Powiązane leki
(opisy)

Petroselin

Hylo-Lasop

Tropicamidum (Tropicamidum)

Octenisept

Lignocainum hydrochloricum (żel) (Lidocaini hydrochloridum)

Dormicum (Midazolamum)

Bisacodyl (Bisacodylum)

Navoban (Tropisetronum)

Rectanal (Natrii dihydrophosphas, Natrii hydrophosphas)

Indocollyre 0,1% (Indometacinum)

Tagi

chirurg pojawic sztuka konsultant zapisywac zabieg tluszczak reka poradnia usunac

Fora dyskusyjne

usunięcie znamienia (3)

tłuszczak (0)

tłuszczak (1)

Czy to włókniak ? (8)

Guzek na karku (4)

Kaszak/Tłuszczak jak przebiega usuwanie ? (2)

Rak Jądra (22)

Kawałki szkieł w dłoniach (2)

po powaznej operacji sledziony (5)

Kaszaki (6)

wydzielina (1)

Ropnie na głowie (0)

Usunięcie brodawki łojotokowej (7)

guz płuc (1)

Usunięcie zęba przez chirurga (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Usunięcie tłuszczaka 400zł :(

Usunięcie tłuszczaka 400zł :(

konsultant, 16-05-2011, 13:42

Witam,

nie wiecie jak długo się czeka u chirurga na zabieg usunięcia tłuszczaka z ręki? W prywatnej klinice zapłaciłem 400zł plus 100zł za wizytę... Trochę drogo jak na taki zabieg. Mam kilka tłuszczaków na lewej ręce i jak każdy policzy za 300-400zł to trochę drogo;)

Re: Usunięcie tłuszczaka 400zł :( | Ann, 17-05-2011, 20:45

Użytkownik "konsultant"napisał

nie wiecie jak długo się czeka u chirurga na zabieg usunięcia tłuszczaka z ręki? W prywatnej klinice zapłaciłem 400zł plus 100zł za wizytę... Trochę drogo jak na taki zabieg. Mam kilka tłuszczaków na lewej ręce i jak każdy policzy za 300-400zł to trochę drogo;)
nie wiem gdzie mieszkasz, ja teraz ide we Wrocku do szpitala na Wisniowej na usuniecie znamion na nfz, zapisywalam sie w poradni chirurgicznej (chirurg przyjmuje prawie co dzien na biezaco raczej, ale trzeba miec skierowanie do poradni od rodzinnego - ale to chyba nie problem). Zapisywalam sie w koncu kwietnia na koniec maja.

Re: Usunięcie tłuszczaka 400zł :( | Jedrek, 28-05-2011, 03:08

Użytkownik "konsultant"
Witam,

No drogo :) Drogo to bedzie jak zamiast jednego usuniętego tłuszczaka na ręce, za parę lat pojawi sie 3 sztuki w jego miejsce.

Re: Usunięcie tłuszczaka 400zł :( | konsultant, 28-05-2011, 20:28

W dniu 2011-05-28 02:08, Jedrek pisze:
Użytkownik "konsultant"

No drogo :) Drogo to bedzie jak zamiast jednego usuniętego tłuszczaka na ręce, za parę lat pojawi sie 3 sztuki w jego miejsce.

A jest duża szansa że się pojawi? U mnie na udzie tłuszczak miał 7*5*1,5cm .Obrzydlistwo:) Wycięty został, pozostała blizna 4cm.Może mniej będzie widoczna za pare miesięcy.

Re: Usunięcie tłuszczaka 400zł :( | Jedrek, 29-05-2011, 02:37

Użytkownik "konsultant"
A jest duża szansa że się pojawi? U mnie na udzie tłuszczak miał 7*5*1,5cm .Obrzydlistwo:) Wycięty został, pozostała blizna 4cm.Może mniej będzie widoczna za pare miesięcy.
Porozmawiaj o tym z lekarzem. Ja mogę napisać, ze miałem jednego na ręce którego zdecydowałem sie usunąć. W jego miejsce mam teraz dwie sztuki.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Tracheotomia Tracheotomia

Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny

77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą 77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą

Czy grubo w tym wyglądam? Czy grubo w tym wyglądam?

Jak radzić sobie z żylakami Jak radzić sobie z żylakami