Powiązane leki
(opisy)

Eluspray

Corsodyl (Chlorhexidinum gluconicum)

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Disophrol Retard (Dexbrompheniramini maleas, Pseudoephedrini sulfas)

Nasodren

NeoAfrin (Dexbrompheniramini maleas, Pseudoephedrini sulfas)

Coryzalia

Mucosit

Carident (Framycetinum, Papainum)

R- 1 krople na stany zapalne

Tagi

przepisac bola alergia wypic zatoka proteza gardlo plus dziaslo rutinoskorbin

Fora dyskusyjne

Nikt nie wie co jest grane (0)

ciągły katar (1)

ciagly bol gardla (0)

Gardło (0)

Proteza zębowa (0)

proteza natychmiastowa (6)

proteza częściowa (1)

Oprotezować czy leczyć? (3)

jakie przyczyny kataru? (1)

Infekcja gardła (1)

Silne bóle głowy (1)

Problem z oddychaniem przez nos (2)

Gardło, nos, przełyk? (3)

Nie działające sterydy przy alergii. (1)

Czerwone gardło (15)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Nikt nic nie wie czyli alergia ..........................

Nikt nic nie wie czyli alergia ..........................

Jacek Buda, 26-06-2011, 18:51

Fakty są takie 1- dwa tygodnie temu zepsuła mi sie proteza 2- byłem dentysta naprawił 3- po 2 dniach najpierw zaczeły boleć minie górne dziąsła potem zatoki 4- obecnie boli mnie napadowo prawie wszęndzie nawet z dolnymi dziąsłami 5- proteza była szlifowana 2 do 3 razy 6 w srodę byłem u laryngologa stwierdził alergie 7- to już miałem kilka razy w życiu 8- antybiotyk przepisał ale kazał pić dopiero w ostateczności bo wiadomo na alergie działa 9- lekarstwa pije dopiero tydzień standart rano sudafet plus rutinoskorbin wieczór cetalergin plus rutinoskorbin do tego buderhin 2 razy dziennie 10- żadnej poprawy ból raz gardło raz dziąsła 11- dzis sprubowałem mieszanki którą mam przepisana przez panią doktor skład jej witaminy mentol takie cos 12- wypiłem o 16 i już czuję poprawę boli mnie tylko trochę gardło po lewej stronie 13- w zestawie mam jeszcze inhal do inhalacji ale nie wiem czy go zastosować 14- to nie pierwszy raz mam tak

Pytania 1- czy alergia może boleć 2- czy wypić antybiotyk 3- co robić

I jeszcze jedno od 15 lat w zatoce mam kawałek korzenia czy to moze być od tego

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Nikt nic nie wie czyli alergia .......................... | Stokrotka, 26-06-2011, 23:38

Czerwiec jest zły na zatoki, zęby itp., to bardzo zły miesiąc na takie dolegliwości. Może ci salviasept pomoże (jakieś ekstrakty ziołowe do płukania gardła, dobre także na dziąsła i zęby). Pszeczytaj w aptece ulotkę czy to dla ciebie, bo to nie jest najtańsze, ale nie jakoś obłędnie drogie.

(tekst w nowej ortografi: ó->u, ch->h, rz->ż lub sz, -ii -> -i) Ortografia to NAWYK, często nielogiczny, ktury ludzie ociężali umysłowo, nażucają bezmyślnie następnym pokoleniom. reforma.ortografi.w.interia.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?

Zastosowanie kliniczne protez, ortoz i środków pomocniczych Zastosowanie kliniczne protez, ortoz i środków pomocniczych

Protezy szkieletowe Protezy szkieletowe

Biblia leczy - Alergie Biblia leczy - Alergie