Powiązane leki
(opisy)

Nicorette FreshFruit Gum (Nicotinum)

Nicorette (guma do żucia) (Nicotinum)

Tobacoff (Anisi oleum, Mentha piperita, Paulinia cupana, Potentilla tormentilla)

NiQuitin Przezroczysty (Nicotinum)

Pala-Vit

Nicozer

Finicotin

Kudzu Root

Nicopass (Nicotinum)

Anty-Nicotin

Tagi

racjonalista propagowac palic substancja tyton heroina portal naukowiec tytoniowy papieros

Fora dyskusyjne

Czy można być uczulonym na dym tytoniowy? (9)

wpływ palenia papierosów na ostre zapalenie trzustki (1)

palenie papierosów w okresie dojrzewania. (10)

Jak myslicie? (13)

Palenie tytoniu (0)

Uczulenie na tytoń? (10)

`weekendowe` palenie (1)

nowe sposoby leczenia udaru (0)

TYTOŃ (1)

Marihuana a sex i płodność (3)

Kołatanie serca? (5)

rak ślinianek (4)

IgE (1)

Spirometria (3)

Extasy we krwi. (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Polscy "Racjonaliści.pl" propagują palenie tytoniu?

Polscy "Racjonaliści.pl" propagują palenie tytoniu?

kk, 19-06-2011, 19:16

Polscy "Racjonaliści.pl" propagują palenie tytoniu? www.racjonalista.pl/kk.php/s,1922 Ludzie zaangażowani w propagandę antytytoniową jako główną tezę przyjęli, że dym tytoniowy wywiera szkodliwy wpływ na ludzki organizm w każdej ilości. Takie twierdzenie jest jednak niemożliwe do udowodnienia empirycznymi metodami stosowanymi w naukach przyrodniczych, de facto jest jedynie artykułem wiary. czepialski: To prawda -ale co to ma za znaczenie ? Lepiej chyba dmuchać na zimne. Po co bawić się w szczegóły w obliczu takiego powodowanego chciwością i bezwzględnością ludobójstwa ? W wielu krajach (np.) heroina jest na liście substancji kontrolowanych (i bardzo dobrze!) ,a ile osób umiera w wyniku jej przedawkowania ? W wyniku palenia tytoniu umiera miliony ludzi więcej ,więc powinni piętnować do dziadostwo i obnażac na wszelkie możliwe sposoby ! "Naukowcom" będącym na usługach koncernów tytoniowych stanowcze : NIE ! Są chwile (only in my dreams) www.youtube.com/watch?v=HWK2ZFYYfyQ pozdrawiam.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Polscy "Racjonaliści.pl" propagują pal | Animka, 20-06-2011, 03:45

W dniu 2011-06-19 21:16, kk pisze:
Polscy "Racjonaliści.pl" propagują palenie tytoniu? www.racjonalista.pl/kk.php/s,1922 Ludzie zaangażowani w propagandę antytytoniową jako główną tezę przyjęli, że dym tytoniowy wywiera szkodliwy wpływ na ludzki organizm w każdej ilości. Takie twierdzenie jest jednak niemożliwe do udowodnienia empirycznymi metodami stosowanymi w naukach przyrodniczych, de facto jest jedynie artykułem wiary. czepialski: To prawda -ale co to ma za znaczenie ? Lepiej chyba dmuchać na zimne. Po co bawić się w szczegóły w obliczu takiego powodowanego chciwością i bezwzględnością ludobójstwa ? W wielu krajach (np.) heroina jest na liście substancji kontrolowanych (i bardzo dobrze!) ,a ile osób umiera w wyniku jej przedawkowania ? W wyniku palenia tytoniu umiera miliony ludzi więcej ,więc powinni piętnować do dziadostwo i obnażac na wszelkie możliwe sposoby ! "Naukowcom" będącym na usługach koncernów tytoniowych stanowcze : NIE ! Są chwile (only in my dreams) www.youtube.com/watch?v=HWK2ZFYYfyQ
Czyli heroina cacy, a tytoń be? Bo Tobie się tak podoba?

animka

Re: Polscy "Racjonaliści.pl" propagują palenie t | Bags, 20-06-2011, 04:31

" kk" wrote in message news:itlhth$31d$1 [at] inews.gazeta.pl...
Polscy "Racjonaliści.pl" propagują palenie tytoniu? www.racjonalista.pl/kk.php/s,1922
Nie propagują tylko poddają pod wątpliwość metody badawcze.

W wyniku palenia tytoniu umiera miliony ludzi więcej ,więc powinni piętnować do dziadostwo i obnażac na wszelkie możliwe sposoby !
Bo ? Bo ty tak chcesz? Spadaj do socjalistycznej Szwecji jak chcesz być sterowanym przez mechanizmy rządowe bezmózgim robotem. Ja mam ochotę zapalić, walnąć sobie heroinę w żyłę i za przeproszeniem gówno Ci do tego. Nie pozwolę bandzie socjalistów sterować moimi prawami do wolności osobistej, jak i wolności słowa, dzięki czemu do głosu dochodzą zarówno popierający jak i przeciwnicy palenia. Mnie, bardziej niż smród papierosów, przeszkadzają spaliny Waszych syfiastych metalowych puszek na kółkach, zabijacie tymi spalinami mnie i moje dzieci ! I co na to powiesz socjalisto ? Ale oczywiście Unia boi się podskoczyć kierowcom, a i przecież urzędnicy nie wsiądą w tramwaje, no a z palaczy łatwiej zrobić ofiary "krucjaty prozdrowotnej" .

Sympatyk K. Mikke.

Przwemyj oczy ,a przejrzysz. | kk, 20-06-2011, 13:05

Czyli heroina cacy, a tyto� be? Bo Tobie si� tak podoba?

Kiedy rano wstaję mam w zwyczaju sie myć. Ty też zanim siądziesz do kompa przemyj oczu ,to moze będziesz w stanie dostrzec ,co napisałem w nawiasie . A napisałem ,ze BARDZO DOBRZE IZ HEROINA JEST NA LISCIE SUBSTANCJI KONTROLOWANYCH.

pozdrawiam.

Na wyspę ! | kk, 20-06-2011, 13:07

Bags napisał(a):

" kk" wrote in message news:itlhth$31d$1 [at] inews.gazeta.pl...

Nie propagują tylko poddają pod wątpliwość metody badawcze.

Bo ? Bo ty tak chcesz? Spadaj do socjalistycznej Szwecji jak chcesz być sterowanym przez mechanizmy rządowe bezmózgim robotem. Ja mam ochotę zapalić, walnąć sobie heroinę w żyłę i za przeproszeniem gówno Ci do tego.

To precz na księzyc ,gdzie nie bedziesz ludziom zabierał tlenu !

Palenie i nauka. | kk, 20-06-2011, 13:10

kjonca [at] poczta.onet.pl (Kamil Jońca) napisał(a):

"Bags" writes:

[...]

Problem w tym, że ja nie mam ochoty wdychać dymu. A jakoś tak jest że większość palaczy nie uznaje mojego prawa do czystego powietrza. I kopci na potęgę np. w knajpie czy na przystanku. O ile do knajpy mogę nie chodzić to z przystankami gorzej.

KJ

Już straciłem nadzieję ,ze przeczytam tutaj madry wpis. A na grupie lekarzy spodziewałem się samych madrych wpisów. Oni się osmieszają na skalę swiatową. Ten portal tworzą sami głupcy i ignoranci!

www.racjonalista.pl/index.php/s,35/d,1922/i,1#c74341

[at] p.Koraszewski. Dla mnie główną zaletą tego artykułu jest pokazanie, iż nauka nie powinna być zaprzęgana do rydwanu propagandy... czepialski: Jedyną zaletą tego artykułu jest szerzenie nieświadomej aprobaty dla szkodliwego nałogu i lanie wody na młyn interesów koncernów tytoniowych. Ten nowy artykuł, który jest zadziwiającą popisową 'madrością'-jest tak naprawdę wymierzony w interesy człowieka! Lamie on blokadę u przciętnego człowieka odnośnie tolerowania plagi nikotynizmu, który to powinien stanowczo przepędzać każdego palacza, i to nie na klatkę schodową ,ale na śnieg i mróz ,aby obrzydzić mu ten nałog oraz pokazać naszym dzieciom co to za ohyda i zagrożenie (pozwoliłby pan ćpunom robić iniekcje pod swoimi drzwiami ?). Argumentację autora (opartą na przestarzałych spekulacjach quasi-naukowych wyprodukowanych przez sługusów koncernów tytoniowych ) można zamknąć w analogicznym stwierdzeniu:"Przeprowadzmy badania nad tym ,ile Cyklonu B. można sypać do komory gazowej tak ,aby nie szkodził on ludziom w promieniu 100 metrów". Proponowałbym autorowi zamieścić do artykułu ten oto obrazek: www.zurmat.com/wp...r_Death.jpg

Jak to się wszystko ma w świetle tych badań ? wyborcza.pl/1,75476,9542759,Papieros_zabija_natychmiast__nie_po_latach.html Papieros zabija natychmiast, nie po latach Zmiany w DNA komórek prowadzące do powstawania nowotworów zaczynają się już w pierwszych minutach po wypaleniu papierosa a nie po latach - dowiedli naukowcy z University of Minnesota

Wszyscy znany długofalowe skutki palenia tytoniu - choroby serca, udary, różne rodzaje nowotworów. Teraz jednak po raz pierwszy naukowcy pokazali, że zasadnicze zmiany prowadzące do zmian nowotworowych zaczynają się w organizmie bezpośrednio po zaciągnięciu się dymem - ogłosił portal BBC News. 15 -30 minut po zapaleniu papierosa tworzą się w naszym organizmie groźne substancje chemiczne.

Badania sponsorowane przez amerykański Narodowy Instytut ds. Walki z Nowotworami przeprowadzili naukowcy z University of Minnesota pod kierunkiem prof. Stephena Hechta. U dwunastu palaczy badano poziom niszczących DNA komórek substancji po wypaleniu tytoniu. To unikalna metoda badania skutków palenia, pozwoliła bowiem ominąć wpływ innych czynników, jak tryb życia czy sposób odżywiania.

- Te badania wyraźnie pokazują, że nie tylko nigdy nie jest za późno, ale przede wszystkim nigdy nie jest za wcześnie na rzucenie palenia - komentuje Martin Dockrell z fundacji antynikotynowej ASH.

NA MOIM BLOGU jedna osoba podsumowala ten bardzewny portal. bioslawek.wordpre...l/#comments Witam Serdecznie, Znalazlem sie tu przez przypadek wpisujac w google fraze: "Racjonalista.pl skompromitowane". Szukalem tematow tego typu, gdyz znudzilem sie rozbawianiem czytanych artykolow z tego portalu. Racjonalista.pl to komedia i tragedia, jednym slowem dramat. Ciezko jest stwierdzic, czy powinnismy zabraniac czytania tego badziewia, czy raczej pokazywac dziecia tych idiotow, chociazby dla zabawy. I Ci idioci, to tak naprawde nie tacy idioci. Oni wiedza co pisza i czego maja sie trzymac. To klasyczna strona PR, oplacana, wylansowana przez osoby stojace m.in. za marketingiem nieslawnej firmy "Monsanto", czy w ogole za calym codzinnym politycznym syfem jaki jest dzisiaj serwowany ludzia w mediach. Czyli, ataki na WTC, terroryzm, biologiczna zywnosc, uduchowienie: religia, Bog glownie. Racjonalista.pl to glownie artykuly PR, specjalnie zaprojektowane w celu kontynuowania medialnego staus quo, poprzez pseudo naukowe przedstawianie zaistnialych problemow jak wojna, czy zatruta zywnosc, GMO itd. w pozytywnym swietle... Dla mnie to czysty dowcip, ale jak widac racjonalistapl ma jakas tam grupe zwolennikow. Miejmy nadzieje, ze idzie to ku koncowi, bo w koncu ile mozna przyjac tego gowna? Predzej, czy pozniej kazdemu powinno to zaczac ciazyc. W ogole, Bog z definicji to wszystko, nie wazne co to dla kogo oznacza. Wiec co? Ten portal zaprzecza kazdej sekundzie istniena...? Jesli nie chcesz nazywac Wszystkiego Bogiem, nie nazywaj, ale tez temu nie neguj, bo zaprzeczasz samemu sobie. I tu jest rdzen manipulacji jaka zostala rozchustana na calym swiecie. Trzymaj sie wiary w siebie. Ty istniejesz. Mysl caly czas, rob wlasne dochodzenia, nie bazuj na komentarzach ktore w wiekszosci wypadkow wysmiewaja tylko zagadnienie, zamiast wyjasniac cokolwiek. Jak mawia moj znajomy: "Stac i qrwic to kazdy potrafi..." Ktokolwiek chce pogadac, zadac pytanie, prosze: bond1985 [at] vp.pl Postaram sie odpowiedziec wszystkim.

pozdrawiam;

Re: Polscy "Racjonaliści.pl" propagują | , 20-06-2011, 14:13

"Bags" writes:

[...]
Bo ? Bo ty tak chcesz? Spadaj do socjalistycznej Szwecji jak chcesz być sterowanym przez mechanizmy rządowe bezmózgim robotem. Ja mam ochotę zapalić,
Problem w tym, że ja nie mam ochoty wdychać dymu. A jakoś tak jest że większość palaczy nie uznaje mojego prawa do czystego powietrza. I kopci na potęgę np. w knajpie czy na przystanku. O ile do knajpy mogę nie chodzić to z przystankami gorzej.

KJ

modnebzdury.wordp...rowadzenie/ KRETYNIZM - ułomność predysponująca często do wampiryzmu (J.Collin de Plancy "Słownik wiedzy tajemnej")

Re: Polscy "Racjonaliści.pl" propagują palenie tytoniu? | Ikselka, 20-06-2011, 16:17

Dnia Mon, 20 Jun 2011 02:31:23 +0200, Bags napisał(a):

Mnie, bardziej niż smród papierosów, przeszkadzają spaliny Waszych syfiastych metalowych puszek na kółkach, zabijacie tymi spalinami mnie i moje dzieci ! I co na to powiesz socjalisto
....ale Pogotowie Ratunkowe czy Straż Pożarna oraz Policja jednak Ci się mogą przydać, czy nie? Chcesz, aby rowerami jeździli w Twojej lub Twoich dzieci sprawie? To zacznij od siebie i ich nie wzywaj.
XL "Dzisiaj żyjemy w czasach, w których najgorsze występki są wpisane w prawa człowieka." Roberto de Mattei

Prawda o GMO: www.gmowpolsce.co...%202010.pdf

Re: Polscy "Racjonaliści.pl" propagują | mokpl, 20-06-2011, 17:35

W dniu 2011-06-19 21:16, kk pisze:
Polscy "Racjonaliści.pl" propagują palenie tytoniu? www.racjonalista.pl/kk.php/s,1922 Ludzie zaangażowani w propagandę antytytoniową jako główną tezę przyjęli, że
[ciach]

I po co trollujesz? Idź sobie na jakąś .politykę czy inny .pręgierz.

Re: Polscy | , 22-06-2011, 15:58

mokpl napisał(a):

W dniu 2011-06-19 21:16, kk pisze: [ciach]

I po co trollujesz? Idź sobie na jakąś .politykę czy inny .pręgierz.
Rozkazy to ty możesz wydawać, jak mi zapłacisz za zajmowanie przestrzeni w USENECIE.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Farmakoterapia w cukrzycy Farmakoterapia w cukrzycy

Rzucić palenie. 52 wspaniałe pomysły Rzucić palenie. 52 wspaniałe pomysły

Smacznego! Sposób na małego niejadka Smacznego! Sposób na małego niejadka

Zamiast papierosów. Tylko spokój może Cię uratować Zamiast papierosów. Tylko spokój może Cię uratować

Przez żołądek do zdrowego serca Część 1 Przez żołądek do zdrowego serca Część 1