Powiązane leki
(opisy)

Tagi

tempura zastanawiac wygodny wyroba uczucie material materac doswiadczenie spac mieszac

Fora dyskusyjne

Gorące stopy (0)

Przy szpagacie usłyszałam dźwięk rozrywanego materiału. (0)

czy wczesne wstawanie ma związek z moją chorobą? (1)

znamię - problem co teraz zrobić (1)

lewe jądro (2)

BÓL Głowy (2)

alergia (5)

przyspieszenie zlewania sie kości (1)

Dziwne plamki. (9)

Czeste delikatne bole glowy (0)

Jaki materac na bóle kręgosłupa (dyskopatia) (0)

Ból pleców, biodro (1)

Mrowienie w plecach (3)

materace z nylonu a roztocza (1)

Materac Perfect Harmony (8)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Materac Tempur - czy ktos poleci?

Materac Tempur - czy ktos poleci?

Lebowski, 21-05-2011, 12:53

Od paru lat uzywam poduszki Tempur i na lepszej nigdy nie spalem. Dlatego od jakiegos czasu zastanawiam sie nad materacem Tempur, jednak z uwagi na specyficzne wlasciwosci materialu, z ktorego sa te wyroby mam troche mieszane uczucia, czy na pewno bedzie on wygodny do spania. Moze ktos tu ma jakies doswiadczenia z takim materacem?

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nowe życie. Ciąża, poród i pierwszy rok życia dziecka Nowe życie. Ciąża, poród i pierwszy rok życia dziecka

Wyglądasz świetnie.  Bez zbędnych kilogramów. Bez złych nastrojów. Bez niewygodnej diety Wyglądasz świetnie. Bez zbędnych kilogramów. Bez złych nastrojów. Bez niewygodnej diety

Gdy dziecko nie chce spać Gdy dziecko nie chce spać

Jak spać zdrowo, smacznie i bez leków Jak spać zdrowo, smacznie i bez leków

Chrapanie Chrapanie