Tagi

przyjmowac witamina rekin podniesc podniecic najgorszy znaczny wysoki dawka trucizna

Fora dyskusyjne

Bromergon nie działa (7)

Proszę o interpretację wyników i zaleceń. (8)

Bioluteina z Vigor (0)

gardło (1)

Ciężkie nogi (0)

Regularnie co miesiac powraca bol ucha (1)

EUTYHYROX N 100 -prosze o rade (9)

naderwane scięgno (0)

Podniesione WSZYSTKIE hormony płciowe (guz?) (0)

Wysoko lipaza trustkowa (0)

Problemy z mostkiem/żebrem (1)

Bardzo wysoki poziom trójglicerydów (1)

Białko w moczu (1)

znaczne pogorzenie słuchu (0)

wynik badania z krwi (10)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jak podnieć poziom

Jak podnieć poziom

Ivo Von Shtolcessen, 01-06-2011, 21:02

Leukocytów ?

znacie co ziołowego ?

Re: Jak podnieć poziom | sWAR1, 05-06-2011, 21:43

W dniu 01/06/2011 21:02, Ivo Von Shtolcessen pisze:
Leukocytów ?

znacie co ziołowego ?
Biovital C, olej z rekina, kiwi na surowo, buraczki nie zaszkodz choć na czerwone krwinki

Re: Jak podnieć poziom | animka, 06-06-2011, 01:43

W dniu 2011-06-05 19:43, sWAR1 pisze:
W dniu 01/06/2011 21:02, Ivo Von Shtolcessen pisze: Biovital C, olej z rekina, kiwi na surowo, buraczki nie zaszkodz choć na czerwone krwinki
Jak znalazł na zaparcia! Poza tym rekin żre ludzi, i jakie wiństwa, a potem te trucizny jego wtroba filtruje.

animka

Re: Jak podnieć poziom | Fragile Maja, 06-06-2011, 02:28

W dniu 01/06/2011 21:02, Ivo Von Shtolcessen pisze:
Leukocytów ?

znacie coś ziołowego ?

Nie slyszalam o ziolowych sposobach. Decyzja mojego hematologa przy _znacznej_ leukopenii, granulopenii i neutropenii brzmiala: proba zastosowania wysokich dawek wit.B6 (3 razy uratowalo mnie takie dzialanie przed sterydami, Neupogenem lub chemia...). Wysokie tzn. 200-300 mg na dobe w dawkach podzielonych. _O takim postepowaniu (o wysokosci dawek, i okresie przyjmowania) powinien jednak zawsze decydowac lekarz_, najlepiej dobry, doswiadczony hematolog. Wit. B6 nalezy przyjmowac w polaczeniu z innymi witaminami z grupy B (pozostale jednak nie w tak wysokich dawkach; ja przyjmowalam Witamine B-Kompleks "50" firmy Solgar). Obecnie znowu od kilku dni probuje w ten sposob opanowac znaczna granulopenie i leukopenie... Moze sie uda. Jak nie, czekaja mnie mniej przyjemne "kuracje"...

Pozdrawiam, M.

Re: Jak podnieć poziom | Ikselka, 06-06-2011, 03:01

Dnia Sun, 05 Jun 2011 23:43:17 +0200, animka napisał(a):

W dniu 2011-06-05 19:43, sWAR1 pisze:

Jak znalazł na zaparcia! Poza tym rekin żre ludzi, i jakieś świństwa, a potem te trucizny jego wątroba filtruje.
Ludzie to faktycznie sama trucizna i najgorsze świństwo ;-PPP
XL "Dzisiaj żyjemy w czasach, w których najgorsze występki są wpisane w prawa człowieka." Roberto de Mattei

Prawda o GMO: www.gmowpolsce.co...%202010.pdf

Re: Jak podnieść poziom | animka, 06-06-2011, 04:44

W dniu 2011-06-06 00:28, Fragile Maja pisze:
W dniu 01/06/2011 21:02, Ivo Von Shtolcessen pisze: Nie slyszalam o ziolowych sposobach. Decyzja mojego hematologa przy _znacznej_ leukopenii, granulopenii i neutropenii brzmiala: proba zastosowania wysokich dawek wit.B6 (3 razy uratowalo mnie takie dzialanie przed sterydami, Neupogenem lub chemia...). Wysokie tzn. 200-300 mg na dobe w dawkach podzielonych. _O takim postepowaniu (o wysokosci dawek, i okresie przyjmowania) powinien jednak zawsze decydowac lekarz_, najlepiej dobry, doswiadczony hematolog. Wit. B6 nalezy przyjmowac w polaczeniu z innymi witaminami z grupy B (pozostale jednak nie w tak wysokich dawkach; ja przyjmowalam Witamine B-Kompleks "50" firmy Solgar). Obecnie znowu od kilku dni probuje w ten sposob opanowac znaczna granulopenie i leukopenie... Moze sie uda. Jak nie, czekaja mnie mniej przyjemne "kuracje"...
U mnie jest najgorszy problem, że nie mogę witamin z grupy B zażywać, bo twarz zamienia mi się w ogień. A przydałyby się szczególnie na tę moją dyskopatię.

animka

Re: Jak podnieść poziom | animka, 06-06-2011, 04:47

W dniu 2011-06-06 01:01, Ikselka pisze:
Dnia Sun, 05 Jun 2011 23:43:17 +0200, animka napisał(a):

Ludzie to faktycznie sama trucizna i najgorsze świństwo ;-PPP
A z ludzi to nic przyjemniego, żadne lekarstwo :-), ani z rekina. Co innego tran w Wielorybka :-)

animka

Re: Jak podnieść poziom | Ikselka, 06-06-2011, 15:14

Dnia Mon, 06 Jun 2011 02:47:01 +0200, animka napisał(a):

W dniu 2011-06-06 01:01, Ikselka pisze:

A z ludzi to nic przyjemniego, żadne lekarstwo :-), ani z rekina. Co innego tran w Wielorybka :-)
Prościej i smaczniej jeść jednorybki wszelkie, byle często :-)
XL "Dzisiaj żyjemy w czasach, w których najgorsze występki są wpisane w prawa człowieka." Roberto de Mattei

Prawda o GMO: www.gmowpolsce.co...%202010.pdf

Re: Jak podnieść poziom | animka, 07-06-2011, 04:43

W dniu 2011-06-06 13:14, Ikselka pisze:
Dnia Mon, 06 Jun 2011 02:47:01 +0200, animka napisał(a):

Prościej i smaczniej jeść jednorybki wszelkie, byle często :-)
To zależy czy organizm się domaga czy nie :-)

animka

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Suplementy diety a zdrowie. Porady lekarzy dietetyków Suplementy diety a zdrowie. Porady lekarzy dietetyków

Komunikowanie się lekarza z pacjentem Komunikowanie się lekarza z pacjentem

Raj poprawiony - nowy wspaniały świat? Raj poprawiony - nowy wspaniały świat?

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Cukrzyca Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Cukrzyca

Kalejdoskop sonograficzny Kalejdoskop sonograficzny