wczoraj mialem bardzo duze emocje w pracy a potem mecz o zloto w siatkowke (SKRA-Zaksa), a ze jestem z Belchatowa to lekka trauma.

Pierwszy raz w zyciu cos takiego mi sie zrobilo.

Googlowalem troche i jedni pisza o poczatku anginy inni o klusce w gardle na tle nerwowym. Tylko ze ci co maja na tle nerwowym nei mowili nic o bolu przy przelykaniu.

Nie jestem hipochondrykiem i lekow unikam jak moge. Tabletke od bolu lykam raz na 2 miesiace srednio. Postaram sie przez weekend zrelaksowac i skupic mysli na czyms malo stresujacym.

Mial ktos podobnie? Uczucie nieprzyjemne :-( Wiem ze najprosciej isc do lekarza, ale jestem teraz w pracy i wymyslam :)

Co smieszne moja kobieta ma to samo. Tez w nocy sie z bolem obudziala. Wiec wskazywalo by na wirusa jakiego. Tyle ze ona ma wiecej objawow. Dreszcze, zle samopoczucie.

topek -> jak zawsze pozdrawiajacy

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Klucha w gardle, nerwy czy choroba? | skorka, 15-04-2011, 07:36

On 15 Kwi, 11:48, "topek " wrote:
Witam, wczoraj wieczorem pojawilo mi sie dziwne uczucie w gardle. Jakby suchy kawalek chleba tkwil w przelyku.
....

owszem uczucie kuli w gardle to jeden z objawow nerwicowych. przeczekac, przejdzie samo

Re: Klucha w gardle, nerwy czy choroba? | Ikselka, 15-04-2011, 19:47

Dnia Fri, 15 Apr 2011 09:48:28 +0000 (UTC), topek napisał(a):

(...)mecz o zloto w siatkowke (SKRA-Zaksa), a ze jestem z Belchatowa (...) ale jestem teraz w pracy i wymyslam :)
Jakżeś się tyle darł na tym meczu, to co tu wymyslać teraz :-)

Re: Klucha w gardle, nerwy czy choroba? | Stokrotka, 15-04-2011, 23:08

A może wiosna?

(tekst w nowej ortografi: ó->u, ch->h, rz->ż lub sz, -ii -> -i) Ortografia to NAWYK, często nielogiczny, ktury ludzie ociężali umysłowo, nażucają bezmyślnie następnym pokoleniom. reforma.ortografi.w.interia.pl

Re: Klucha w gardle, nerwy czy choroba? | Paweł Górny, 14-05-2011, 01:54

Użytkownik "topek " napisał w wiadomości news:io949b$pvs$1 [at] inews.gazeta.pl...
Witam, wczoraj wieczorem pojawilo mi sie dziwne uczucie w gardle. Jakby suchy kawalek chleba tkwil w przelyku. Probowalem to przelknac, odchrzaknac ale nic nie dalo. W nocy obudzil mnie bol gardla. Przelykanie sliny boli. Jak siedze w pracy przy kompie to nie ma problemu, gdyby nie przelykanie. Nie mam zadnych innych objawow. Zadnego kataru, wody z nosa itd. Czuje sie w sumie ok. Lyknalem juz ze 3 propolki wypilem 2 cieple mleka z miodem (miod regularnie pije z woda rano na czczo, wydaje mi sie ze system immunologiczny mam sprawny).

Wczoraj wracajac z pracy bylo cieplo ale w cieniu wialo chlodno a ja w krotkim rekawku. Z drugiej strony wczoraj mialem bardzo duze emocje w pracy a potem mecz o zloto w siatkowke (SKRA-Zaksa), a ze jestem z Belchatowa to lekka trauma.

Pierwszy raz w zyciu cos takiego mi sie zrobilo.

Googlowalem troche i jedni pisza o poczatku anginy inni o klusce w gardle na tle nerwowym. Tylko ze ci co maja na tle nerwowym nei mowili nic o bolu przy przelykaniu.

Nie jestem hipochondrykiem i lekow unikam jak moge. Tabletke od bolu lykam raz na 2 miesiace srednio. Postaram sie przez weekend zrelaksowac i skupic mysli na czyms malo stresujacym.

Mial ktos podobnie? Uczucie nieprzyjemne :-( Wiem ze najprosciej isc do lekarza, ale jestem teraz w pracy i wymyslam :)

Co smieszne moja kobieta ma to samo. Tez w nocy sie z bolem obudziala. Wiec wskazywalo by na wirusa jakiego. Tyle ze ona ma wiecej objawow. Dreszcze, zle samopoczucie.

topek -jak zawsze pozdrawiajacy

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl - www.gazeta.pl/usenet/
hej, jest coś takiego jak "globus histericus", ale nie jest on raczej zaraźliwy. Jeśli macie to z żoną w tym samym czasie, to prawdopodobieństwo, że jest na tle nerwowym jest bardzo nikłe. Ja stawiam na wirus. Bynajminej nie poznawczy :) Polecam inhalacje z mentolu, powinno pomóc.

Paweł Górny psycholog Gdynia www.terapia.priv.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?

Miód w kuchni Miód w kuchni

Cukrzyca typu II. Zawróć chorobę w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie Cukrzyca typu II. Zawróć chorobę w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie

Leczenie miodem Leczenie miodem

Smakołyki prosto z ula dla zdrowia i urody Smakołyki prosto z ula dla zdrowia i urody