Powiązane leki
(opisy)

Noctofer (Lormetazepamum)

Circadin (Melatoninum)

Estazolam (Estazolamum)

Rohypnol (Flunitrazepamum)

Dobroson (Zopiclonum)

Lorafen (Lorazepamum)

Sanval (Zolpidemi tartras)

Nitrazepam (Nitrazepamum)

Passiflora GHL

Somnol (Zopiclonum)

Tagi

grupa spac zadawac normalny medea podobac pytac dyskusyjny yozwig bezsennosc

Fora dyskusyjne

dobry okulista (0)

miesiączka? (3)

Problem ze snem (0)

Wydawało mi się tak jakby cały obraz drżał (1)

Bezsenność (18)

Bezsenność? (0)

bezsennosc -25 lat (0)

GRUPA KRWI A NOWOTWÓR (3)

cytologia ||| grupa (10)

Polscy farmaceuci w UK (0)

blok pęczka Hisa (1)

holter (2)

temperatura ciała 37 stopni C (2)

Przyjęcie do szpitala (1)

Choroba serca i co dalej? (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum!

Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum!

Monika, 14-05-2011, 15:35

Ludzie , nie zadawajcie pytań na tym forum, bo i tak nikt Wam tutaj sensownie nie odpowie. Nie wierzycie? Przeczytajcie sobie odpowiedzi na mój watek "W xxi wieku nie można wyleczyc bezsenności", zobaczycie , co za idiotyczne dali mi odpowiedzi. Ci , którzy chcą nam udzielac odpowiedzi, piszą tylko o swoich sprawach i na dodatek wyzywaja sie i kłócą. Uważam , że to forum powinno się zamknąć, bo nie służy ono nikomu. Kilku ..... tylko sie na nim wyzywa. Czy jest jakieś forum dla normalnych ludzi, oczekujących poradY? Kiedyś tutaj wypowiadali sie fajni ludzie! A teraz te "Hieny" wszystko zniszczyły!

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | performerka, 14-05-2011, 11:42

On 14 Maj, 17:35, " Monika" wrote:
Ludzie , nie zadawajcie pytań na tym forum, bo i tak nikt Wam tutaj sensownie nie odpowie. Nie wierzycie? Przeczytajcie sobie odpowiedzi na mój watek "W xxi wieku nie można wyleczyc bezsenności", zobaczycie , co za idiotyczne dali mi odpowiedzi. Ci , którzy chcą nam udzielac odpowiedzi, piszą tylko o swoich sprawach i na dodatek wyzywaja sie i kłócą. Uważam , że to forum powinno się zamknąć, bo nie służy ono nikomu. Kilku ...... tylko sie na nim wyzywa. Czy jest jakieś forum dla normalnych ludzi, oczekujących poradY? Kiedyś tutaj wypowiadali sie fajni ludzie! A teraz te "Hieny" wszystko zniszczyły!

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -www.gazeta.pl/usenet/
po pierwsze to nie forua a grupa dyskusyjna. po drugie,no tak, nic dodac nic ujac, choc ja ujelabym to dosadniej. tak czy inaczej osobiscie wielu wielu porad szukam i otrzymałam na f.kafeteria.pl/te...d_p=3213608

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | performerka, 14-05-2011, 15:02

On 14 Maj, 21:14, "Yozwig" wrote:
Użytkownik " Monika" napisał w wiadomościnews:iqm7f6$7a7$1 [at] inews.gazeta.pl...

Drodzy Państwo, w zasadzie temat wyglądał jak prowokacja ale Wasze odpowiedzi w wątku świadczą, że jednak było w nim dużo racji. Po co tak się sadzicie mądrale? Ludzie potrzebują pomocy i sa w różnym stanie. Nie kazdy w bamboszach z kanapką siedzi przy komputerze i sie tu bawi. Wstyd mi za Was.

Jeśli uważacie, że pytanie było głupie zawsze możecie nic nie napisać albo napisać: "moim zdaniem pytanie jest głupie".

Ludziska, czy Wyście pogłupieli???

Tworzymy jakąś społeczność, ba można się chyba nawet w złym nastroju odezwać jak do grona znajomych. Po co taką oborę robicie?

Yozwig
....i dzieki Ci pania Boze za jeszcze ostatnie resztki takiego oto glosu rozsadku i oznak czlowieczenstwa i net-kultury...

i Tobie dzieki tez ze chciales sie wybic spod tej betonowej zyczliwosci w/w i wymieniajacych sie 'zyczliwosciami'... no mlonow emocjonalnych jak widac usmiech Tobie :)))))

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym | Kamikaze, 14-05-2011, 19:36

W dniu 2011-05-14 17:35, Monika pisze: A teraz te "Hieny"
wszystko zniszczyły!
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | Ikselka, 14-05-2011, 19:49

Dnia Sat, 14 May 2011 15:35:02 +0000 (UTC), Monika napisał(a):

Uważam , że to forum powinno się zamknąć
Zamknij.
XL "Dzisiaj żyjemy w czasach, w których najgorsze występki są wpisane w prawa człowieka." Roberto de Mattei

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym | Lebowski, 14-05-2011, 20:03

W dniu 2011-05-14 17:35, Monika pisze:
Ludzie , nie zadawajcie pytań na tym forum, bo i tak nikt Wam tutaj sensownie nie odpowie. Nie wierzycie? Przeczytajcie sobie odpowiedzi na mój watek "W xxi wieku nie można wyleczyc bezsenności", zobaczycie , co za idiotyczne dali mi odpowiedzi. Ci , którzy chcą nam udzielac odpowiedzi, piszą tylko o swoich sprawach i na dodatek wyzywaja sie i kłócą. Uważam , że to forum powinno się zamknąć, bo nie służy ono nikomu. Kilku ..... tylko sie na nim wyzywa. Czy jest jakieś forum dla normalnych ludzi, oczekujących poradY? Kiedyś tutaj wypowiadali sie fajni ludzie! A teraz te "Hieny" wszystko zniszczyły!
Typowy syndrom niedopchniecia.

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym | animka, 14-05-2011, 22:25

Hej! To nie jest Forum tylko grupa dyskusyjna, taka normalna, normalnych i nienormalnych ludzi. Więcej tu się dowiesz: psychologia.wiesz...elaks/86527,Jak-walczyc-z-bezsennoscia.html

www.google.pl/#hl...mp;bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=cd1de0e5832a84d8

animka

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym | Arkady, 14-05-2011, 23:00

Znajdz sobie faceta ktory cie pozadnie zrucha i bedziesz spala jak aniolek, czlowiek w wieku produkcyjnym to nie nastolatek i potrzebuje solidnych impulsow .

Alexsander macedonski podpil pol europy i azji ruchal jak wariat spal jak aniol glupia pizdo.

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | Yozwig, 14-05-2011, 23:14

Użytkownik " Monika" napisał w wiadomości news:iqm7f6$7a7$1 [at] inews.gazeta.pl...
Ludzie , nie zadawajcie pytań na tym forum, bo i tak nikt Wam tutaj sensownie nie odpowie. Nie wierzycie? Przeczytajcie ....
Kamikaze Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ikselka ikselk [at] gazeta.pl Zamknij
Lebowski lebowski [at] *****.net Typowy syndrom niedopchniecia.
animka animka [at] to.nie.ja.wp.pl Więcej tu się dowiesz: psychologia.wiesz...elaks/86527,Jak-walczyc-z-bezsennoscia.html
Arkady pit [at] onet.eu Znajdz sobie faceta ktory cie pozadnie zrucha i bedziesz spala jak aniolek...
Drodzy Państwo, w zasadzie temat wyglądał jak prowokacja ale Wasze odpowiedzi w wątku świadczą, że jednak było w nim dużo racji. Po co tak się sadzicie mądrale? Ludzie potrzebują pomocy i sa w różnym stanie. Nie kazdy w bamboszach z kanapką siedzi przy komputerze i sie tu bawi. Wstyd mi za Was.

Jeśli uważacie, że pytanie było głupie zawsze możecie nic nie napisać albo napisać: "moim zdaniem pytanie jest głupie".

Tworzymy jakąś społeczność, ba można się chyba nawet w złym nastroju odezwać jak do grona znajomych. Po co taką oborę robicie?

-- Yozwig

-- Yozwig

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym | animka, 14-05-2011, 23:24

W dniu 2011-05-14 21:14, Yozwig pisze:
Użytkownik " Monika" napisał w wiadomości news:iqm7f6$7a7$1 [at] inews.gazeta.pl...

"Podkasuj rękawy" i bierz się do roboty lekarzu :-)

animka

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym | Lebowski, 14-05-2011, 23:27

W dniu 2011-05-14 21:14, Yozwig pisze:

Yozwig
Wlasnie merytorycznie rzecz ujmujac, dopoki szurnieta watkodawczyni nie wyluzuje i powyzsze odpowiedzi nie wydadza sie jej na tyle normalne, zeby spokojnie przejsc nad nimi do porzadku dziennego, to scisniete dupsko nie pozwoli jej raczej zasnac. Jej wiek typowalbym chyba na 34-37 lat, bo wlasnie wtedy ludzie traca chwilowo zdolnosc adaptacji do nowych sytuacji i problemow. Ale dopoki sobie tego nie uswiadomi i nie wyciagnie stosownych wnioskow to po prostu sama na tym straci. A spolecznosc jest jak najbardziej w porzo tylko masz chyba jakiesj problemy z akceptacja swojej rzeczywistosci.

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym | Qrczak, 15-05-2011, 00:29

Dnia 2011-05-14 17:35, niebożę Monika wylazło do ludzi i marudzi:
A Ty co, spać nie możesz, że tak biadolisz?

Qra

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym | medea, 15-05-2011, 00:59

W dniu 2011-05-14 22:29, Qrczak pisze:
Dnia 2011-05-14 17:35, niebożę Monika wylazło do ludzi i marudzi:

A Ty co, spać nie możesz, że tak biadolisz?
O 17:35 to ja też mam z tym kłopot.

Ewa

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | Hanka, 15-05-2011, 07:23

Ludzie , nie zadawajcie pytań na tym forum, bo i tak nikt Wam tutaj sensownie nie odpowie. Nie wierzycie? Przeczytajcie sobie odpowiedzi na mój watek "W xxi wieku nie można wyleczyc bezsenności", zobaczycie , co za idiotyczne dali mi odpowiedzi. Ci , którzy chcą nam udzielac odpowiedzi, piszą tylko o swoich sprawach i na dodatek wyzywaja sie i kłócą. Uważam , że to forum powinno się zamknąć, bo nie służy ono nikomu. Kilku ...... tylko sie na nim wyzywa. Czy jest jakieś forum dla normalnych ludzi, oczekujących poradY? Kiedyś tutaj wypowiadali sie fajni ludzie! A teraz te "Hieny" wszystko zniszczyły!
Strasznie nerwowe jestes stworzenie. W domu tez tak sie drzesz na wszystkich?

Piwo dziala nasennie. Stosunek plciowy rowniez. Ze nie na Ciebie? Wobec tego, slusznie Ci ktos rzekl: NAJPIERW szukaj przyczyny tej bezsennosci.

A tak na marginesie: Znasz taki najprostszy sposob na bycie szczesliwym? Jak mi sie gdzies nie podoba, to sobie stamtad ide tam, gdzie mi sie podoba.

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | Hanka, 15-05-2011, 07:33

On 14 Maj, 21:14, "Yozwig" wrote:
Drodzy Państwo, w zasadzie temat wyglądał jak prowokacja ale Wasze odpowiedzi w wątku świadczą, że jednak było w nim dużo racji.
Szanowny. Kolejnosc w temacie jest jedna: Najpierw akcja, potem reakcja.

Z pozdrowieniami.

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | Hanka, 15-05-2011, 15:38

On 15 Maj, 20:51, "Yozwig" wrote:
Użytkownik "Hanka" napisał Nie da się całe życie uciekać
Odroznijmy ucieczke od wyboru :)

a i miejsc "gdzie sie podoba" z czasem niestety ubywa...
Owszem, zgoda, ale... ....zawsze pozostaje w zapasie wlasne wnetrze. Ktore zawsze mozemy urzadzic tak, aby "nam sie podobalo".

[ To tak troche na marginesie, ale jednak w nawiazaniu do "akcji", czyli pierwszego posta w tym temacie. :) ]

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym | Qrczak, 15-05-2011, 17:00

Dnia 2011-05-14 22:59, niebożę medea wylazło do ludzi i marudzi:
W dniu 2011-05-14 22:29, Qrczak pisze:

Ty trolu paskudny jeden!

Qra

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | Ikselka, 15-05-2011, 18:12

Dnia Sun, 15 May 2011 05:23:10 -0700 (PDT), Hanka napisał(a):

Strasznie nerwowe jestes stworzenie. W domu tez tak sie drzesz na wszystkich?

Piwo dziala nasennie. Stosunek plciowy rowniez. Ze nie na Ciebie? Wobec tego, slusznie Ci ktos rzekl: NAJPIERW szukaj przyczyny tej bezsennosci.

A tak na marginesie: Znasz taki najprostszy sposob na bycie szczesliwym? Jak mi sie gdzies nie podoba, to sobie stamtad ide tam, gdzie mi sie podoba.
Dokładnie! A tam moze i usnąć łatwiej ;-PPP
XL "Dzisiaj żyjemy w czasach, w których najgorsze występki są wpisane w prawa człowieka." Roberto de Mattei

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | Yozwig, 15-05-2011, 22:51

Użytkownik "Hanka" napisał w wiadomości news:052fc9fd-2260-4667-aeff-fd7743bb9f86 [at] a26g2000vbo.googlegroups.com...
Znasz taki najprostszy sposob na bycie szczesliwym? Jak mi sie gdzies nie podoba, to sobie stamtad ide tam, gdzie mi sie podoba.
Nie da się całe życie uciekać a i miejsc "gdzie sie podoba" z czasem niestety ubywa...

-- Yozwig

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | Eneuel Leszek Ciszewski, 16-05-2011, 00:00

" Monika" iqm7f6$7a7$1 [at] inews.gazeta.pl

to forum powinno się zamknąć, bo nie służy ono nikomu. Kilku ..... tylko sie
Dla mnie służy. Dzięki tej grupie (na przykład) kupiłem pikflometr.

.`'.-. ._. .-. .'O`-' ., ; o.' eneuel [at] [at] gmail.com '.O_' `-:`-'.'. '`.'`.' ~'~'~'~'~'~'~'~'~ o.`., o':/.d`|'.;. p ;'. . ;,,. ; . ,.. ; ;. . .;|/....

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | Eneuel Leszek Ciszewski, 16-05-2011, 01:27

"animka" iqmhfa$5t0$1 [at] node2.news.atman.pl

: To nie jest Forum tylko grupa dyskusyjna, taka normalna, normalnych

Trochę przesadzasz. Normalni nie mają problemów ze zdrowiem. ;)

: i nienormalnych ludzi.

.`'.-. ._. .-. .'O`-' ., ; o.' eneuel [at] [at] gmail.com '.O_' `-:`-'.'. '`.'`.' ~'~'~'~'~'~'~'~'~ o.`., o':/.d`|'.;. p ;'. . ;,,. ; . ,.. ; ;. . .;|/....

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | Eneuel Leszek Ciszewski, 16-05-2011, 17:16

"medea" iqmqfa$a71$3 [at] news.onet.pl

Ja też -- chętnie bym spał ze 20 godzin. ;)

-=-

A do inicjatorki -- obok chłopa, ;) najlepszą radą jest chyba kąpiel w gorącej wodzie z solą. :)

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym | medea, 16-05-2011, 22:11

W dniu 2011-05-15 15:00, Qrczak pisze:
Dnia 2011-05-14 22:59, niebożę medea wylazło do ludzi i marudzi:

Ty trolu paskudny jeden!
Taki sobie trolik. Z niewielkim doświadczeniem.

Ewa

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym | medea, 16-05-2011, 22:11

W dniu 2011-05-16 15:16, Eneuel Leszek Ciszewski pisze:
"medea" iqmqfa$a71$3 [at] news.onet.pl

Ja też chętnie bym spał ze 20 godzin. ;)

-=-

A do inicjatorki obok chłopa, ;) najlepszą radą jest chyba kąpiel w gorącej wodzie z solą. :)

Chłop wydaje się przyjemniejszym rozwiązaniem.

Ewa

Re: Ludzie ! Nie zadawajcie pytań na tym forum! | Eneuel Leszek Ciszewski, 17-05-2011, 03:34

"medea" iqrpd7$86c$3 [at] news.onet.pl

Chłop wydaje się przyjemniejszym rozwiązaniem.
IMO można łączyć oba czynniki dla uzyskania lepszego efektu. ;) Do tego szerokie, wygodne łóżko z czystą, pachnącą pościelą i czyste powietrze...

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny

Jak spać zdrowo, smacznie i bez leków Jak spać zdrowo, smacznie i bez leków

Chrapanie Chrapanie

Gdy dziecko nie chce spać Gdy dziecko nie chce spać