Powiązane leki
(opisy)

Srebro koloidalne

Sinuspax

Stodal (granulki)

Minerały koloidalne

Anafranil (Clomipramini hydrochloridum)

Sulfur Complexe Nr 12

TramaHEXAL (Tramadoli hydrochloridum)

Tramcod (tabletki) (Tramadoli hydrochloridum)

Nefopam (iniekcje) (Nefopami hydrochloridum)

Tramal (Tramadoli hydrochloridum)

Tagi

srebro granulka przewlekly przewlec zatoka wypalic zmoczyc motyka kupic koloidalny

Fora dyskusyjne

Srebro koloidalne (1)

Srebro koloidalne dla 5 latka (6)

Srebro koloidalne (5)

Zapalenie mieszków włosowych (1)

Jąkanie (1)

gynalgin jak uzywac? (5)

Moczenie nocne u nastolatka (1)

Przewlekła flegma (5)

przewlekły katar i ból głowy (1)

Zapalenie zatok mimo braku bólu? (0)

przewlekły katar (0)

nieustający ból głowy (7)

Przewlekły nieżyt nosa (4)

czy to sa zatoki (1)

PRZEWLEKŁY BÓL GŁOWY (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Srebro koloidalne, przewlekłe zatoki

Srebro koloidalne, przewlekłe zatoki

Dawid Motyka, 18-05-2011, 12:36

Czy ma ktoś wiedzę na temat stosowanie srebra koloidalnego do zakrapiania albo jako dodatek do płukania na zapalenie zatok (przewlekłe lub nawracające)? Czy może być to skuteczne?Mam na myśli srebro przeznaczone do użytku wewnętrznego o stężeniu 10mg/litr.

Re: Srebro koloidalne, przewlekłe zatoki | Arkady, 18-05-2011, 23:50

W dniu 2011-05-18 21:36, Dawid Motyka pisze:
Czy ma ktoś wiedzę na temat stosowanie srebra koloidalnego do zakrapiania albo jako dodatek do płukania na zapalenie zatok (przewlekłe lub nawracające)? Czy może być to skuteczne?Mam na myśli srebro przeznaczone do użytku wewnętrznego o stężeniu 10mg/litr.
Wiesz srebro to raczej na skore nie na zatoki.

Re: Srebro koloidalne, przewlekłe zatoki | Plumke, 18-05-2011, 23:52

Użytkownik "Dawid Motyka" napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:4d986ad8-67a8-4834-86a3-862a91c9cadb [at] k16g2000yqm.googlegroups.com...

witaj Srebro koloidalne wspomaga leczenie przeziębień, kataru, kaszlu, grypy, anginy, zapalenia gardła, zatok, oskrzeli, płuc i innych infekcji bakteryjnych. zrodlo: www.medycynanatur...ducts_id/76

pozdrawiam

Re: Srebro koloidalne, przewlekłe zatoki | Lebowski, 19-05-2011, 14:11

Z tego co mi wiadomo, to starozytnym licznie cisnelo na dekiel oczywiscie glownie z powodu uzywania mosieznej zastawy stolowej, ale tez i srebrnej. Srebro z pewnoscia jest magazynowane jako toksyna w tkance tluszczowej, jesli ta przyrasta, ale chyba tez nie jest zbyt przyjazne dla komorek ukladu nerwowego. Nie wiem czy ci zrobi teraz roznice, jak dostaniesz kiedys uwiadu starczego pare lat wczesniej niz i tak bys dostal bez tego szlachetnego eliksiru, zwlaszcza ze jego wplywu na to pewnie i tak nigdy nie udowodnisz.

Re: Srebro koloidalne, przewlekłe zatoki | Lebowski, 19-05-2011, 14:43

W dniu 2011-05-19 12:11, Lebowski pisze:

Z tego co mi wiadomo, to starozytnym licznie cisnelo na dekiel oczywiscie glownie z powodu uzywania mosieznej zastawy stolowej, ale tez i srebrnej. Srebro z pewnoscia jest magazynowane jako toksyna w tkance tluszczowej,
jak, nie jako.

Re: Srebro koloidalne, przewlekłe zatoki | Arkady, 19-05-2011, 17:06

W dniu 2011-05-19 12:11, Lebowski pisze:

Z tego co mi wiadomo, to starozytnym licznie cisnelo na dekiel oczywiscie glownie z powodu uzywania mosieznej zastawy stolowej, ale tez i srebrnej. Srebro z pewnoscia jest magazynowane jako toksyna w tkance tluszczowej, jesli ta przyrasta, ale chyba tez nie jest zbyt przyjazne dla komorek ukladu nerwowego. Nie wiem czy ci zrobi teraz roznice, jak dostaniesz kiedys uwiadu starczego pare lat wczesniej niz i tak bys dostal bez tego szlachetnego eliksiru, zwlaszcza ze jego wplywu na to pewnie i tak nigdy nie udowodnisz.

Srebro zapobiega infekcjom skornym to jest wiadome od wiekow.

Re: Srebro koloidalne, przewlekłe zatoki | Artur M. Piwko, 20-05-2011, 17:17

In the darkest hour on Wed, 18 May 2011 21:52:43 +0200, Plumke screamed:
witaj Srebro koloidalne wspomaga leczenie przeziębień, kataru, kaszlu, grypy, anginy, zapalenia gardła, zatok, oskrzeli, płuc i innych infekcji bakteryjnych. zrodlo: www.medycynanatur...ducts_id/76

Ogólnie śpiewa, tańczy i gotuje... Eh... :/

[ Artur M. Piwko : Pipen : AMP29-RIPE : RLU:100918 : From == Trap! : SIG:237B ] [ 15:17:08 user up 12808 days, 3:12, 1 user, load average: 0.13, 0.71, 0.84 ]

Intellectuals solve problems; geniuses prevent them. -- Albert Einstein

Re: Srebro koloidalne, przewlekł | Iwon(K)a, 22-05-2011, 16:51

"Artur M. Piwko" wrote in message news:slrnitcqf9.88k.milusi.pysiaczek [at] buziaczek.pl...
In the darkest hour on Wed, 18 May 2011 21:52:43 +0200, Plumke screamed:

Ogólnie śpiewa, tańczy i gotuje... Eh... :/
a potem sie wyglada tak

www.foxnews.com/story/0,2933,317564,00.html

i.

Re: Srebro koloidalne, przewlekłe zatoki | animka, 23-05-2011, 00:40

W dniu 2011-05-22 21:51, Iwon(K)a pisze:
"Artur M. Piwko" wrote in message news:slrnitcqf9.88k.milusi.pysiaczek [at] buziaczek.pl...

a potem sie wyglada tak

Koszmar!

Tak btw: Iwonka błagam Cię napisz mi co mam robić. Kupiłam Lapis (azotan srebra) na Allegro. Jeszcze pudełeczka nie otworzyłam, bo się boję (stoi w szafce na loggi). To jest podobno w granulkach. allegro.pl/show_i...=1556619871 Pamietam, źe jak kiedyś miałam lapis w sztyfcie (moźna było kupić w aptekach) to trzeba było ten sztyft lekko zmoczyć i przytknąć do tego co się chce wypalić. Bez problemu wypalilam sobie 2 włłkniaki na udach i nie ma nawet śladu po nich. Teraz chcę sobie wypalić coś (taki narastający ciągle odcisk, a moźe brodawkę) na opuszku palca nogi. No i tak sobie myślę, źe taką granulkę teź zmoczę i na jakimś patyczku przyłoźę na chwilę do tego miejsca. Nie wiem co będzie dalej i boję się, a to ścierwo na opuszcze ciągle ni odrasta po wycinaniu, źadne plyny na odciski ani jakieś lipne płyny na kurzajki nie pomagają. Napisz mi jakbyś Ty to zrobiła, czy teź tylko zmoczyła granulkę, czy rozpuściła w odpowiedniej ilości wody. Byłam ostatnio u dermatoloźki w Klinice Dermatologicznej na Koszykowej w Warszawie. Na wizytę czekalam 2 miesiące! Ta pani mineła się z zawodem (chyba prosto po studiach i olewa pracę), nie chciała wypalić. Napisała mi na kartce, źebym sobie kupiła w aptece środek rozmiękczający (maść XERIAL 50), oszukała, źe toto wypali, posmarować i przykleić plasterek. Przeczytałam na jakiejś stronie ulotkę o tej maści i nie kupiłam, bo szkoda wywalać na to ~ 45 zł. HELP!

animka

Re: Srebro koloidalne, przewlekł | J.F., 26-05-2011, 14:55

Użytkownik "Iwon(K)a" napisał w
a potem sie wyglada tak www.foxnews.com/story/0,2933,317564,00.html
Argentoza - rzekomo niegrozna i przy duzych stezeniach. Samo srebro ma uznane wlasciwosci bakteriobojcze .. tylko jak je do zatok wprowadzic ?

J.

Re: Srebro koloidalne, przewlekł | Plumke, 26-05-2011, 22:09

a potem sie wyglada tak

a od naduzywania aspiryny mozna dostac marskosci watroby, udaru i...pewnie zostac cyklista

plumke

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie

To jest wasze życie. Być sobą w chorobie przewlekłej To jest wasze życie. Być sobą w chorobie przewlekłej

Przezwyciężyć ból. Program kontroli przewlekłego bólu Przezwyciężyć ból. Program kontroli przewlekłego bólu

Ratujmy się Ratujmy się