Powiązane leki
(opisy)

Procto Emorect

Proktis-M (czopki)

Oczar (płyn, spray) (Hamamelis Virginiana)

Progesteronum (Progesteronum)

Pregnyl (Gonadotrophinum chorionicum)

Macugen (Pegaptanib sodium)

Stamaril (Vaccinum febris flavae vivum)

Mucokehl (maść)

Propolis (czopki)

Procto-Hemolan Protect

Tagi

nakluc leciec surowiczy przestac zolty goic stwierdzic guzek plynac wyleciec

Fora dyskusyjne

Żółty płyn z nosa (2)

krew z nosa (3)

dimedicus (1)

Operacja - rak jelita grubego (0)

Problem jajników (3)

Dwie Dziurki (1)

Biały płyn (0)

Krwawienie po ekstrakcji (3)

Dłutowanie zeba (3)

Podwyższona temperatura, krwawienie z nosa (0)

Wyciek z nosa (1)

Żółta ciecz w okolicach odbytu (1)

Zatoki/Ucho? (3)

żółtaczka noworodka a krowiodawstwo (17)

Żółto białe coś w okolicy migdałów (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Płyn surowiczy w guzie po operacji

Płyn surowiczy w guzie po operacji

ag :), 27-06-2011, 01:43

Witajcie,

Jakiś miesiąc temu miałam wycinanego guza ślinianki przyusznej. Wszystko było ok, rana się goiła, w ogóle cacy, aż do teraz kiedy zauważyłam podobny guzek w tym samym miejscu. Różnica była taka, że tym razem guzek był miękki.

Poszłam do lekarza dwa dni temu, stwierdził że to płyn surowiczy, nakłuł, wyleciał żółty płyn. Guzka nie było, ale wrócił po kilku godzinach. I znowu, poszłam dzisiaj do lekarza i to samo: żółty płyn, po kilku godzinach wróciło.

Pytanie: co znaczy ten płyn surowiczy? Czy to znaczy że rana albo bebechy w środku się nie goją? No i jak długo to może potrwać? Przestanie to kiedyś leciec?

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Leczenie odleżyn i ran przewlekłych Leczenie odleżyn i ran przewlekłych

Inteligencja ciała. Jak zachować młodość? Inteligencja ciała. Jak zachować młodość?

Nie mogę przestać palić Nie mogę przestać palić

Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu