Powiązane leki
(opisy)

Thiamazole Merck (Thiamazolum)

Thyrosan (Propylthiouracilum)

Thyrozol (Thiamazolum)

Tagi

endokrynolog kryptoreklama podac negatywny pomocno malpa adres uniknac posadzic nizej

Fora dyskusyjne

adresy skutecznych laryngologów woj.mazowieckie (0)

czy można jeść to na co jest się uczulonym? (0)

diagnoza przetłumaczenie (3)

Zatoki (5)

Lekarze z Rzeszowa (2)

Przerzuty (6)

Przeszczep glowy (8)

testosteron 115 (0)

Mam pytanie odnośnie łózka wodnego. (0)

może ktoś coś wie ? (1)

eNCORTON (2)

stawy (6)

ktos moze mi odpowiedziec (0)

Terapia genowa pomocna w chorobie Parkinsona (0)

watroba (2)

Endokrynolog

Marek, 21-06-2011, 17:44

Do jakiego endokrynologa (problem z tarczycą) warto we Wrocławiu (i okolicach) próbować zarejestrować żonę. Proszę o namiary na lekarzy z NFZ i tych którzy mają praktyki prywatne. Podobno u wszystkich kolejki są wielomiesięczne dlatego warto poczekać na "fachowca". Aby uniknąć posądzeń o kryptoreklamę proszę o informacje na podany niżej adres. Myślę, że selekcja negatywna też może być bardzo pomocna.

adres e-mail: pytajnik(tutaj małpa)xyz.wp.pl

Dziękuję za pomoc Marek

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach

Uzdrawiająca moc hormonów. Poradnik dla kobiet Uzdrawiająca moc hormonów. Poradnik dla kobiet

Cukrzyca u dzieci Cukrzyca u dzieci

Artretyzm i reumatyzm. Wszystko o chorobach Artretyzm i reumatyzm. Wszystko o chorobach

Joga. Energia, równowaga, siła Joga. Energia, równowaga, siła