Tagi

odchudzic dieta slaby fizyczny rownoczesny kondycja wskazac zdrowotny pilny wzglad

Fora dyskusyjne

Refundacja (1)

Bóle głowy podczas i po wysiłku fizycznym (2)

Wynik TSH (1)

Co mi jest? (2)

Słabe ciśnienie (3)

Trudności w oddychaniu podczas wysiłku fizycznego (0)

próbuje odchudzic sie od 1,5 roku i nic (1)

Czy moja twarz schudnie? (5)

odchudzenie. (1)

dziwne problemy zdrowotne (1)

szybka zadyszka (3)

PILNIE prosze o pomoc i porade specjalisty-czy to Andropauza (0)

PILNIE prosze o pomoc dla mojego ojca... (1)

jak schudnac szybko (5)

przepuklina kregowa (16)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Pilna potrzeba - proszę o pomoc

Pilna potrzeba - proszę o pomoc

X, 01-05-2011, 10:52

Pilnie poszukuję opisu gimnastyki odchudzającej do wykonania samodzielnego w domu dla starszej osoby o ogólnie słabej kondycji fizycznej.

Odchudzenie jest pilnie wskazane ze względów zdrowotnych. Oczywiście równocześnie będzie stosowana dieta.

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych

Grupa krwi a odżywianie Grupa krwi a odżywianie

Osteoporoza. Jak wzmocnić kości dzięki diecie i aktywności fizycznej. Profilaktyka, diagnostyka, leczenie Osteoporoza. Jak wzmocnić kości dzięki diecie i aktywności fizycznej. Profilaktyka, diagnostyka, leczenie

Nadciśnienie. Profilaktyka i właściwa kuracja Nadciśnienie. Profilaktyka i właściwa kuracja

Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała. Przełomowa dieta i system ćwiczeń, który zbija i nadaje twojemu ciału nowe kształty Nowojorski system radykalnej przebudowy ciała. Przełomowa dieta i system ćwiczeń, który zbija i nadaje twojemu ciału nowe kształty