Powiązane leki
(opisy)

Ventolin Dysk (Salbutamolum)

Seretide Dysk (Fluticasonum, Salmeterolum)

Flixotide Dysk (Fluticasoni propionas)

Benfogamma (Benfotiaminum)

Vitaminum B12 (iniekcje) (Cyanocobalaminum)

Vitaminum B1 (Thiaminum)

Cocarboxylasum (Cocarboxylasum)

Solu-Medrol (Methylprednisolonum)

Neurovit (Thiamini hydrochloridum, Pyridoxini hydrochloridum, Cyanocobalaminum)

Sensilab Silne Nerwy

Tagi

nerw plumke paralizowac miesien dysk opasc korzonek ciezka opadac wytrzymac

Fora dyskusyjne

Stopa (2)

BOL KRĘGOSLUA (10)

NIEZNOŚNY BÓL U DOŁU PLECÓW (15)

podwojnie widze (0)

Naderwanie mięsnia? (1)

korzonki, biodra, nerwy? (0)

Opadający duży palec u nogi (0)

Kolczyk w brwi a "mit" o opadajacej powiece (0)

Bolący dół pleców (3)

Od paru dni kwaśno w ustach. (1)

NIE DO WYTRZYMANIA BÓL NADGARSTKA (2)

Interpretacja wyników badań (1)

choroba mitochondralna (1)

Ból w kręgosłupie (6)

WYNIK MR KRĘGOSŁUPA LĘDŻWIOWO KRZYŻOWEGO. (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Korzonki czy dysk? Paraliżujący ból w ok. lędźw

Korzonki czy dysk? Paraliżujący ból w ok. lędźw

Grandalf, 23-06-2011, 21:46

Witam grupowiczów. Zdażyła mi się wczoraj nieprzyjemna sprawa i tak się męcze teraz. Grywam sobie amatorsko w siatkówkę, średnio raz w tygodniu na hali i raz, może dwa w plażówkę. Wczoraj po opadnięciu na piasek w okolicy lędźwiowej złapał mnie powierzchniowy ból, jakby skurcz mięśni, no i się zaczęło. Na początku łagodnie, zszedłem z boiska, położyłem się. Troche ciężko było mi się podnosić, ale dawałem rade. Pojechałem do domu, kąpiel, masaż tych okolic masażerem i do łóżka. Potem już było tylko gorzej. Ból odczuwam przez cały czas, który niesamowicie nasila przy jakimkolwiek ruchu. Bardzi ciężko jest mi się przewrócić na bok, a żeby wstać musze odprawiać jakieś sztuczki. Ból przy poruszaniu ustępuje, gdy większą cześć siły do poruszenia się przełoże na inne mieśnie, np podciągne się rekami.

Na początku myślałem o korzonkach, troche poczytałem i doszedł dysk, który podczas opadania mógł nie wytrzymać przeciążenia i teraz uciska jakiś nerw.

Dodam, że przed tym nie było żadnych objawów, jeden wyskok, opadnięcie i od razu. Wybieram się do lekarza dzisiaj, ciekawe co powie.

Pozdrawiam

Re: Korzonki czy dysk? Paraliżujący ból w ok. lę | performerka, 24-06-2011, 01:06

On 24 Cze, 06:46, Grandalf wrote:
Witam grupowiczów. Zdażyła mi się wczoraj nieprzyjemna sprawa i tak się męcze teraz. Grywam sobie amatorsko w siatkówkę, średnio raz w tygodniu na hali i raz, może dwa w plażówkę. Wczoraj po opadnięciu na piasek w okolicy lędźwiowej złapał mnie powierzchniowy ból, jakby skurcz mięśni, no i się zaczęło. Na początku łagodnie, zszedłem z boiska, położyłem się. Troche ciężko było mi się podnosić, ale dawałem rade. Pojechałem do domu, kąpiel, masaż tych okolic masażerem i do łóżka. Potem już było tylko gorzej. Ból odczuwam przez cały czas, który niesamowicie nasila przy jakimkolwiek ruchu. Bardzi ciężko jest mi się przewrócić na bok, a żeby wstać musze odprawiać jakieś sztuczki. Ból przy poruszaniu ustępuje, gdy większą cześć siły do poruszenia się przełoże na inne mieśnie, np podciągne się rekami.

Na początku myślałem o korzonkach, troche poczytałem i doszedł dysk, który podczas opadania mógł nie wytrzymać przeciążenia i teraz uciska jakiś nerw.

Dodam, że przed tym nie było żadnych objawów, jeden wyskok, opadnięcie i od razu. Wybieram się do lekarza dzisiaj, ciekawe co powie.

Pozdrawiam
korzonki pourazowe

Re: Korzonki czy dysk? Paraliżujący ból w ok. lę | Grandalf, 24-06-2011, 05:33

On 24 Cze, 10:07, "Plumke" wrote:
"korzonki" to kolokwialnie nerwy...wiec w pewnym zaokragleniu to to samo co choroba "dysk"

plumke
Już po wizycie u lekarza. Dyski na miejscu, poprostu nadwyrężone mięśnie. Już mi kiedyś jeden gość mówił, że mam za słabe mięśnie pleców, a że w siatke lubie mocniej pograć więc tym razem dały o sobie znać.

Pozdrawiam i życzę wszystkim takich nienajgorszych diagnoz

Re: Korzonki czy dysk? Paraliżujący ból w ok. lę | Plumke, 24-06-2011, 12:07

"korzonki" to kolokwialnie nerwy...wiec w pewnym zaokragleniu to to samo co choroba "dysk"

plumke

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

101 metod oczyszczania organizmu 101 metod oczyszczania organizmu

Wysokie ciśnienie Wysokie ciśnienie

Ziołowe sposoby na stargane nerwy Ziołowe sposoby na stargane nerwy

Cukrzyca typu II. Zawróć chorobę w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie Cukrzyca typu II. Zawróć chorobę w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie

Anatomia człowieka. Tom 1 Anatomia człowieka. Tom 1